CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (15.05.2022)

Emocje piłkarskie, dziewiąty etap kolarskiego wyścigu Giro d’Italia a także finały w turniejach tenisowych w Rzymie oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (15.05.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (15.05.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

02:05 Piłka nożna, Liga MLS: Chicago Fire – FC Cincinnati
Transmisja: Polsat Sport

03:00 Boks: Walka o pasy WBC, WBA, IBF i WBO w Carson waga superpółśrednia: Jermell Charlo – Brian Carlos Castano
Transmisja: Polsat Sport Extra

04:00 Sporty walki, UFC Fight Night waga półciężka: Jan Błachowicz – Aleksandar Rakić
Transmisja: Polsat Sport

08:00 Badminton: Turniej finałowy Thomas & Uber Cup w Bangkoku – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

10:30 Badminton: Turniej finałowy Thomas & Uber Cup w Bangkoku – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport News

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

11:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji – wyścig w klasie Moto3
Transmisja: Polsat Sport Extra

11:25 Kolarstwo, Giro d’Italia 9. etap: Isernia – Blockhaus
Transmisja: Eurosport 1

12:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji – wyścig w klasie Moto2
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: PGE FKS Stal Mielec – Śląsk Wrocław
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:25 Piłka nożna, Liga włoska: Bologna FC – US Sassuolo
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Miedź Legnica – Widzew Łódź
Transmisja: Polsat Sport

12:40 Kolarstwo: Tour of Hungary – 5. etap
Transmisja: Eurosport 2

12:50 Siatkówka plażowa: Turniej VW Beach Pro Tour Futures w Madrycie – mecz finałowy mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

12:55 Piłka nożna, Liga angielska: Tottenham Hotspur – Burnley FC
Transmisja: Canal+ Sport 2

13:00 Tenis: Turniej WTA w Rzymie – mecz finałowy
Transmisja: Canal+ Premium

14:00 Golf, Turniej DP World Tour: Soundal Open – finał
Transmisja: Golf Channel

14:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Francji – wyścig w klasie MotoGP
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:00 Żużel: Drużynowe mistrzostwa Europy – Poznań 2022
Transmisja: TVP Sport

14:25 Piłka nożna, Liga holenderska: SBV Vitesse – AFC Ajax
Transmisja: Polsat Sport News

14:25 Piłka nożna, Liga holenderska: Feyenoord – FC Twente
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

14:25 Piłka nożna, Liga holenderska: PEC Zwolle – PSV Eindhoven
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

14:50 Formuła E: ePrix Niemiec – 2. wyścig
Transmisja: Eurosport 2

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Górnik Łęczna
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga angielska: West Ham United – Manchester City
Transmisja: Canal+ Family

14:55 Piłka nożna, Liga angielska: Leeds United – Brighton & Hove Albion
Transmisja: Canal+ Now

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: SSC Napoli – Genoa CFC
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Liga angielska – Multi Premier League
Transmisja: Canal+ Sport 2

16:00 Żużel, eWinner 1. liga: Abramczyk Polonia Bydgoszcz – ROW Rybnik
Transmisja: Canal+ Sport 5

16:00 Motocross: Mistrzostwa Świata w Riola Sardo – 2. wyścig w klasie MX2
Transmisja: Eurosport 2

16:00 Tenis: Turniej ATP w Rzymie – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport

16:55 Piłka nożna, Liga czeska: FC Viktoria Pilzno – FC Banik Ostrawa
Transmisja: Polsat Sport News

17:00 Motocross: Mistrzostwa Świata w Riola Sardo – 2. wyścig w klasie MXGP
Transmisja: Eurosport 2

17:10 Piłka nożna, eWinner 2. liga: Chojniczanka Chojnice – Olimpia Elbląg
Transmisja: TVP Sport

17:25 Piłka nożna, Liga angielska: Everton FC – Brentford FC
Transmisja: Canal+ Sport

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Radomiak Radom – Wisła Kraków
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 2

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: AC Milan – Atalanta Bergamo
Transmisja: Eleven Sports 1

18:55 Żużel, eWinner 1. liga: Cellfast Wilki Krosno – Stelmet Falubaz Zielona Góra
Transmisja: Canal+ Sport 5

18:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Transmisja: Canal+ Family

19:15 Hokej, Mistrzostwa świata – Finlandia 2022: Czechy – Szwecja
Transmisja: TVP Sport

19:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Atletico Madryt – Sevilla FC
Transmisja: Canal+ Sport

19:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Cadiz CF – Real Madryt
Transmisja: Canal+ Sport 2

19:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Betis Sevilla – Granada CF
Transmisja: Canal+ Now

19:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Getafe CF – FC Barcelona
Transmisja: Eleven Sports 2

19:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Villarreal CF – Real Sociedad
Transmisja: Eleven Sports 3

19:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Athletic Club – CA Osasuna
Transmisja: Eleven Sports 4

19:30 Magazyn piłkarski Liga+ Extra
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

19:50 Piłka nożna, Liga MLS: Atlanta United – New England Revolution
Transmisja: Polsat Sport News

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Cagliari Calcio – Inter Mediolan
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga brazylijska: Sao Paulo FC – Cuiaba EC
Transmisja: Polsat Sport Extra

21:00 Golf, Turniej PGA TOUR: AT&T Byron Nelson – finał
Transmisja: Golf Channel

21:00 Turbokozak – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

21:35 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: mecz play-off
Transmisja: Canal+ Sport

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Major League Baseball: Rays – Blue Jays

01:05 Hokej, Puchar Stanleya play-off: Toronto – Tampa Bay

04:00 Major League Baseball: Dodgers – Phillies

04:05 Hokej, Puchar Stanleya play-off: Edmonton – Los Angeles

11:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska kobiet: Barcelona – Atletico Madryt

12:00 NHL Tonight

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Vittsjo – Pitea

12:55 Piłka ręczna, Bundesliga: SC Magdeburg – MT Melsungen

13:20 Sporty motorowe, Coppa Shell: Le Castellet – wyścigi

13:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: VfL Wolfsburg – Bayer Leverkusen

13:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: Eintracht Frankfurt – Werder Brema

13:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: Bayern Monachium – Turbine Poczdam

14:25 Piłka nożna, Liga włoska kobiet: Sassuolo – Inter

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Umea IK – Eskilstuna

15:00 Piłka nożna: Multi-2. Bundesliga

15:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Dynamo Drezno – Erzgebirge Aue

15:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Sandhausen – Holstein Kiel

15:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hannover – Ingolstadt

15:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: St. Pauli – Fortuna Dusseldorf

15:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Darmstadt – Paderborn

15:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Heidenheim – Karlsruher

15:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Werder Brema – Jahn Regensburg

15:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: FC Nuernberg – Schalke 04

15:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hansa Rostock – Hamburger SV

15:25 Piłka nożna, Finał Pucharu Anglii: Chelsea – Man City

15:50 Sporty motorowe, Trofeo Pirelli: Le Castellet – wyścigi

17:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów półfinał: Orlando Pirates – Al Ahly Tripoli

18:00 Futbol amerykański, USFL: Birmingham Stallions – Philadelphia Stars

20:00 Sporty motorowe: Lexus Grand Prix

20:00 Major League Baseball: Twins – Guardians

20:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów półfinał: RS Berkane – TP Mazembe

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x