CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (13.02.2022)

Dziewiąty dzień Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie oraz inne wydarzenia sportowe w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (13.02.2022):

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (13.02.2022):

ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PEKIN 2022 NA ŻYWO – EUROSPORT:

02:00 Curling mężczyzn: Szwecja – Norwegia
Transmisja: Eurosport 5

03:00 Narciarstwo dowolne: slopestyle kobiet – kwalifikacje
Transmisja: Eurosport 2

03:15 Narciarstwo alpejskie: 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

05:00 Hokej mężczyzn: Słowacja – Łotwa
Transmisja: Eurosport 2 / Eurosport 3

06:45 Narciarstwo alpejskie: 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

07:00 Curling kobiet: Wielka Brytania – Dania
Transmisja: Eurosport 5

07:25 Curling kobiet: Wielka Brytania – Dania
Transmisja: Eurosport 2

08:00 Biegi narciarskie: sztafeta mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

09:30 Hokej mężczyzn: Finlandia – Szwecja
Transmisja: Eurosport 3

09:55 Biathlon: bieg na dochodzenie kobiet
Transmisja: Eurosport 1

10:00 Hokej mężczyzn: Finlandia – Szwecja
Transmisja: Eurosport 2

11:55 Narciarstwo dowolne: skoki akrobatyczne kobiet – kwalifikacje
Transmisja: Eurosport 2

12:00 Short track: bieg na 500 m mężczyzn, sztafeta kobiet
Transmisja: Eurosport 4

12:35 Short track: 5. dzień
Transmisja: Eurosport 1

13:00 Curling mężczyzn: Wielka Brytania – Dania
Transmisja: Eurosport 5

14:00 Łyżwiarstwo szybkie: bieg drużynowy mężczyzn – ćwierćfinał
Transmisja: Eurosport 1 / Eurosport 4

14:00 Hokej mężczyzn: Kanada – Chiny
Transmisja: Eurosport 2

14:00 Hokej mężczyzn: USA – Niemcy
Transmisja: Eurosport 3

14:55 Łyżwiarstwo szybkie: bieg na 500 m kobiet
Transmisja: Eurosport 4

15:55 Hokej mężczyzn: USA – Niemcy
Transmisja: Eurosport 1

17:00 Strefa medalowa – magazyn
Transmisja: Eurosport 1

ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PEKIN 2022 NA ŻYWO – TVP:

03:10 Narciarstwo alpejskie: 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

06:40 Narciarstwo alpejskie: 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

08:00 Biegi narciarskie: sztafeta mężczyzn
Transmisja: TVP 1

09:35 Hokej mężczyzn: Finlandia – Szwecja
Transmisja: TVP Sport

09:55 Biathlon: bieg na dochodzenie kobiet
Transmisja: TVP 1

11:00 Narciarstwo alpejskie: slalom gigant mężczyzn
Transmisja: TVP 1

11:40 Biathlon: bieg na dochodzenie mężczyzn
Transmisja: TVP 1

11:55 Short track: bieg na 500 m mężczyzn, sztafeta kobiet
Transmisja: TVP Sport

12:30 Short track: bieg na 500 m mężczyzn, sztafeta kobiet
Transmisja: TVP 1

13:55 Łyżwiarstwo szybkie: bieg drużynowy mężczyzn – ćwierćfinał
Transmisja: TVP 1

14:05 Hokej mężczyzn: USA – Niemcy
Transmisja: TVP Sport

14:55 Łyżwiarstwo szybkie: bieg na 500 m kobiet – finał
Transmisja: TVP 1

POZOSTAŁE TRANSMISJE NA ŻYWO:

04:00 Sporty walki: UFC 271 waga średnia: Israel Adesanya – Robert Whittaker
Transmisja: Polsat Sport

09:00 Turniej DP World Tour: Ras Al Khaimah Classic – finał
Transmisja: Golf Channel

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

11:55 Futsal, Statscore Futsal Ekstraklasa: LSSS Team Lębork – Dreman Futsal Opole Komprachcice
Transmisja: nSport+

12:25 Piłka nożna, Liga włoska: AC Milan – Sampdoria Genua
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Wisła Płock – Piast Gliwice
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:55 Piłka nożna, Liga francuska: AS Monaco – FC Lorient
Transmisja: Eleven Sports 3 / Canal+ Sport 2

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: CD Alaves – Valencia CF
Transmisja: Eleven Sports 2

14:25 Piłka nożna, Liga holenderska: RKC Waalwijk – Feyenoord Rotterdam
Transmisja: Polsat Sport News

