CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (11.09.2022)

Finałowy mecz mistrzostw świata siatkarzy: Polska – Włochy a także mecz 1/8 finału mistrzostw Europy koszykarzy: Ukraina – Polska, finałowe mecze w ligach żużlowych oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? - NIEDZIELA (11.09.2022)
CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (11.09.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (11.09.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

10:00 Formuła 2: Grand Prix Włoch – 2. wyścig
Transmisja: Polsat Sport Extra

11:00 Koszykówka mężczyzn, EuroBasket 2022 mecz 1/8 finału: Ukraina – Polska
Transmisja: TVP Sport

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

11:35 Porsche Supercup: Wyścig we Włoszech
Transmisja: Eurosport 1

12:00 Triathlon: Zawody Super League w Monachium
Transmisja: Eurosport 2

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Miedź Legnica – Korona Kielce
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:25 Piłka nożna, Liga włoska: Atalanta Bergamo – US Cremonese
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: ŁKS Łódź – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Transmisja: Polsat Sport

12:55 Formuła 1: Grand Prix Włoch – parada kierowców
Transmisja: Eleven Sports 1

13:00 Golf, Turniej DP World Tour: BMW PGA Championship – finał
Transmisja: Golf Channel

13:30 Kolarstwo kobiet: Ceratizit Challenge by La Vuelta – 5. etap
Transmisja: Eurosport 1

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Madryt – RCD Mallorca
Transmisja: Eleven Sports 2

14:25 Piłka nożna, Liga holenderska: PSV Eindhoven – RKC Waalwijk
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

14:45 Futbol amerykański, Europejska Liga Futbolu mecz półfinałowy: Barcelona Dragons – Vienna Vikings
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:45 Piłka nożna plażowa: Turniej finałowy Euro Beach Soccer League
Transmisja: Polsat Sport News

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Lech Poznań
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / TVP Sport

14:55 Formuła 1: Grand Prix Włoch – wyścig
Transmisja: Eleven Sports

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Bologna FC – AC Fiorentina
Transmisja: Eleven Sports 3

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: US Sassuolo Calcio – Udinese Calcio
Transmisja: Eleven Sports 4

16:00 Piłka nożna plażowa: Turniej finałowy Euro Beach Soccer League
Transmisja: Polsat Sport News

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Elche CF – Athletic Club
Transmisja: Canal+ Family

16:30 Żużel, PGE Ekstraliga mecz o 3. miejsce: For Nature Solutions Apator Toruń – zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
Transmisja: Eleven Sports 2

16:50 Hokej, Liga Mistrzów: Belfast Giants – Oceláři Třinec
Transmisja: Polsat Sport Fight

17:00 Kolarstwo, Vuelta a Espana 21. etap: Las Rozas – Madryt
Transmisja: Eurosport 1

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Legia Warszawa
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

17:30 Piłka nożna, Liga słoweńska: NS Mura – FC Koper
Transmisja: Sportklub

17:50 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa świata Polska i Słowenia 2022 – mecz o 3. miejsce
Transmisja: Polsat Sport

17:50 Hokej, Liga Mistrzów: Villach SV – Comarch Cracovia
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Lazio Rzym – Hellas Werona
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

18:00 Lekkoatletyka: Zawody Continental Tour Gold w Zagrzebiu
Transmisja: Polsat Sport News

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Getafe CF – Real Sociedad
Transmisja: Eleven Sports 1

18:55 Piłka nożna, Liga czeska: SK Slavia Praga – SK Dynamo Czeskie Budziejowice
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

19:00 Żużel, PGE Ekstraliga mecz finałowy play-off: Moje Bermudy Stal Gorzów – Motor Lublin
Transmisja: Canal+ Sport 5

19:00 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku – mecz finałowy gry podwójnej kobiet
Transmisja: Eurosport 2

19:30 Liga+ Extra – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

20:15 Siatkówka plażowa: CEV King & Queen of the Court European Finals – mecz finałowy mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

20:30 Piłka nożna, Liga grecka: Asteras Tripolis – Aris Saloniki
Transmisja: Sportklub

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Juventus Turyn – US Salernitana
Transmisja: Eleven Sports 1

20:40 Piłka nożna, Liga francuska: AS Monaco – Olympique Lyon
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

20:50 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa świata Polska i Słowenia 2022 – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport / TVP Sport

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Betis Sevilla – Villarreal CF
Transmisja: Canal+ Sport

20:55 Piłka nożna, Liga brazylijska: FC Sao Paulo – SC Corinthians Paulista
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

21:00 Turbokozak – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

21:00 Kolarstwo: Grand Prix Montrealu
Transmisja: Eurosport 2

21:30 Magazyn PGE Ekstraliga
Transmisja: Canal+ Sport 5

21:30 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku – mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

10:00 DTM Francorchamps – kwalifikacje 2

12:00 Super League Triathlon w Monachium

12:55 Piłka nożna, Liga duńska: Broendby IF – Kolding IF

13:15 DTM Francorchamps – wyścigi 2

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Kaiserslautern – Darmstadt

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: St. Pauli – Sandhausen

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Magdeburg – Greuther Fuerth

13:55 Piłka ręczna, Bundesliga: THW Kiel – Bergischer

14:25 Piłka nożna, Serie A kobiet: Juventus Turyn – Inter Mediolan

14:45 Żużel, eWinner 1. liga – finał play-off: Cellfast Wilki Krosno – Stelmet Falubaz Zielona Góra

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Pitea – Brommapojkarna

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Linkoping – Eskilstuna

15:00 DTM Francorchamps – wyścigi 2

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: FC Koeln – Union Berlin

15:55 Rugby, Premiership: Gloucester – Wasps

16:00 Piłka ręczna, Bundesliga: HSV Hamburg – GWD Minden

17:20 Piłka nożna, Bundesliga: SC Freiburg – Borussia Moenchengldbach

20:30 Piłka nożna: Magazyn Bundesligi

21:00 Indycar: Grand Prix of Monterrey – wyścigi

22:00 Major League Baseball: Padres – Dodgers

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x