CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (09.10.2022)

Finałowy mecz tenisowego turnieju WTA w Ostrawie: Iga Świątek – Barbora Krejcikova, losowanie grup eliminacji mistrzostw Europy w piłce nożnej a także emocje siatkarskie w mistrzostwach świata kobiet i PlusLidze oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (09.10.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (09.10.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

06:55 Formuła 1: Grand Prix Japonii – wyścig
Transmisja: Eleven Sports 1

09:30 Tenis: Turniej ATP w Tokio – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

11:00 Cafe Futbol: Wydanie specjalne – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

12:00 Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy – losowanie grup
Transmisja: Polsat Sport / TVP Sport

12:20 Siatkówka kobiet, Mistrzostwa świata Holandia i Polska 2022 mecz grupy E: Chiny – Belgia
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

12:25 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Unicaja – Real Madryt
Transmisja: Canal+ Sport 5

12:25 Piłka nożna, Liga włoska: Torino FC – Empoli FC
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

12:30 Tenis: Turniej ATP w Astanie – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Arka Gdynia – Stal Rzeszów
Transmisja: Polsat Sport News

12:50 Cafe Futbol: Wydanie specjalne – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

13:00 Snooker: Hongkong Masters – mecz finałowy
Transmisja: Eurosport 2

13:50 Kolarstwo kobiet: Tour de Romandie – 3. etap
Transmisja: Eurosport 1

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Valladolid – Betis Sevilla
Transmisja: Eleven Sports 3

14:00 Golf, Turniej DP World Tour: acciona Open de Espana presented by Madrid – finał
Transmisja: Golf Channel

14:25 Piłka nożna, Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – FC Twente
Transmisja: Polsat Sport News

14:25 Żużel: Drużynowe Mistrzostwa Europy U-23 – Tarnów 2022
Transmisja: TVP Sport

14:30 Tenis: Turniej WTA w Ostrawie – mecz finałowy
Transmisja: Canal+ Premium

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Aluron CMC Warta Zwiercie – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Korona Kielce
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: US Salernitana – Hellas Werona
Transmisja: Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna, Liga włoska: AC Monza – Spezia Calcio
Transmisja: Eleven Sports 2

15:20 Siatkówka kobiet, Mistrzostwa świata Holandia i Polska 2022 mecz grupy E: Japonia – Holandia
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Cadiz CF – RCD Espanyol
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Canal+ Sport 5

16:40 Piłka nożna, Liga holenderska: SC Heerenveen – PSV Eindhoven
Transmisja: Polsat Sport News

17:10 Piłka nożna, eWinner 2. liga: GKS Jastrzębie – Znicz Pruszków
Transmisja: TVP Sport

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – Anwil Włocławek
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lech Poznań – Radomiak Radom
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów – Ślepsk Malow Suwałki
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: US Cremonese – SSC Napoli
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

18:20 Siatkówka kobiet, Mistrzostwa świata Holandia i Polska 2022 mecz grupy E: Portoryko – Argentyna
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

18:25 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Cazoo Baskonia – Lenovo Tenerife
Transmisja: Canal+ Sport 5

18:55 Piłka nożna, Liga czeska: SK Sigma Ołomuniec – SK Slavia Praga
Transmisja: Polsat Sport News

19:20 Kolarstwo przełajowe: Zawody Pucharu Świata w Waterloo – wyścig kobiet
Transmisja: Eurosport 1

19:30 Liga+ – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

19:55 Piłka nożna, Liga angielska: Everton FC – Manchester United
Transmisja: Canal+ Sport

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: PSG Stal Nysa – PGE Skra Bełchatów
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, Liga francuska: Lille OSC – RC Lens
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: AS Roma – US Lecce
Transmisja: Eleven Sports 2

20:50 Kolarstwo przełajowe: Zawody Pucharu Świata w Waterloo – wyścig mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

20:50 Piłka nożna, MLS: New York Red Bulls – Charlotte FC
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: FC Barcelona – Celta Vigo
Transmisja: Eleven Sports 1

21:00 Turbokozak – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

22:50 Piłka nożna, Liga brazylijska: Fluminense FC – America Mineiro
Transmisja: Polsat Sport

23:00 Golf, Turniej PGA TOUR: Shriners Children’s Open – finał
Transmisja: Golf Channel

23:30 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:05 Hokej, Liga NHL Preseason: Minnesota – Dallas

01:30 Major League Baseball: Mets – Padres

02:30 Major League Baseball: Cardinals – Phillies

04:00 LIV Golf Invitational Bangkok – ostatnia runda

10:05 Sporty motorowe: DTM Hockenheimring – kwalifikacje 2

12:55 Piłka nożna, Championship: Huddersfield – Hull City

13:15 Sporty motorowe: DTM Hockenheimring – wyścigi 2

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Sandhausen – Magdeburg

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Nuernberg – Holstein Kiel

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Heidenheim – Hannover

13:55 Piłka ręczna, Bundesliga: Fuechse Berlin – THW Kiel

14:10 Sporty motorowe: Coppa Shell Mugello – wyścigi 2

14:55 Piłka nożna, Premier League: West Ham United – Fulham Londyn

14:55 Piłka nożna, Premier League: Crystal Palace – Leeds United

15:05 Sporty motorowe: DTM Hockenheimring – Trophy Race 2

15:20 Sporty motorowe: Trofeo Pirelli Mugello – wyścigi 2

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Borussia Moenchengladbach – FC Koeln

15:55 Rugby, Premiership: Wasps – Northampton Saints

16:00 Piłka ręczna, Bundesliga: Lemgo-Lippe – Flensburg-Handewitt

16:40 Piłka nożna, Premier League: Arsenal Londyn – Liverpool

17:20 Piłka nożna, Bundesliga: Hertha Berlin – SC Freiburg

19:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfB Stuttgart – Union Berlin

19:45 Piłka nożna, Premier League: Everton – Manchester United

20:30 World Grand Prix Darts – finał

22:30 Piłka nożna: Magazyn skrótów Bundesligi

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x