CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (06.02.2022)

Mnóstwo emocji w drugim dniu Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie oraz inne wydarzenia sportowe w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (06.02.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (06.02.2022)

ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PEKIN 2022 NA ŻYWO – EUROSPORT:

02:00 Curling, mecz par mieszanych: Czechy – USA
Transmisja: Eurosport 5

02:30 Łyżwiarstwo figurowe: zawody drużynowe – program krótki solistek
Transmisja: Eurosport 1 / Eurosport 4

02:30 Snowboard: slopestyle kobiet
Transmisja: Eurosport 2

04:00 Narciarstwo alpejskie: zjazd mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

04:00 Łyżwiarstwo figurowe: zawody drużynowe – program dowolny par sportowych
Transmisja: Eurosport 2

05:40 Snowboard: slopestyle mężczyzn – kwalifikacje
Transmisja: Eurosport 2

06:30 Łyżwiarstwo figurowe: zawody drużynowe
Transmisja: Eurosport 1

07:30 Curling, mecz par mieszanych: Szwecja – Norwegia
Transmisja: Eurosport 5

07:35 Curling, mecz par mieszanych: Szwecja – Norwegia
Transmisja: Eurosport 2

08:00 Biegi narciarskie – bieg łączony mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

09:30 Hokej kobiet: Japonia – Chiny
Transmisja: Eurosport 2 / Eurosport 3

09:30 Łyżwiarstwo szybkie: bieg na 5000 m mężczyzn
Transmisja: Eurosport 4

09:45 Łyżwiarstwo szybkie: bieg na 5000 m mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

12:00 Skoki narciarskie mężczyzn: konkurs na skoczni normalnej
Transmisja: Eurosport 1

12:30 Narciarstwo dowolne: jazda po muldach kobiet
Transmisja: Eurosport 2

13:00 Curling, mecz par mieszanych: Kanada – Australia
Transmisja: Eurosport 5

14:00 Hokej kobiet: Szwajcaria – USA
Transmisja: Eurosport 1 / Eurosport 3

14:10 Saneczkarstwo: 4. przejazd jedynek mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

17:00 Strefa medalowa – magazyn
Transmisja: Eurosport 1

ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PEKIN 2022 NA ŻYWO – TVP:

03:55 Narciarstwo alpejskie: zjazd mężczyzn
Transmisja: TVP 1

06:55 Snowboard: slopestyle kobiet
Transmisja: TVP Sport

07:55 Biegi narciarskie: bieg łączony mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

09:30 Łyżwiarstwo szybkie: bieg na 5000 m mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

11:00 Skoki narciarskie mężczyzn: seria próbna na skoczni normalnej
Transmisja: TVP 1

11:55 Skoki narciarskie mężczyzn: konkurs na skoczni normalnej
Transmisja: TVP 1

12:25 Saneczkarstwo: 3. przejazd jedynek mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

14:15 Saneczkarstwo: 4. przejazd jedynek mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

POZOSTAŁE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Sporty walki, UFC Fight Night – waga średnia: Jack Hermansson – Sean Strickland
Transmisja: Polsat Sport

03:00 Boks, Gala w Las Vegas waga półśrednia: Keith Thurman – Mario Barrios, waga piórkowa: Leo Santa Cruz – Keenan Carbajal
Transmisja: TVP Sport

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport

12:10 Piłka nożna, Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – Sparta Rotterdam
Transmisja: Polsat Sport News

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Warta Poznań – Górnik Łęczna
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:25 Piłka nożna, Liga włoska: Atalanta Bergamo – Cagliari Calcio
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

12:55 Piłka nożna, Liga francuska: FC Lorient – RC Lens
Transmisja: Eleven Sports 2 / nSport+

12:55 Piłka nożna, Puchar Anglii: Liverpool FC – Cardiff City
Transmisja: Eleven Sports 3

