CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (09.01.2022):

Szczegóły niedzielnych transmisji na żywo w kolejnym cyklu „Co oglądać dzisiaj w sporcie?”.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (09.01.2022):

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (09.01.2022):

TELEWIZYJNE TRANSMISJE NA ŻYWO:

06:00 Snowboard, Puchar Świata w Krasnojarsku: cross
Transmisja: Polsat Sport News

07:30 Tenis, ATP Cup: mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

08:55 Biegi narciarskie: Ski Classics – Prato Piazza Mountain Challenge
Transmisja: TVP Sport

09:00 Bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: 1. przejazd dwójek kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

09:15 Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata w Kranjskiej Gorze: 1. przejazd slalomu kobiet
Transmisja: Eurosport 1

09:20 Kombinacja norweska, Puchar Świata w Val di Fiemme: konkurs skoków mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

10:30 Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata w Adelboden: 1. przejazd slalomu mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

10:30 Bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: 2. przejazd dwójek kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

11:35 Kombinacja norweska, Puchar Świata w Val di Fiemme: bieg na 10 km mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

12:00 Biathlon, Puchar Świata w Oberhofie: bieg na dochodzenie mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport / Eurosport 2

12:15 Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata w Kranjskiej Gorze: 2. przejazd slalomu kobiet
Transmisja: Eurosport 1

12:25 Piłka nożna, liga włoska: Venezia FC – AC Milan
Transmisja: Eleven Sports 1

12:30 Koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska: Unicaja Malaga – Valencia BC
Transmisja: Sportklub

12:55 Piłka nożna, liga francuska: Brest – OGC Nice
Transmisja: Canal+ Sport

13:30 Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata w Adelboden: 2. przejazd slalomu mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

13:45 Snooker, Turniej Masters w Londynie: Yan Bingtao – Mark Williams
Transmisja: Eurosport 2

13:55 Piłka nożna, liga hiszpańska: Rayo Vallecano – Betis Sevilla
Transmisja: nSport+

14:05 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy w Heerenveen – 3. dzień
Transmisja: Polsat Sport News

14:25 Piłka nożna, liga włoska: Torino FC – AC Fiorentina
Transmisja: Eleven Sports 1

14:25 Piłka nożna, liga włoska: FC Empoli – US Sassuolo
Transmisja: Eleven Sports 2

14:25 Piłka nożna, liga włoska: Cagliari Calcio – Bologna FC
Transmisja: Eleven Sports 3

14:30 Biathlon, Puchar Świata w Oberhofie: bieg na dochodzenie kobiet
Transmisja: Eurosport 1 / Polsat Sport Extra

14:45 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: Grupa Azoty Chemik Police – Grot Budowlani Łódź
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, Puchar Anglii: Liverpool FC – Shrewsbury FC
Transmisja: Eleven Sports 2

14:55 Piłka nożna, Puchar Anglii: West Ham United – Leeds United
Transmisja: Eleven Sports 4

15:30 Skoki narciarskie, Puchar Świata w Bischofshofen: konkurs drużynowy
Transmisja: Eurosport 1

16:25 Piłka nożna, liga włoska: SSC Napoli – Sampdoria Genua
Transmisja: Eleven Sports 1

16:25 Piłka nożna, liga włoska: Udinese Calcio – Atalanta Bergamo
Transmisja: Eleven Sports 3

17:00 Piłka nożna, liga francuska: FC Nantes – AS Monaco
Transmisja: Canal+ Sport / Eleven Sports 4

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Trefl Sopot – PGE Spójnia Stargard
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów – GKS Katowice
Transmisja: Polsat Sport

18:00 Siatkówka mężczyzn, liga włoska: Gas Sales Bluenergy Piacenza – Leo Shoes PerkinElmer Modena
Transmisja: Polsat Sport News

18:05 Piłka nożna, Puchar Anglii: Nottingham Forest – Arsenal Londyn
Transmisja: Eleven Sports 2

