CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (10.04.2022)

Finałowe mecze w turniejach WTA w Charleston i ATP w Houston oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (10.04.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (10.04.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

02:00 Sporty walki, UFC 273 waga piórkowa: Alexander Volkanovski – Chan Sung Jung; waga ciężka: Jairzinho Rozenstruik – Marcin Tybura
Transmisja: Polsat Sport

04:00 Boks, Gala w Las Vegas waga superpółśrednia: Erickson Lubin – Sebastian Fundora
Transmisja: Polsat Sport Extra

05:00 Formuła 1: Grand Prix Australii – parada kierowców
Transmisja: Eleven Sports 1

06:55 Formuła 1: Grand Prix Australii
Transmisja: Eleven Sports 1

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

10:35 Lekkoatletyka: Maraton Rotterdam
Transmisja: TVP Sport

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

11:15 Kolarstwo: Tour of Turkey – 1. etap
Transmisja: Eurosport 1

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Warta Poznań – Cracovia Kraków
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:25 Piłka nożna, Liga włoska: Genoa CFC – Lazio Rzym
Transmisja: Eleven Sports 1

12:25 Piłka nożna, eWinner 2. liga: Śląsk II Wrocław – Wigry Suwałki
Transmisja: TVP Sport

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Puszcza Niepołomice – Arka Gdynia
Transmisja: Polsat Sport

12:55 Piłka nożna, Liga francuska: Girondins Bordeaux – FC Metz
Transmisja: Eleven Sports 2

12:55 Piłka nożna, Liga szkocka: St Mirren FC – Rangers FC
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

13:00 Kolarstwo kobiet: Wyścig Amstel Gold Race
Transmisja: Eurosport 1

13:00 Motocross: Mistrzostwa Świata w Arco – 1. wyścig w klasie MX2
Transmisja: Eurosport 2

13:00 Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

13:40 Żużel, eWinner 1. liga: Stelmet Falubaz Zielona Góra – Aforti Start Gniezno
Transmisja: Canal+ Sport 5

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: CA Osasuna – CD Alaves
Transmisja: Eleven Sports 4

14:00 Motocross: Mistrzostwa Świata w Arco – 1. wyścig w klasie MXGP
Transmisja: Eurosport 2

14:15 Kolarstwo: Wyścig Amstel Gold Race
Transmisja: Eurosport 1

14:25 Piłka nożna, Liga holenderska: PSV Eindhoven – RKC Waalwijk
Transmisja: Polsat Sport News

14:30 Jeździectwo: Finał Pucharu Świata w skokach przez przeszkody w Lipsku – 3. dzień
Transmisja: TVP Sport

14:45 Siatkówka kobiet, TAURON Liga ćwierćfinał play-off: Grot Budowlani Łódź – IŁ Capital Legionovia Legionowo
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, Liga angielska: Brentford FC – West Ham United
Transmisja: Canal+ Sport 2

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Wisła Kraków – Górnik Zabrze
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga angielska: Leicester City – Crystal Palace
Transmisja: Canal+ Family

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: SSC Napoli – AC Fiorentina
Transmisja: Eleven Sports 1

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: US Sassuolo – Atalanta Bergamo
Transmisja: Eleven Sports 2

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Venezia FC – Udinese Calcio
Transmisja: Eleven Sports 3

15:00 Formuła E: ePrix Włoch – 2. wyścig
Transmisja: Eurosport 2

15:00 Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:55 Żużel, PGE Ekstraliga: Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – ZOOleszcz GKM Grudziądz
Transmisja: Canal+ Sport 5

16:00 Motocross: Mistrzostwa Świata w Arco – 2. wyścig w klasie MX2
Transmisja: Eurosport 2

16:25 Piłka ręczna kobiet, PGNiG Superliga Kobiet: Eurobud JKS Jarosław – Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Transmisja: TVP Sport

16:40 Piłka nożna, Liga holenderska: Heralces Almelo – Feyenoord Rotterdam
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

17:00 Piłka nożna, Liga francuska: RC Lens – OGC Nice
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

17:00 Motocross: Mistrzostwa Świata w Arco – 2. wyścig w klasie MXGP
Transmisja: Eurosport 2

17:00 Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport News

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – Anwil Włocławek
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:25 Piłka nożna, Liga angielska: Manchester City – Liverpool FC
Transmisja: Canal+ Sport

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

17:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga ćwierćfinał play-off: E.LECLERC MOYA Radomka Radom – ŁKS Commercecon Łódź
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: AS Roma – US Salernitana
Transmisja: Eleven Sports 1