13:00 Tenis, Finał turnieju ATP w Pune: Emil Ruusuvuori – Joao Sousa
Transmisja: Polsat Sport Extra

13:00 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Lenovo Teneryfa – UCAM Murcja
Transmisja: Sportklub

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Valencia CF – Real Sociedad
Transmisja: Canal+ Premium

14:25 Piłka nożna, Liga szkocka: Motherwell FC – Celtic Glasgow
Transmisja: Polsat Sport News

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Trefl Gdańsk – Asseco Resovia Rzeszów
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Wisła Kraków
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Venezia FC – SSC Napoli
Transmisja: Eleven Sports 2

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Sampdoria Genua – US Sassuolo
Transmisja: Eleven Sports 3

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Bologna FC – FC Empoli
Transmisja: Eleven Sports 4

16:00 Kolarstwo: Wyścig dookoła Walencji – 5. etap
Transmisja: Eurosport 2

16:10: Piłka nożna, Liga hiszpańska: FC Barcelona – Atletico Madryt
Transmisja: Eleven Sports 1

16:40 Piłka nożna, Liga holenderska: Ajax Amsterdam – Heracles Almelo
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

16:55 Piłka nożna: Liga szkocka: Glasgow Rangers – Hearts
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

16:55 Piłka nożna, Puchar Anglii: Nottingham Forest – Leicester City
Transmisja: Eleven Sports 3

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław – King Szczecin
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Lech Poznań
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

17:25 Futsal, Finał Mistrzostw Europy: Portugalia – Rosja
Transmisja: TVP Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie – Cerrad Enea Czarni Radom
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Udinese Calcio – Torino FC
Transmisja: Eleven Sports 2

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Betis Sevilla – Villarreal CF
Transmisja: Eleven Sports 1

18:25 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Real Madryt – Valencia BC
Transmisja: nSport+

18:55 Piłka nożna, Liga portugalska: FC Arouca – FC Porto
Transmisja: Eleven Sports 4

19:25 Piłka nożna, Puchar Anglii: AFC Bournemouth – Boreham Wood
Transmisja: Eleven Sports 3

19:30 Magazyn Piłkarski Liga+ Extra
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

20:00 Studio Pekin – magazyn sportowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: GKS Katowice – Cuprum Lublin
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Juventus Turyn – Hellas Verona
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Lille OSC – Paris Saint-Germain
Transmisja: Eleven Sports 2 / nSport+

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Madryt – Granada
Transmisja: Canal+ Sport

21:00 Turbokozak – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

21:25 Piłka nożna, Liga portugalska: Sporting Lizbona – Famalicao
Transmisja: Eleven Sports 4

21:30 Turbokozak Extra – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport 3

21:30 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Denver Nuggets – Brooklyn Nets
Transmisja: Canal+ Sport 2

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

11:55 Piłka nożna kobiet, liga hiszpańska: Real Madryt – Betis Sevilla

13:25 Piłka nożna, 2. liga niemiecka: Dynamo Drezno – Hansa Rostock

13:25 Piłka nożna, 2. liga niemiecka: SV Darmstadt – Hamburger SV

13:25 Piłka nożna, 2. liga niemiecka: Holstein Kiel – Hamburger SV

13:25 Piłka nożna kobiet, liga angielska: Chelsea Londyn – Manchester City

13:55 Rugby, liga angielska: Harlequins – Sale Sharks

14:25 Piłka nożna kobiet, liga włoska: Hellas Verona – Juventus Turyn

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: Borussia Dortmund – Bayer Leverkusen

15:50 Rugby, Six Nations: Francja – Włochy

15:55 Piłka nożna kobiet, liga niemiecka: Bayern Monachium – Sand

17:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfL Wolfsburg – Greuther Fuerth

17:55 Piłka ręczna, Puchar Niemiec: Rhein-Neckar Loewen – THW Kiel

19:50 Piłka nożna, Finał Pucharu Narodów Afryki: Senegal – Egipt

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button