CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (08.05.2022)

Emocje piłkarskie w PKO BP Ekstraklasie i w europejskich ligach, turnieje tenisowe a także trzeci etap kolarskiego wyścigu Giro d’Italia oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (08.05.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (08.05.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

10:00 Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Seulu – finał boulderingu kobiet
Transmisja: Eurosport 1

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

11:00 Tenis: Turniej ATP w Rzymie – mecze 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

11:30 Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Seulu – finał boulderingu mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

11:40 Piłka nożna kobiet, Ekstraliga: GKS Katowice – UKS SMS Łódź
Transmisja: TVP Sport

12:15 Kolarstwo, Giro d’Italia 3. etap: Kaposvár – Balatonfüred
Transmisja: Eurosport 1

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – PGE FKS Stal Mielec
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:25 Piłka nożna, Liga włoska: Spezia Calcio – Atalanta Bergamo
Transmisja: Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Arka Gdynia – Miedź Legnica
Transmisja: Polsat Sport

13:00 World Touring Car Cup: Wyścig we Francji – 1. wyścig
Transmisja: Eurosport 2

13:25 Piłka nożna, Liga belgijska: Royale Union SG – Club Brugge
Transmisja: Eleven Sports 4

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Getafe CF – Rayo Vallecano
Transmisja: Eleven Sports 2

14:00 Motocross: Mistrzostwa Świata w Maggiorze – 1. wyścig w klasie MXGP
Transmisja: Eurosport 2

14:25 Piłka nożna, Liga holenderska: AZ Alkmaar – AFC Ajax
Transmisja: Polsat Sport News

14:30 Golf, Turniej DP World Tour: Betfred British Masters hosted by Danny Willett – finał
Transmisja: Golf Channel

14:45 Siatkówka kobiet, TAURON Liga 3. mecz o 3. miejsce fazy play-off: ŁKS Commercecon Łódź – Grot Budowlani Łódź
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Cracovia Kraków
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga angielska: Arsenal Londyn – Leeds United
Transmisja: Canal+ Premium

14:55 Piłka nożna, Liga francuska: Stade de Reims – RC Lens
Transmisja: Canal+ Family / Eleven Sports 3

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Venezia FC – Bologna FC
Transmisja: Eleven Sports 1

16:00 Motocross: Mistrzostwa Świata w Maggiorze – 2. wyścig w klasie MX2
Transmisja: Eurosport 2

16:00 Żużel, PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
Transmisja: Canal+ Sport 5

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Villarreal CF – Sevilla FC
Transmisja: Canal+ Sport 2

17:00 Piłka nożna, Liga francuska: FC Lorient – Olympique Marsylia
Transmisja: Canal+ Family / Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

17:00 World Touring Car Cup: Wyścig we Francji – 2. wyścig
Transmisja: Eurosport 2

17:25 Piłka nożna, Liga angielska: Manchester City – Newcastle United
Transmisja: Canal+ Sport

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Piast Gliwice – Lech Poznań
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

17:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga 3. mecz finałowy fazy play-off: Grupa Azoty Chemik Police – Developres BELLA DOLINA Rzeszów
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: US Salernitana – Cagliari Calcio
Transmisja: Eleven Sports 3

18:00 Siatkówka mężczyzn, Liga włoska 3. mecz finałowy fazy play-off: Sir Safety Conad Perugia – Cucine Lube Civitanova
Transmisja: Polsat Sport News

18:15 Electric Touring Car Racing: Wyścig we Francji
Transmisja: Eurosport 1

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: RCD Espanyol – CA Osasuna
Transmisja: Canal+ Sport 2

18:30 Tenis: Turniej ATP w Madrycie – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

18:45 Żużel, PGE Ekstraliga: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Apator Toruń
Transmisja: Canal+ Sport 5

18:55 Hokej, Mistrzostwa świata Dywizji 1A Lublana 2022: Korea Południowa – Słowenia
Transmisja: TVP Sport

19:30 Liga+ Extra – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

19:55 Koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów: mecz finałowy
Transmisja: Canal+ Family

20:00 Golf, Turniej PGA TOUR: Wells Fargo Championship – finał
Transmisja: Golf Channel

20:30 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga 3. mecz półfinałowy fazy play-off: WKS Śląsk Wrocław – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Transmisja: Polsat Sport

20:30 Siatkówka mężczyzn, TAURON 1. liga: mecz fazy play-off
Transmisja: Polsat Sport News

20:40 Piłka nożna, Liga francuska: Paris Saint-Germain – Troyes AC
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 4

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Hellas Verona – AC Milan
Transmisja: Eleven Sports 3

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Atletico Madryt – Real Madryt
Transmisja: Eleven Sports 2

21:00 Turbokozak – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

21:15 Magazyn PGE Ekstraliga
Transmisja: Canal+ Sport 5

21:25 Formuła 1: Grand Prix Miami
Transmisja: Eleven Sports 1

21:30 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA play-off: Dallas Mavericks – Phoenix Suns
Transmisja: Canal+ Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Jeździectwo: Kentucky Derby

00:00 Major League Baseball: Guardians – Blue Jays

01:05 Hokej, Puchar Stanleya play-off: Pittsburgh – NY Rangers

03:00 Major League Baseball: Mariners – Rays

03:35 Hokej, Puchar Stanleya play-off: Dallas – Calgary

12:15 NHL Tonight

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Umea IK – Rosengard

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Hammarby – Vittjso

12:55 Piłka nożna, Liga angielska kobiet: West Ham – Arsenal

12:55 Piłka nożna, Liga angielska kobiet: Chelsea – Man United

13:00 World Pool Masters: Dzień 4

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Karlsruher – Dynamo Drezno

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Holstein Kiel – FC Nuernberg

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Erzgebirge Aue – Werder Brema

13:55 Piłka ręczna, Bundesliga: GWD Minden – TVB Stuttgart

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: AIK – Djurgarden

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Orebro – IFK Kalmar

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Pitea – Eskilstuna

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Kristianstad – Brommapojkarna

14:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów półfinał: TP Mazembe – RS Berkane

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: Eintracht Frankfurt – Borussia Moenchengladbach

15:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: Jena – Wolfsburg

16:30 Sporty motorowe: W Series w Miami – wyścigi

17:20 Piłka nożna, Bundesliga: Bayern Monachium – VfB Stuttgart

17:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów, półfinał: Al Ahly Tripoli – Orlando Pirates

18:30 World Pool Masters: Dzień 4

18:35 Hokej, Puchar Stanleya play-off: Boston – Carolina

19:20 Piłka nożna, Bundesliga: RB Lipsk – FC Augsburg

20:00 Major League Baseball: Twins – Athletics

21:00 Futbol amerykański, USFL: Houston Gamblers – New Orleans Breakers

21:15 Piłka nożna: Magazyn skrótów Bundesligi

22:30 Hokej, Puchar Stanleya play-off: St. Louis – Minnesota

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x