CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (05.06.2022)

Finał singla mężczyzn wielkoszlemowego turnieju tenisowego French Open, mecz Polska – Niemcy w ramach Ligi Narodów siatkarek, piłkarskie rozgrywki Ligi Narodów oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (05.06.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (05.06.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

02:50 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: USA – Brazylia
Transmisja: Polsat Sport Extra

03:00 Boks, Walka o mistrzowskie pasy organizacji WBC i WBO w Minneapolis waga superkogucia: Stephen Fulton – Daniel Roman
Transmisja: Polsat Sport

06:00 FIM World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Spa-Francorchamps
Transmisja: Eurosport 2

10:00 Padel: Turniej World Padel Tour w Marbelli – mecz finałowy kobiet
Transmisja: Canal+ Sport

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

11:50 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: Serbia – Holandia
Transmisja: Polsat Sport News

12:00 Padel: Turniej World Padel Tour w Marbelli – mecz finałowy mężczyzn
Transmisja: Canal+ Sport

12:00 Tenis: Turniej French Open w Paryżu – mecz finałowy debla kobiet
Transmisja: Eurosport 1

12:25 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska mecz półfinałowy play-off: Barca – Club Joventut Badalona
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Sportklub

12:30 Tenis, LOTTO Superliga: CKT Grodzisk Mazowiecki – BKT Advantage Bielsko-Biała
Transmisja: Polsat Sport

13:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy Tirana 2022 – kobiety w kategorii powyżej 87 kg
Transmisja: Polsat Sport Extra

13:30 Kolarstwo: Critérium du Dauphiné – 1. etap
Transmisja: Eurosport 2

13:40 Żużel: eWinner 1. liga: Stelmet Falubaz Zielona Góra – ROW Rybnik
Transmisja: Canal+ Sport 5

14:00 Golf, Turniej DP World Tour: Porsche European Open – finał
Transmisja: Golf Channel

14:30 Tenis: Turniej French Open w Paryżu – mecz finałowy singla mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

14:50 Piłka nożna, Liga Narodów: San Marino – Malta
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

14:55 Futbol amerykański, European League of Football: Wrocław Panthers – Leipzig Kings
Transmisja: Polsat Sport News

14:55 Lekkoatletyka: ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego
Transmisja: TVP Sport

15:00 Kolarstwo: Brussels Cycling Classic
Transmisja: Eurosport 2

15:00 Tenis: Turniej ATP Challenger w Poznaniu – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

16:00 Żużel, PGE Ekstraliga: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno
Transmisja: Canal+ Sport 5

16:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy Tirana 2022 – mężczyźni w kat. ponad 109 kg
Transmisja: Polsat Sport

17:50 Piłka nożna, Liga Narodów: Cypr – Irlandia Północna
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:50 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: Turcja – Belgia
Transmisja: Polsat Sport News

17:50 Piłka nożna, Eliminacje mistrzostw świata finałowy mecz barażowy: Walia – Ukraina
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

18:00 Koszykówka mężczyzn, Liga niemiecka 4. mecz półfinałowy play-off: MHP RIESEN Ludwigsburg – ALBA Berlin
Transmisja: Sportklub

18:25 Piłka nożna, 2. liga hiszpańska półfinałowy mecz barażowy: SD Eibar – Girona FC
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

18:45 Żużel, PGE Ekstraliga: Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław
Transmisja: Canal+ Sport 5

18:50 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: Polska – Niemcy
Transmisja: Polsat Sport / TVP Sport

20:00 Golf, Turniej PGA TOUR: The Memorial Tournament Presented by Workday – finał
Transmisja: Golf Channel

20:35 Piłka nożna, Liga Narodów: Portugalia – Szwajcaria
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:35 Piłka nożna, Liga Narodów: Czechy – Hiszpania
Transmisja: Polsat Sport News

20:35 Piłka nożna, Liga Narodów: Serbia – Słowenia
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

21:15 Magazyn PGE Ekstraliga – magazyn żużlowy
Transmisja: Canal+ Sport 5

21:50 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: Japonia – USA
Transmisja: Polsat Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:30 US Darts Masters – ćwierćfinały

02:05 Hokej, Puchar Stanleya play-off: Edmonton – Colorado

03:00 Major League Baseball: Rockies – Braves

12:00 NHL Tonight

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Brommapojkarna – Hacken

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Eskilstuna – Vittsjo

13:55 Piłka ręczna, Bundesliga: THW Kiel – HSV Hamburg

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Kristianstad – Orebro

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Pitea – Umea IK

16:00 Piłka ręczna, Bundesliga: Fuechse Berlin – GWD Minden

16:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Hammarby – AIK

17:30 Major League Baseball: Yankees – Tigers

19:00 Golf: US Women’s Open – 4. kolejka

19:15 Mieszane sztuki walki: Enfusion ECE #8

21:00 Indycar: Detroit Grand Prix – wyścigi

21:05 Hokej, Puchar Stanleya play-off: Tampa Bay – NY Rangers

22:00 Futbol amerykański, USFL: Houston Gamblers – Tampa Bay Bandits

22:00 Major League Baseball: Athletics – Red Sox

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x