CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (06.03.2022)

Hitowy mecz we włoskiej Serie A pomiędzy SSC Napoli i Milanem, ostatni dzień mistrzostw Świata w łyżwiarstwie szybkim i Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie w Pekinie oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (06.03.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (06.03.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Sporty walki, UFC 272: waga półśrednia: Colby Covington – Jorge Masvidal; waga lekka: Michał Oleksiejczuk – Dustin Jacoby
Transmisja: Polsat Sport

02:55 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Paranarciarstwo alpejskie
Transmisja: Polsat Sport Extra

02:55 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Parabiegi narciarskie
Transmisja: Polsat Sport News

07:30 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Paracurling: Szwajcaria – Korea Południowa
Transmisja: Polsat Sport

07:50 Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Bakuriani
Transmisja: Eurosport 1

07:55 Biegi narciarskie: Ski Classics Bieg Wazów
Transmisja: TVP Sport

09:20 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Oslo – konkurs skoków mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

09:30 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Parahokej: Włochy – Słowacja
Transmisja: Polsat Sport Extra

09:45 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Lenzerheide – 1. przejazd slalomu giganta kobiet
Transmisja: Eurosport 1

09:50 Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata juniorów Zakopane 2022 – konkurs drużyn mieszanych
Transmisja: TVP Sport

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

10:00 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Parabiegi narciarskie
Transmisja: Polsat Sport

10:45 Biegi narciarskie: Ski Classics Bieg Wazów
Transmisja: TVP Sport

10:55 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: ceremonia medalowa
Transmisja: Polsat Sport News

11:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kvitfjell – supergigant mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

11:00 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Tofas – Frutti Extra Bursaspor
Transmisja: Sportklub

11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa: KGHM Metraco Górnik Polkowice – Dreman Futsal Opole Komprachcice
Transmisja: nSport+

12:15 Piłka nożna, Liga holenderska: PSV Eindhoven – Heracles Almelo
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Wisła Płock – Górnik Łęczna
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:25 Piłka nożna, Liga włoska: Genoa CFC – FC Empoli
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Miedź Legnica – Puszcza Niepołomice
Transmisja: Polsat Sport

12:35 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti – bieg na dochodzenie kobiet
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:45 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti – bieg na dochodzenie kobiet
Transmisja: Eurosport 1

12:55 Piłka nożna, Liga szkocka: Livingston FC – Celtic Glasgow
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

13:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Lenzerheide – 2. przejazd slalomu giganta kobiet
Transmisja: Eurosport 1

13:30 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Fenerbahce Beko – Semt77 Yalovaspor
Transmisja: Sportklub

13:40 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa świata Hamar 2022
Transmisja: Polsat Sport News

13:45 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Polski Toruń 2022 – 2. dzień
Transmisja: TVP Sport

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Cadiz CF – Rayo Vallecano
Transmisja: Canal+ Sport 2

14:30 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti – bieg na dochodzenie mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1 / Polsat Sport Extra

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: PGE Skra Bełchatów – Trefl Gdańsk
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Cracovia Kraków
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga angielska: Watford FC – Arsenal Londyn
Transmisja: Canal+ Premium

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: AC Fiorentina – Hellas Verona
Transmisja: Eleven Sports 1

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Bologna FC – Torino FC
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Venezia FC – US Sassuolo
Transmisja: Eleven Sports 3

15:00 Tenis: Turniej WTA w Lyonie – finał
Transmisja: Canal+ Family

15:10 Kolarstwo: Wyścig Paryż-Nicea – 1. etap
Transmisja: Eurosport 2

15:45 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Oslo
Transmisja: Eurosport 1 / TVN

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Elche CF – FC Barcelona
Transmisja: Canal+ Sport 2

16:40 Piłka nożna, Liga holenderska: Ajax Amsterdam – RKC Waalwijk
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

16:55 Piłka nożna, Liga francuska: Lille OSC – Clermont Foot 63
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

