CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (14.08.2022)

Kolejna, duża dawka meczów w europejskich ligach piłkarskich, czwarty dzień pływackich mistrzostw Europy a także mistrzostwa Europy w kolarstwie oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? - NIEDZIELA (14.08.2022)
CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (14.08.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (14.08.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Tenis: Turniej WTA w Toronto – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

00:00 Piłka nożna, MLS: New York Red Bulls – Orlando City SC
Transmisja: Polsat Sport Extra

00:00 Piłka nożna, Liga brazylijska: SC Corinthians Paulista – SE Palmeiras
Transmisja: Polsat Sport News

02:00 Tenis: Turniej ATP w Montrealu – 2. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

02:00 Boks, Gala w Las Vegas waga superlekka: Teofimo Lopez – Pedro Campa
Transmisja: Polsat Sport News

04:35 Piłka nożna, MLS: Los Angeles FC – Charlotte FC
Transmisja: Polsat Sport Extra

08:50 Formuła E: ePrix Korei Południowej – 2. wyścig
Transmisja: Eurosport 1

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

10:10 Kolarstwo, Mistrzostwa Europy Monachium 2022: wyścig ze startu wspólnego
Transmisja: TVP Sport

10:15 Kolarstwo, Mistrzostwa Europy Monachium 2022: wyścig ze startu wspólnego
Transmisja: Eurosport 1

10:25 Piłka nożna kobiet, Ekstraliga: AZS UJ Kraków – GKS Katowice
Transmisja: TVP Sport

11:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
Transmisja: Polsat Sport

11:00 Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Hamburgu – mecz o 3. miejsce kobiet
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:00 Tour de Eleven – magazyn sportowy
Transmisja: Eleven Sports 1

12:00 Motocross: Mistrzostwa Świata w Kausali – 1. wyścig w klasie MX2
Transmisja: Eurosport 2

12:15 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
Transmisja: Polsat Sport News

12:20 Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy Monachium 2022 – finały
Transmisja: TVP Sport

12:30 Tenis: LOTTO Superliga
Transmisja: Polsat Sport

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Stal Rzeszów – ŁKS Łódź
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:55 Piłka nożna, Liga szkocka: FC Kilmarnock – Celtic Glasgow
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

13:00 Motocross: Mistrzostwa Świata w Kausali – 1. wyścig w klasie MXGP
Transmisja: Eurosport 2

13:25 Piłka nożna, Liga belgijska: Sint-Truidense VV – RSC Anderlecht
Transmisja: Eleven Sports 2

13:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
Transmisja: Polsat Sport News

14:00 Żużel: Grand Prix Wielkiej Brytanii U-21
Transmisja: Eurosport 2

14:30 Golf, Turniej DP World Tour: ISPS Handa World Invitational presented by Modest! Golf Management – finał
Transmisja: Golf Channel

14:25 Piłka nożna, Liga holenderska: Ajax Amsterdam – FC Groningen
Transmisja: Polsat Sport News

14:30 Kolarstwo, Mistrzostwa Europy Monachium 2022: wyścig ze startu wspólnego
Transmisja: TVP Sport

14:45 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Radomiak Radom – Lechia Gdańsk
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga francuska: AC Ajaccio – RC Lens
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

15:00 Futbol amerykański, Europejska Liga Futbolu: Wrocław Panthers – Berlin Thunder
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:45 Kolarstwo: Arctic Race of Norway – 4. etap
Transmisja: Eurosport 1

15:55 Piłka nożna, Liga czeska: FK Jablonec – SK Slavia Praga
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

15:55 Piłka nożna, eWinner 2. liga: Lech II Poznań – Polonia Warszawa
Transmisja: TVP Sport

16:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
Transmisja: Polsat Sport

17:00 Piłka nożna, Liga francuska: OGC Nice – RC Strasbourg
Transmisja: Eleven Sports 3

17:15 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
Transmisja: Polsat Sport

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

17:10 Piłka nożna, Liga francuska: OGC Nice – RC Strasbourg
Transmisja: Canal+ Family

17:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Cadiz CF – Real Sociedad
Transmisja: Canal+ Sport 2

17:55 Żużel, ćwierćfinał eWinner 1. liga: Cellfast Wilki Krosno – Trans MF Landshut Devils
Transmisja: Canal+ Sport 5

18:00 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy Monachium 2022 – 4. dzień
Transmisja: Eurosport 1

18:00 Pływanie, Mistrzostwa Europy Rzym 2022: 4. dzień – sesja wieczorna
Transmisja: TVP Sport

18:25 Piłka nożna, Liga włoska: AC Fiorentina – US Cremonese
Transmisja: Eleven Sports 1

18:25 Piłka nożna, Liga włoska: Lazio Rzym – Bologna FC
Transmisja: Eleven Sports 2

18:55 Piłka nożna, Liga portugalska: FC Vizela – FC Porto
Transmisja: Eleven Sports 4

18:55 Piłka nożna, Liga czeska: AC Sparta Praga – SK Sigma Ołomuniec
Transmisja: Polsat Sport Extra

19:05 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Valencia CF – Girona
Transmisja: Canal+ Family

19:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Valencia CF – Girona
Transmisja: Canal+ Sport 5

19:30 Tenis: Turniej WTA w Toronto – mecz finałowy
Transmisja: Canal+ Premium

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:00 Golf, Turniej PGA TOUR: FedEx St. Jude Championship – finał
Transmisja: Golf Channel

20:05 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy Monachium 2022 – 4. dzień
Transmisja: TVP Sport

20:15 Piłka nożna, Liga słoweńska: NK Domżale – NK Maribor
Transmisja: Sportklub

20:40 Piłka nożna, Liga francuska: Brest – Olympique Marsylia
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 3

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: US Salernitana – AS Roma
Transmisja: Eleven Sports 2

20:50 Piłka nożna, Liga włoska: Spezia Calcio – Empoli FC
Transmisja: Eleven Sports 4

21:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: UD Almeria – Real Madryt
Transmisja: Eleven Sports 1

22:00 Magazyn Liga+ Extra
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

22:00 Tenis: Turniej ATP w Montrealu – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

03:00 Major League Baseball: Angels – Twins

12:00 World Pool Championship: European Open – Dzień 2

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Umea IK – IFK Kalmar

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: St. Pauli – Magdeburg

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hannover – Jahn Regensburg

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – Greuther Fuerth

14:30 Piłka nożna, Premier League: Nottingham Forest – West Ham United

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Pitea – AIK

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Orebro – Brommapojkarna

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Eskilstuna – Hammarby

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: FSV Mainz – Union Berlin

17:00 Piłka nożna, Bundesliga: Bayern Monachium – VfL Wolfsburg

17:05 Piłka nożna, Premier League: Chelsea Londyn – Tottenham Hotspur

17:55 Żużel, ćwierćfinał eWinner 1. liga: Cellfast Wilki Krosno – Trans MF Landshut Devils

18:30 World Pool Championship: European Open – Dzień 2

19:30 Major League Baseball: Mets – Phillies

UWAGA: Dla graczy zakładów sportowych, legalni bukmacherzy w Polsce przygotowali nowe promocje i bonusy na start.


5 / 5. Ocen: 3

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x