18:25 Piłka nożna, liga włoska: AS Roma – Juventus Turyn
Transmisja: Eleven Sports 1

18:25 Piłka nożna, liga włoska: Genoa FC – Spezia Calcio
Transmisja: Eleven Sports 3

18:25 Piłka nożna, liga hiszpańska: CD Alaves – Athletic Bilbao
Transmisja: Canal+ Sport 2

18:55 Piłka nożna, liga portugalska: Benfica Lizbona – Pacos de Ferreira
Transmisja: Eleven Sports 4

19:05 Cały ten Futboll: Przemysław Frankowski – reportaż
Transmisja: Canal+ Sport

19:10 Koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska: Club Joventut Badalona – Real Madryt
Transmisja: Sportklub / nSport+

19:45 Snooker, Turniej Masters w Londynie: Neil Robertson – Anthony McGill
Transmisja: Eurosport 1

20:00 Snooker: Mistrzostwa Polski w Lublinie – mecz finałowy
Transmisja: TVP Sport

20:00 Polskie Skocznie – magazyn skoków narciarskich
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:40 Piłka nożna, liga włoska: Inter Mediolan – Lazio Rzym
Transmisja: Eleven Sports 1

20:40 Piłka nożna, liga francuska: Olympique Lyon – Paris Saint-Germain
Transmisja: Canal+ Sport / Eleven Sports 3

20:55 Piłka nożna, liga hiszpańska: Villarreal – Atletico Madryt
Transmisja: Eleven Sports 2

21:30 Koszykówka mężczyzn, liga NBA: Los Angeles Clippers – Atlanta Hawks
Transmisja: Canal+ Sport 2

INTERNETOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, liga NHL: Carolina – Florida
Transmisja: Viaplay

01:05 Hokej, liga NHL: Philadelphia – San Jose
Transmisja: Viaplay

01:05 Hokej, liga NHL: Colorado – Toronto
Transmisja: Viaplay

01:05 Hokej, liga NHL: Tampa Bay – Boston
Transmisja: Viaplay

01:05 Hokej, liga NHL: Columbus – New Jersey
Transmisja: Viaplay

02:05 Hokej, liga NHL: Minnesota – Washington
Transmisja: Viaplay

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

02:05 Hokej, liga NHL: Arizona – Nashville
Transmisja: Viaplay

04:05 Hokej, liga NHL: Anaheim – NY Rangers
Transmisja: Viaplay

04:05 Hokej, liga NHL: Vegas – Chicago
Transmisja: Viaplay

04:35 Hokej, liga NHL: Los Angeles – Detroit
Transmisja: Viaplay

12:00 Snooker: Mistrzostwa Polski w Lublinie – półfinały
Transmisja: tvp.sport.pl

12:30 NHL On The Fly
Transmisja: Viaplay

12:55 Piłka nożna kobiet, liga angielska: Brighton – Manchester City
Transmisja: Viaplay

14:55 Piłka nożna kobiet, liga angielska: Birmingham – Arsenal Londyn
Transmisja: Viaplay

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: Hertha Berlin – FC Koeln
Transmisja: Viaplay

15:55 Rugby, Premiership: Wasps – Leicester Tigers
Transmisja: Viaplay

16:50 Piłka nożna, Puchar Narodów Afryki: Kamerun – Burkina Faso
Transmisja: Viaplay

17:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfL Bochum – VfL Wolfsburg
Transmisja: Viaplay

18:50 Sportowy wieczór. Trzecia seria – magazyn skoków narciarskich
Transmisja: tvp.sport.pl

19:50 Piłka nożna, Puchar Narodów Afryki: Etiopia – Wyspy Zielona Przylądka
Transmisja: Viaplay

20:05 Hokej, liga NHL: St. Louis – Dallas
Transmisja: Viaplay


5 / 5. Ocen: 2

Tomasz Bysiewicz
Tomasz Bysiewicz
Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Podobne do: CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (09.01.2022):

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P