CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (07.08.2022)

Emocje piłkarskie w PKO BP Ekstraklasie i ligach zagranicznych a także emocje żużlowe i tenisowe oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (07.08.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (07.08.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Piłka nożna, MLS: Charlotte FC – Chicago Fire
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

01:25 Piłka nożna, Liga brazylijska: Sao Paulo FC – CR Flamengo
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

02:00 Sporty walki, UFC Fight Night waga półciężka: Thiago Santos – Jamahal Hill
Transmisja: Polsat Sport

04:35 Piłka nożna, MLS: Portland Timbers – FC Dallas
Transmisja: Polsat Sport Extra

09:00 Siatkówka plażowa: Turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu – 1. mecz półfinałowy kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

10:00 Siatkówka plażowa: Turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu – 2. mecz półfinałowy kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

11:00 Siatkówka plażowa: Turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu – 1. mecz półfinałowy mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

12:00 Kolarstwo kobiet: Vargarda WestSweden
Transmisja: Eurosport 1

12:00 Siatkówka plażowa: Turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu – 2. mecz półfinałowy mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

12:30 Golf, Turniej DP World Tour: Cazoo Open hosted by Gareth Bale – finał
Transmisja: Golf Channel

12:30 Tenis, LOTTO Superliga: CKT Grodzisk Mazowiecki – KS Górnik Bytom
Transmisja: Polsat Sport

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:55 Piłka nożna, Liga francuska: Toulouse FC – OGC Nice
Transmisja: Eleven Sports 1

13:00 Motocross: Mistrzostwa świata w Uddevalli – 1. wyścig w klasie MX2
Transmisja: Eurosport 2

13:00 Siatkówka plażowa: Turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu – mecz o 3. miejsce kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

13:00 Piłka ręczna plażowa: PGNiG Summer Superliga – mecz finałowe kobiet i mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

13:25 Piłka nożna, Liga belgijska: Standard Liege – Cercle Brugge
Transmisja: Eleven Sports 4

13:40 Żużel, eWinner 1. liga mecz ćwierćfinałowy: Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Transmisja: Canal+ Sport 5

13:55 Żużel, eWinner 1. liga: Trans MF Landshut Devils – Cellfast Wilki Krosno
Transmisja: Canal+ Family

14:00 Motocross: Mistrzostwa świata w Uddevalli – 1. wyścig w klasie MXGP
Transmisja: Eurosport 2

14:00 Siatkówka plażowa: Turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu – mecz o 3. miejsce mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

14:25 Piłka nożna, Liga holenderska: Vitesse Arnhem – Feyenoord Rotterdam
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Warta Poznań – Pogoń Szczecin
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga francuska: RC Lens – Brest
Transmisja: Eleven Sports 1

14:30 Piłka nożna, Premier League: Manchester United – Brighton
Transmisja: Canal+ Premium

15:00 Tenis: Memoriał Lecha i Marii Kaczyńskich – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport

15:00 Siatkówka plażowa: Turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu – 2. mecz półfinałowy kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

15:00 Siatkówka plażowa: Turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu – mecz finałowy kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

15:55 Piłka nożna, Liga czeska: SK Dynamo Czeskie Budziejowice – AC Sparta Praga
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

15:55 Piłka nożna, eWinner 2. liga: Hutnik Kraków – Siarka Tarnobrzeg
Transmisja: TVP Sport

16:00 Żużel, PGE Ekstraliga: For Nature Solutions Apator Toruń – Betard Sparta Wrocław
Transmisja: Canal+ Sport 5

16:00 World Touring Car Cup: Wyścig we Francji – 2. wyścig
Transmisja: Eurosport 2

16:00 Siatkówka plażowa: Turniej Orlen Beach Tour w Kołobrzegu – mecz finałowy mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

16:30 Koszykówka 3×3: Turniej finałowy mistrzostw Polski w Katowicach – 1. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:00 Motocross: Mistrzostwa świata w Uddevalli – 1. wyścig w klasie MXGP
Transmisja: Eurosport 2

17:00 Koszykówka 3×3: Turniej finałowy mistrzostw Polski w Katowicach – 2. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Lech Poznań
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

17:55 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Courchevel
Transmisja: TVP Sport

18:00 Koszykówka 3×3: Turniej 3×3 Quest Katowice 2022 – mecz o 3. miejsce
Transmisja: Polsat Sport

18:30 Koszykówka 3×3: Turniej 3×3 Quest Katowice 2022 – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport

18:45 Żużel, PGE Ekstraliga: Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów
Transmisja: Canal+ Sport 5

18:55 Piłka nożna, Liga portugalska: SC Braga – Sporting Lizbona
Transmisja: Eleven Sports 2

18:55 Piłka nożna, Liga czeska: SK Slavia Praga – FC Trinity Zlin
Transmisja: Polsat Sport Extra

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Raków Częstochowa
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

19:55 Piłka nożna, Joan Gamper Trophy: FC Barcelona – Club Universidad Nacional
Transmisja: Polsat Sport

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Raków Częstochowa
Transmisja: TVP Sport

20:00 Golf, Turniej PGA TOUR: Wyndham Championship – finał
Transmisja: Golf Channel

20:40 Piłka nożna, Liga francuska: Olympique Marsylia – Stade de Reims
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

21:15 Magazyn PGE Ekstraliga
Transmisja: Canal+ Sport 5

22:00 Liga+ Extra – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

23:00 Tenis: Turniej ATP w Waszyngtonie – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport

23:55 Piłka nożna, Liga brazylijska: Atletico Mineiro – Athletico Paranaense
Transmisja: Polsat Sport Extra

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Major League Baseball: Twins – Blue Jays

04:00 Major League Baseball: Mariners – Angels

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Magdeburg – Holstein Kiel

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Kaiserslautern – St. Pauli

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Braunschweig – Darmstadt

13:55 Żużel, eWinner 1. liga: Trans MF Landshut Devils – Cellfast Wilki Krosno

14:30 Piłka nożna, Premier League: Manchester United – Brighton

14:55 Piłka nożna, Premier League: Leicester City – Brentford

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfB Stuttgart – RB Lipsk

17:00 Piłka nożna, Premier League: West Ham United – Manchester City

17:20 Piłka nożna, Bundesliga: FC Koeln – Schalke 04

17:55 IMSA Sportscar Weekend – Road America

18:15 Piłka ręczna, ćwierćfinał mistrzostw świata juniorek: Dania – Francja

18:15 Piłka ręczna, ćwierćfinał mistrzostw świata juniorek: Islandia – Holandia

20:00 Major League Baseball: Twins – Blue Jays

20:00 Piłka nożna: Magazyn Bundesligi

20:25 Piłka ręczna, ćwierćfinał mistrzostw świata juniorek: Korea Płd. – Szwecja

21:00 Indycar: Grand Prix of Nashville – wyścigi

5 / 5. Ocen: 1

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Bysiewicz
Tomasz Bysiewicz
Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Podobne do: CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (07.08.2022)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

0
Dodaj swój komentarz.x
P