CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (08.01.2023)

Hit piłkarskiej Serie A: AC Milan – AS Roma, trzeci dzień mistrzostw Europy w łyżwiarstwie szybkim, finały turniejów tenisowych ATP i WTA w Adelajdzie oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (08.01.2023)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (08.01.2023):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: San Antonio Spurs – Boston Celtics
Transmisja: Canal+ Sport

02:55 Tenis: Turniej United Cup – mecz finałowy
Transmisja: TVP Sport

03:00 Boks, Gala w Waszyngtonie waga lekka: Gervonta Davis – Hector Luis Garcia
Transmisja: Polsat Sport

05:00 Tenis: Turniej United Cup – mecz finałowy
Transmisja: TVP Sport

06:30 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie – mecz finałowy
Transmisja: Canal+ Sport

07:30 Tenis: Turniej United Cup – mecz finałowy
Transmisja: TVP Sport

08:30 Tenis: Turniej ATP w Adelajdzie – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

08:50 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Otepaa – konkurs skoków mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

09:15 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kranjskiej Gorze – 1. przejazd slalomu giganta kobiet
Transmisja: Eurosport 1

09:30 Tenis: Turniej United Cup – mecz finałowy
Transmisja: TVP Sport

10:00 Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Winterbergu – 1. przejazd dwójek kobiet
Transmisja: Polsat Sport Extra

10:20 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Otepaa – konkurs skoków kobiet
Transmisja: Eurosport 2

10:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Adelboden – 1. przejazd slalomu mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

11:00 Biegi narciarskie: Tour de Ski w Val di Fiemme – bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet
Transmisja: Eurosport 2

11:30 Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Winterbergu – 2. przejazd dwójek kobiet
Transmisja: Polsat Sport Extra

11:45 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce – pojedyncza sztafeta mieszana
Transmisja: TVP Sport

12:10 Piłka nożna, Liga holenderska: FC Utrecht – Feyenoord Rotterdam
Transmisja: Polsat Sport News

12:25 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Real Madryt – Gran Canaria
Transmisja: Canal+ Sport 5 / Sportklub

12:25 Piłka nożna, Liga włoska: US Salernitana – Torino FC
Transmisja: Eleven Sports 1

12:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kranjskiej Gorze – 2. przejazd slalomu giganta kobiet
Transmisja: Eurosport 1

12:35 Biegi narciarskie: Tour de Ski w Val di Fiemme – bieg na 10 km stylem dowolnym mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

13:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Adelboden – 2. przejazd slalomu mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

13:30 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Otepaa – bieg na 10 km mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: UD Almeria – Real Sociedad
Transmisja: Eleven Sports 3

14:00 Snooker: Turniej Masters w Londynie – 1. dzień
Transmisja: Eurosport 2

14:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy Hamar 2023 – 3. dzień
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:25 Piłka nożna, Liga holenderska: NEC Nijmegen – Ajax Amsterdam
Transmisja: Polsat Sport News

14:25 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce – sztafeta mieszana
Transmisja: TVP Sport

14:30 Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Winterbergu – przejazd czwórek mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

14:45 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: Grupa Azoty Chemik Police – ŁKS Commerceon Łódź
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Lazio Rzym – Empoli FC
Transmisja: Eleven Sports 1

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Spezia Calcio – US Lecce
Transmisja: Eleven Sports 2

14:55 Piłka nożna, Puchar Anglii mecz 3. rundy: Cardiff City FC – Leeds United
Transmisja: Eleven Sports 4

16:00 Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Winterbergu – przejazd czwórek mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

16:00 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Turk Telekom – Anadolu Efes
Transmisja: Sportklub

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Rayo Vallecano – Betis Sevilla
Transmisja: Eleven Sports 3

16:30 Snooker: Mistrzostwa Polski Lublin 2023 – mecz półfinałowy
Transmisja: TVP Sport

16:55 Piłka nożna, Liga szkocka: Dundee United FC – Rangers FC
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – MKS Dąbrowa Górnicza
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:20 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy Hamar 2023 – 3. dzień
Transmisja: Polsat Sport News

17:25 Piłka nożna, Puchar Anglii mecz 3. rundy: Manchester City FC – Chelsea
Transmisja: Eleven Sports 1

17:25 Piłka nożna, Puchar Anglii mecz 3. rundy: Aston Villa FC – Stevenage FC
Transmisja: Eleven Sports 4

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Sampdoria Genua – SSC Napoli
Transmisja: Eleven Sports 2

17:55 Siatkówka mężczyzn, Liga włoska: WithU Werona – Sir Safety Susa Perugia
Transmisja: Polsat Sport News

18:00 Raport z Dakaru – magazyn sportów motorowych
Transmisja: Eurosport 1

18:00 Koszykówka mężczyzn, Liga niemiecka: FC Bayern Monachium – ALBA Berlin
Transmisja: Sportklub

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Sevilla FC – Getafe CF
Transmisja: Canal+ Sport

18:25 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Cazoo Baskonia – Valencia Basket
Transmisja: Canal+ Sport 5

18:55 Piłka nożna, Liga portugalska: CS Maritimo – Sporting Lizbona
Transmisja: Eleven Sports 3

19:45 Snooker, Turniej Masters w Londynie: Mark Selby – Zhao Xintong
Transmisja: Eurosport 1

20:00 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Lenovo Teneryfa – Unicaja
Transmisja: Sportklub

20:00 Snooker: Mistrzostwa Polski Lublin 2023 – mecz finałowy
Transmisja: TVP Sport

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów – Cuprum Lubin
Transmisja: Polsat Sport

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: AC Milan – AS Roma
Transmisja: Eleven Sports 2

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Atletico Madryt – FC Barcelona
Transmisja: Eleven Sports 1

21:30 Koszykówka mężczyzn, NBA: Toronto Raptors – Portland Trail Blazers
Transmisja: Canal+ Sport

22:00 Golf: Tournament of Champions w Kapalui
Transmisja: Eurosport 2

22:20 Snooker: Mistrzostwa Polski Lublin 2023 – mecz finałowy
Transmisja: TVP Sport

23:15 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - wybierz bukmachera z najlepszą ofertą kursów, zakładów i bonusów na start.

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Toronto – Detroit

01:05 Hokej, Liga NHL: Ottawa – Seattle

01:05 Hokej, Liga NHL: Montreal – St. Louis

01:05 Hokej, Liga NHL: Buffalo – Minnesota

04:05 Hokej, Liga NHL: Vegas – Los Angeles

04:05 Hokej, Liga NHL: Edmonton – Colorado

04:35 Hokej, Liga NHL: San Jose – Boston

14:30 Hokej: NHL On The Fly

15:55 Premiership Rugby: Harlequins – Sale Sharks

21:05 Hokej, Liga NHL: Winnipeg – Vancouver

21:35 Hokej, Liga NHL: Dallas – Florida

23:05 Hokej, Liga NHL: Washington – Columbus

UWAGA: Sprawdź, jakie Fuksiarz.pl opinie ma wśród graczy i co oferuje na start.

5 / 5. Ocen: 2

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuje się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, koszykówką, siatkówką i tenisem a także sportami zimowymi w tym najbardziej narciarstwem alpejskim. Nie potrafi żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x