17:00 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: MoraBanc Andora – Rio Breogan
Transmisja: Sportklub

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Legia Warszawa – Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:25 Piłka nożna, Liga angielska: Manchester City – Manchester United
Transmisja: Canal+ Sport

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lech Poznań – Raków Częstochowa
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

17:25 Piłka nożna, eWinner 2. liga: Wigry Suwałki – Stal Rzeszów
Transmisja: TVP Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom – Cuprum Lubin
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Juventus Turyn – Spezia Calcio
Transmisja: Eleven Sports 1

17:55 Piłka nożna, Liga czeska: Slavia Praga – Sparta Praga
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Celta Vigo – RCD Mallorca
Transmisja: Eleven Sports 2

18:55 Piłka nożna, Liga portugalska: Pacos de Ferreira – FC Porto
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

19:30 Premier League Kick Off – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport

19:30 Magazyn piłkarski Liga+ Extra
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

19:40 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: Torus Wybrzeże Gdańsk – Górnik Zabrze
Transmisja: TVP Sport

19:45 Snooker, Turniej Welsh Open w Newport: mecz finałowy – 2. sesja
Transmisja: Eurosport 1

20:00 Polskie skocznie – magazyn skoków narciarskich
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:00 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Casademont Saragossa – Herbalife Gran Canaria
Transmisja: Sportklub

20:00 Golf, Turniej PGA TOUR: Arnold Palmer Invitational presented by Mastercard – finał
Transmisja: Golf Channel

20:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: Grot Budowlani Łódź – ŁKS Commercecon Łódź
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: SSC Napoli – AC Milan
Transmisja: Eleven Sports 1

20:40 Piłka nożna, Liga francuska: Olympique Marsylia – AS Monaco
Transmisja: Eleven Sports 2 / nSport+

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Betis Sevilla – Atletico Madryt
Transmisja: Canal+ Sport

21:00 Turbokozak – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

21:30 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Milwaukee Bucks – Phoenix Suns
Transmisja: Canal+ Sport 2

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:05 Hokej, Liga NHL: Florida – Detroit

01:05 Hokej, Liga NHL: Edmonton – Montreal

01:05 Hokej, Liga NHL: Columbus – Boston

01:05 Hokej, Liga NHL: Washington – Seattle

01:05 Hokej, Liga NHL: Toronto – Vancouver

02:05 Hokej, Liga NHL: San Jose – Nashville

04:05 Hokej, Liga NHL: Colorado – Calgary

11:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska kobiet: Alaves – FC Barcelona

12:15 NHL On The Fly

12:55 Piłka nożna, Liga niemiecka kobiet: VfL Wolfsburg – SC Freiburg

12:55 Piłka nożna, Liga angielska kobiet: Arsenal Londyn – Birmingham City

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Werder Brema – Dynamo Drezno

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Erzgebirge Aue – Jahn Regensburg

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – Ingolstadt

13:40 Dart: UK Open – Dzień 3

13:55 Piłka ręczna, Bundesliga: SC Magdeburg – Bergischer HC

14:25 Piłka nożna, Liga włoska kobiet: AC Milan – SSC Napoli

15:55 Piłka ręczna, Bundesliga: SC DHfK Lipsk – SG Flensburg-Handewitt

15:55 Rugby, Premiership: Exeter Chiefs – Sale Sharks

15:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: Bayern Monachium – FC Koeln

16:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Royal Leopards – Al Ittihad

17:00 Piłka nożna, Bundesliga: FC Koeln – Hoffenheim

19:05 Hokej, Liga NHL: Buffalo – Los Angeles

19:05 Hokej, Liga NHL: New Jersey – St. Louis

19:15 Piłka nożna: Magazyn skrótów Bundesligi

19:55 Dart: UK Open – Dzień 3

22:00 Hokej, Liga NHL: Minnesota – Dallas

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x