14:30 Tenis: Turniej WTA w Sankt Petersburgu – mecz finałowy
Transmisja: Canal+ Family

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel – Ślepsk Malow Suwałki
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: FC Empoli – Cagliari Calcio
Transmisja: Eleven Sports 1

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Hellas Verona – Udinese Calcio
Transmisja: Eleven Sports 3

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Genoa CFC – Salernitana
Transmisja: Eleven Sports 4

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – KGHM Zagłębie Lubin
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga angielska: Tottenham Hotspur – Wolverhampton Wanderers
Transmisja: Canal+ Sport 2

14:55 Piłka nożna, Liga czeska: FC Slovacko – Slavia Praga
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

15:30 Tenis, Turniej ATP w Rotterdamie: mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: UD Levante – Betis Sevilla
Transmisja: Eleven Sports 2

16:25 Kolarstwo: Clasica de Almeria
Transmisja: Eurosport 2

16:40 Piłka nożna, Liga holenderska: Ajax Amsterdam – Twente Enschede
Transmisja: Polsat Sport News

16:55 Piłka nożna, Liga francuska: RC Lens – Girondins Bordeaux
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4 / nSport+

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: King Szczecin – Anwil Włocławek
Transmisja: Polsat Sport

17:25 Piłka nożna, Liga angielska: Leicester City – West Ham United
Transmisja: Canal+ Sport 2

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Legia Warszawa – Warta Poznań
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: US Sassuolo – AS Roma
Transmisja: Eleven Sports 1

17:55 Piłka nożna, Liga czeska: Sparta Praga – Viktoria Pilzno
Transmisja: Polsat Sport Extra

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Sociedad – Granada CF
Transmisja: Canal+ Sport

18:25 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: Energa MKS Kalisz – KS Azoty Puławy
Transmisja: TVP Sport

19:30 Magazyn Liga+ Extra
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

20:00 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Boston Celtics – Atlanta Hawks
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:00 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: UCAM Murcja – Barca
Transmisja: Sportklub

20:00 Turniej PGA TOUR: WM Phoenix Open – finał
Transmisja: Golf Channel

20:00 Tenis, Turniej ATP w Buenos Aires: mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport News

20:00 Studio Pekin – magazyn sportowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: IŁ Capital Legionovia Legionowo – Energa MKS Kalisz
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Atalanta Bergamo – Juventus Turyn
Transmisja: Eleven Sports 1

20:40 Piłka nożna, Liga francuska: FC Metz – Olympique Marsylia
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4 / nSport+

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: RCD Espanyol – FC Barcelona
Transmisja: Canal+ Sport

21:00 Turbokozak – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Vancouver – Toronto

01:05 Hokej, Liga NHL: Nashville – Winnipeg

02:05 Hokej, Liga NHL: St. Louis – Chicago

02:05 Hokej, Liga NHL: Minnesota – Carolina

04:05 Hokej, Liga NHL: Calgary – NY Islanders

11:55 Piłka nożna kobiet, Liga hiszpańska: Athletic Club – Barcelona

12:55 Piłka nożna kobiet, Bundesliga: Hoffenheim – Essen

13:25 Piłka nożna kobiet, Liga angielska: Manchester City – Manchester United

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Ingolstadt – Sandhausen

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hannover – Darmstadt

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – Schalke 04

13:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Simba SC – ASEC Mimosas

13:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Coton Sport FC – Al Masry

13:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: TP Mazembe – AS Otoho

13:55 Piłka ręczna, Bundesliga: Sport Verein Hamburg – Fuechse Berlin

13:55 Rugby, Liga angielska: Saracens – Harlequins

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: Union Berlin – Borussia Dortmund

15:50 Rugby, Six Nations: Włochy – Anglia

15:55 Piłka ręczna, Bundesliga: Bergischer HC – THW Kiel

16:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Pyramids FC – Ahly Tripoli

16:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Orlando Pirates – JS Saoura

17:20 Piłka nożna, Bundesliga: Hoffenheim – Arminia Bielefeld

18:35 Hokej, Liga NHL: Washington – Ottawa

18:35 Hokej, Liga NHL: Montreal – Buffalo

19:05 Hokej, Liga NHL: New Jersey – Pittsburgh

19:15 Piłka nożna: Magazyn skrótów Bundesligi

19:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: CS Sfaxien – Zanaco FC

19:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: RS Berkane – USGN

20:00 Hokej, Liga NHL: Dallas – Colorado

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x