CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (04.09.2022)

Mecz 1/8 finału mistrzostw świata siatkarzy: Polska – Tunezja, siódmy dzień wielkoszlemowego turnieju tenisowego US Open a także kolejne mecze w europejskich ligach piłkarskich oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? - NIEDZIELA (04.09.2022)
CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (04.09.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (04.09.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Piłka nożna, MLS: New York Red Bulls – Philadelphia Union
Transmisja: Polsat Sport

08:40 Formuła 3: Grand Prix Holandii – 2. wyścig
Transmisja: Polsat Sport Extra

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

10:15 Formuła 2: Grand Prix Holandii – 2. wyścig
Transmisja: Polsat Sport Extra

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

11:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix San Marino – wyścig w klasie Moto3
Transmisja: Polsat Sport News

11:50 Porsche Supercup: Wyścig w Holandii
Transmisja: Eurosport 1

12:00 Siatkówka plażowa: Zawody Pucharu Świata w Warszawie
Transmisja: TVP Sport

12:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix San Marino – wyścig w klasie Moto2
Transmisja: Polsat Sport News

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:25 Piłka nożna, Liga włoska: US Cremonese – US Sassuolo Calcio
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Ruch Chorzów
Transmisja: Polsat Sport

12:55 Formuła 1: Grand Prix Holandii – parada kierowców
Transmisja: Eleven Sports 1

12:55 Kolarstwo, Vuelta a Espana 15. etap: Martos – Sierra Nevada
Transmisja: Eurosport 1

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: CA Osasuna – Rayo Vallecano
Transmisja: Canal+ Family

14:00 Golf, Turniej DP World Tour: Made in HimmerLand – runda 4
Transmisja: Golf Channel

14:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix San Marino – wyścig w klasie MotoGP
Transmisja: Polsat Sport News

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Korona Kielce – Pogoń Szczecin
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga francuska: Stade de Reims – RC Lens
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 4

14:55 Formuła 1: Grand Prix Holandii
Transmisja: Eleven Sports 1

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Spezia Calcio – Bologna FC
Transmisja: Eleven Sports 3

14:55 Hokej, Liga Mistrzów: Skelleftea AIK – Ocelari Trzyniec
Transmisja: Polsat Sport News

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

15:00 Futbol amerykański, Europejska Liga Futbolu: Wrocław Panthers – Vienna Vikings
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:00 Lekkoatletyka: Mityng ISTAF Berlin 2022
Transmisja: TVP Sport

16:30 Żużel, PGE Ekstraliga mecz półfinałowy: Motor Lublin – For Nature Solutions Apator Toruń
Transmisja: Eleven Sports 2

16:30 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku – mecz 4. rundy
Transmisja: Eurosport 2

17:00 Piłka nożna, Liga francuska: ESTAC Troyes – Rennes
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

17:20 Siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa świata Polska i Słowenia 2022 mecz 1/8 finału: USA – Turcja
Transmisja: Polsat Sport

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lech Poznań – Widzew Łódź
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3 / TVP Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Hellas Verona – Sampdoria Genua
Transmisja: Eleven Sports 1

18:00 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku – mecz 4. rundy
Transmisja: Eurosport 1

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Villarreal CF – Elche CF
Transmisja: Canal+ Sport

18:55 Piłka nożna, Liga czeska: FC Slovacko – SK Slavia Praga
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

19:00 Żużel, PGE Ekstraliga rewanżowy mecz półfinałowy play-off: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – Moje Bermudy Stal Gorzów
Transmisja: Canal+ Sport 5

19:00 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku – mecz 4. rundy
Transmisja: Eurosport 2

19:30 Liga+ Extra – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

20:00 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku – mecz 4. rundy
Transmisja: Eurosport 1

20:10 Hokej, Liga Mistrzów: Comarch Cracovia Kraków – Villach SV
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:30 Piłka nożna, Liga grecka: Aris Saloniki – PAOK Saloniki
Transmisja: Sportklub

20:40 Piłka nożna, Liga francuska: OGC Nice – AS Monaco
Transmisja: Canal+ Sport / Eleven Sports 3

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Udinese Calcio – AS Roma
Transmisja: Eleven Sports 1

20:50 Siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa świata Polska i Słowenia 2022 mecz 1/8 finału: Polska – Tunezja
Transmisja: Polsat Sport / TVP Sport / TVP 1

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Valencia CF – Getafe CF
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

20:55 Piłka nożna, Liga brazylijska: SC Corinthians Paulista – SC Internacional
Transmisja: Polsat Sport News

21:00 Turbokozak – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

21:30 Żużel: Magazyn PGE Ekstraliga
Transmisja: Canal+ Sport 5

22:00 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku – mecz 4. rundy
Transmisja: Eurosport 2

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

23:15 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku – mecz 4. rundy
Transmisja: Eurosport 1

23:50 Piłka nożna, MLS: Portland Timbers – Atlanta United
Transmisja: Polsat Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Major League Baseball: White Sox – Twins

12:55 Piłka nożna, Championship: Reading – Stoke City

13:00 Super League Triathlon w Londynie

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Sandhausen – Kaiserslautern

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hansa Rostock – Hannover

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Darmstadt – Arminia Bielefeld

13:55 Piłka ręczna, Bundesliga: Magdeburg – Hamm-Westfalen

14:45 Piłka nożna, Premier League: Brighton – Leicester City

14:55 Żużel, eWinner 1. liga – półfinał: Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Stelmet Falubaz Zielona Góra

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: FC Augsburg – Hertha Berlin

17:00 Piłka nożna, Premier League: Manchester United – Arsenal Londyn

17:20 Piłka nożna, Bundesliga: Borussia Moenchengladbach – FSV Mainz

19:00 LIV Golf Invitational Boston – Ostatnia runda

19:30 Major League Baseball: Rays – Yankees

20:10 Piłka nożna: Magazyn Bundesligi

21:00 Indycar: Grand Prix of Portland – wyścigi

UWAGA: Dla nowych graczy zakładów sportowych, najlepsi bukmacherzy w Polsce zaoferowali ciekawe promocje i bonusy na start.

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x