18:00 Dart: Mistrzostwa świata Frimley Green 2022 – mecz finałowy
Transmisja: Eurosport 1

18:25 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Barca Basket – Real Madryt
Transmisja: Canal+ Family

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Elche CF – Real Sociedad
Transmisja: Eleven Sports 2

18:30 Żużel, PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – Apator Toruń
Transmisja: Canal+ Sport 5

18:40 Boks: Turniej im. Feliksa Stamma – finały
Transmisja: TVP Sport

18:55 Piłka nożna, Liga portugalska: Vitoria SC – FC Porto
Transmisja: Eleven Sports 4

18:55 Piłka nożna, Liga czeska: Slavia Praga – FK Pardubice
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

19:00 Pływanie: Finał Arena Grand Prix Polski w Lublinie – 2. dzień
Transmisja: TVP Sport

19:30 Liga+ Extra – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

19:30 Short track: Mistrzostwa świata Montreal 2022 – 3. dzień
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:00 Curling: Mistrzostwa świata Las Vegas 2022 – mecz o 3. miejsce
Transmisja: Eurosport 2

20:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Stanów Zjednoczonych – wyścig w klasie MotoGP
Transmisja: Polsat Sport News

20:30 Siatkówka mężczyzn, TAURON 1. liga ćwierćfinał play-off: Chemko-System Gwardia Wrocław – Polski Cukier Avia Świdnik
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Torino FC – AC Milan
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: UD Levante – FC Barcelona
Transmisja: Canal+ Sport

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Olympique Marsylia – Montpellier HSC
Transmisja: Canal+ Family / Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

20:55 Piłka nożna, Liga brazylijska: Botafogo FR – SC Corinthians Paulista
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

21:00 Turbokozak – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

21:00 Dart: Mistrzostwa świata Frimley Green 2022 – mecz finałowy
Transmisja: Eurosport 1

21:00 Tenis: Turniej ATP w Houston – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport News

21:15 Żużel: Magazyn PGE Ekstraliga
Transmisja: Canal+ Sport 5

21:30 NBA 360 – magazyn koszykarski
Transmisja: Canal+ Sport 2

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:05 Hokej, Liga NHL: Nashville – Florida

01:05 Hokej, Liga NHL: Seattle – Calgary

01:05 Hokej, Liga NHL: NY Rangers – Ottawa

01:05 Hokej, Liga NHL: Detroit – Columbus

01:05 Hokej, Liga NHL: Toronto – Montreal

01:35 Hokej, Liga NHL: Philadelphia – Anaheim

02:00 Major League Baseball: Rockies – Dodgers

02:05 Hokej, Liga NHL: St. Louis – NY Islanders

04:05 Hokej, Liga NHL: Vegas – Arizona

04:05 Hokej, Liga NHL: Vancouver – San Jose

04:05 Hokej, Liga NHL: Edmonton – Colorado

12:00 World Pool Championship

12:55 Koszykówka, Euroliga kobiet: Perfumerias Avenida – ZVVZ USK Praga

13:00 NHL On The Fly

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Sandhausen – Dynamo Drezno

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Paderborn – Karlsruher

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Holstein Kiel – Hamburger SV

13:50 Rugby, Six Nations kobiet: Szkocja – Francja

13:55 Piłka ręczna, Bundesliga: HSG Wetzlar – SC Magdeburg

14:55 Koszykówka, Euroliga kobiet: Sopron Basket – Fenerbahce Safiport Stambuł

14:55 Hokej, Liga szwedzka: Oskarshamn – Rogle

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: VfL Bochum – Bayer Leverkusen

16:00 Piłka ręczna, Bundesliga: GWD Minden – THW Kiel

17:20 Piłka nożna, Bundesliga: Eintracht Frankfurt – SC Freiburg

17:50 Rugby, Six Nations kobiet: Irlandia – Włochy

18:30 World Pool Championship

19:20 Piłka nożna, Bundesliga: RB Lipsk – Hoffenheim

19:35 Hokej, Liga NHL: Washington – Boston

20:00 Major League Baseball: Twins – Mariners

20:55 Indycar: Grand Prix of Long Beach

21:15 Piłka nożna: Magazyn skrótów Bundesligi

22:05 Hokej, Liga NHL: Pittsburgh – Nashville

23:00 Hokej, Liga NHL: Tampa Bay – Buffalo

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x