CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (12.06.2022)

Mecz Francja – Polska w ramach siatkrskiej Ligi Narodów mężczyzn, piłkarskie rozgrywki Ligi Narodów a także mistrzostwa świata w siatkówce plażowej oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (12.06.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (12.06.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Narodów: Kanada – Włochy
Transmisja: Polsat Sport

01:50 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów: Iran – Australia
Transmisja: Polsat Sport Extra

03:00 Boks: Gala w Nowym Jorku waga superśrednia: Edgar Berlanga – Roamer Alexis Angulo
Transmisja: TVP Sport

04:00 Sporty walki, UFC 275 waga półciężka: Glover Teixeira – Jiří Procházka; waga słomkowa: Zhang Weili – Joanna Jędrzejczyk
Transmisja: Polsat Sport

06:00 FIA World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Le Mans
Transmisja: Eurosport 1

09:00 Formuła 2: Grand Prix Azerbejdżanu – 2. wyścig
Transmisja: Polsat Sport News

09:50 AMP Futbol Cup 2022: mecz półfinałowy
Transmisja: TVP Sport

10:55 Formuła 1: Grand Prix Azerbejdżanu – parada kierowców
Transmisja: Eleven Sports 1

11:00 World Touring Car Cup: Wyścig w Węgrzech – 1. wyścig
Transmisja: Eurosport 2

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

11:55 Siatkówka plażowa, Mistrzostwa świata Rzym 2022 mecz fazy grupowej kobiet: Claudia Scampoli/Margherita Bianchin – Kinga Wojtasik/Katarzyna Kociołek
Transmisja: Polsat Sport

12:00 Kajakarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Pradze – 2. dzień
Transmisja: Eurosport 2

12:55 Formuła 1: Grand Prix Azerbejdżanu – wyścig
Transmisja: Eleven Sports 1

12:55 Siatkówka plażowa, Mistrzostwa świata Rzym 2022 mecz fazy grupowej: Grimalt/Grimalt – Kantor/Rudol
Transmisja: Polsat Sport

13:00 Motocross: Mistrzostwa świata w Teutschenthal – 1. wyścig w klasie MX2
Transmisja: Eurosport 2

13:00 Jeździectwo: CSIO Sopot Horse Show 2022 – 3. dzień
Transmisja: Polsat Sport News

13:40 Żużel, eWinner 1. liga: Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Stelmet Falubaz Zielona Góra
Transmisja: Canal+ Sport 5

14:00 Golf, Turniej DP World Tour: Volvo Car Scandinavian Mixed Hosted by Henrik & Annika – finał
Transmisja: Golf Channel

14:00 Motocross: Mistrzostwa świata w Teutschenthal – 2. wyścig w klasie MXGP
Transmisja: Eurosport 2

14:30 Tenis: Turniej ATP w 's-Hertogenbosch – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport News

14:50 Piłka nożna, Liga Narodów: Irlandia Północna – Cypr
Transmisja: Polsat Sport

14:50 AMP Futbol Cup 2022: mecz finałowy
Transmisja: TVP Sport

15:00 Futbol amerykański, Europejska Liga Futbolu: Stuttgart Surge – Wrocław Panthers
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:10 Kolarstwo: Critérium du Dauphiné – 8. etap
Transmisja: Eurosport 2

16:00 Żużel, PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – For Nature Solutions Apator Toruń
Transmisja: Canal+ Sport 5

16:30 World Touring Car Cup: Wyścig w Węgrzech – 2. wyścig
Transmisja: Eurosport 1

16:30 Kolarstwo, Tour de Suisse 1. etap: Kusnacht – Kusnacht
Transmisja: Polsat Sport News

16:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Narodów: Francja – Polska
Transmisja: TVP 1 / TVP Sport / Polsat Sport

17:00 Motocross: Mistrzostwa świata w Teutschenthal – 2. wyścig w klasie MXGP
Transmisja: Eurosport 2

17:30 Electric Touring Car Racing: Wyścig w Węgrzech
Transmisja: Eurosport 1

17:50 Piłka nożna, Liga Narodów: Norwegia – Szwecja
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Narodów: Iran – Japonia
Transmisja: Polsat Sport News

17:50 Piłka nożna, Liga Narodów: Gruzja – Bułgaria
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

18:30 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska 5. mecz półfinałowy fazy play-off: Barça – Club Joventut Badalona
Transmisja: Sportklub

18:45 Żużel, PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – Motor Lublin
Transmisja: Canal+ Sport 5

19:00 Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Brixen – finał boulderingu mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

19:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Narodów: Argentyna – Włochy
Transmisja: Polsat Sport

20:00 Golf, Turniej PGA TOUR: RBC Canadian Open – finał
Transmisja: Golf Channel

20:35 Piłka nożna, Liga Narodów: Hiszpania – Czechy
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:35 Piłka nożna, Liga Narodów: Szwajcaria – Portugalia
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

20:35 Piłka nożna, Liga Narodów: Słowenia – Serbia
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

20:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Narodów: Holandia – Australia
Transmisja: Polsat Sport News

21:15 Magazyn PGE Ekstraliga – magazyn żużlowy
Transmisja: Canal+ Sport 5

22:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Narodów: Bułgaria – Kanada
Transmisja: Polsat Sport

23:30 Piłka nożna, Liga Narodów: skróty meczów
Transmisja: Polsat Sport Extra / Polsat Sport Premium 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Major League Baseball: Yankees – Cubs

02:05 Hokej, Puchar Stanleya play-off: Tampa Bay – NY Rangers

04:00 Major League Baseball: Angels – Mets

12:00 Hokej, NHL Tonight

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Rosengard – Umea IK

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Linkoping – AIK

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Hammarby – IFK Kalmar

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Brommapojkarna – Kristianstad

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Hacken – Vittsjo

15:00 Tenis: Turniej ATP w Stuttgarcie – finał

15:25 Piłka ręczna, Bundesliga: SC Magdeburg – Rhein-Neckar Loewen

15:25 Piłka ręczna, Bundesliga: Fuechse Berlin – SG Flensburg-Handewitt

15:25 Piłka ręczna, Bundesliga: THW Kiel – Frisch Auf Goeppingen

18:30 Indycar: Grand Prix of Road America – wyścigi

20:00 Major League Baseball: Twins – Rays

22:00 Futbol amerykański, USFL: New Orleans Breakers – Tampa Bay Bandits

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x