CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (03.04.2022)

Mnóstwo emocji piłkarskich w tym hit ligi włoskiej: Juventus Turyn – Inter Mediolan oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (03.04.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (03.04.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:05 Koszykówka mężczyzn, Liga NCAA Final Four: Kansas Jayhawks – Villanova Wildcats
Transmisja: Canal+ Sport

02:45 Koszykówka mężczyzn, Liga NCAA Final Four: Duke Blue Devils – North Carolina Tar Heels
Transmisja: Canal+ Sport

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

10:30 Kolarstwo mężczyzn: Wyścig dookoła Flandrii
Transmisja: Eurosport 1

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Radomiak Radom
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:25 Piłka nożna, Liga włoska: AC Fiorentina – FC Empoli
Transmisja: Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice
Transmisja: Polsat Sport

12:30 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Rio Breogan – Hereda San Pablo Burgos
Transmisja: Sportklub

12:55 Piłka nożna, Liga francuska: RC Strasbourg – RC Lens
Transmisja: Eleven Sports 2

12:55 Piłka nożna, Liga szkocka: Rangers FC – Celtic Glasgow
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:55 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: MMTS Kwidzyn – KS Azoty-Puławy
Transmisja: TVP Sport

13:30 Żużel: Mistrzostwa Polski Par Klubowych
Transmisja: nSport+

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Athletic Bilbao – Elche CF
Transmisja: Canal+ Family / Canal+ Now

14:00 Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie – 1. wyścig w klasie MX2
Transmisja: Eurosport 2

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – KGHM Zagłębie Lubin
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga angielska: West Ham United – Everton FC
Transmisja: Canal+ Premium

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Atalanta Bergamo – SSC Napoli
Transmisja: Eleven Sports 1

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Udinese Calcio – Cagliari Calcio
Transmisja: Eleven Sports 3

14:55 Piłka nożna, Liga francuska: FC Metz – AS Monaco
Transmisja: Eleven Sports 4

14:55 Piłka nożna, eWinner 2. liga: Wigry Suwałki – Ruch Chorzów
Transmisja: TVP Sport

15:00 Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie – 1. wyścig w klasie MXGP
Transmisja: Eurosport 2

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Betis Sevilla – Osasuna
Transmisja: Eleven Sports 2

16:55 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: MoraBanc Andorra – Barca
Transmisja: Canal+ Sport 2

16:45 Kolarstwo kobiet: Wyścig dookoła Flandrii
Transmisja: Eurosport 1

17:00 Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie – 2. wyścig w klasie MX2
Transmisja: Eurosport 2

17:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Argentyny – wyścig w klasie Moto3
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Twarde Pierniki Toruń – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Transmisja: Polsat Sport News

17:25 Piłka nożna, Liga angielska: Tottenham Hotspur – Newcastle United
Transmisja: Canal+ Sport

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Wisła Kraków – Piast Gliwice
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn
Transmisja: Polsat Sport

17:30 Polska Hokej Liga 1. mecz finałowy play-off: GKS Katowice – Re-Plast Unia Oświęcim
Transmisja: TVP Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Sampdoria Genua – AS Roma
Transmisja: Eleven Sports 1

18:00 Motocross: Mistrzostwa Świata w Aguedzie – 2. wyścig w klasie MXGP
Transmisja: Eurosport 2

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Granada CF – Rayo Vallecano
Transmisja: nSport+

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Valencia CF – Cadiz CF
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

18:55 Piłka nożna, Liga czeska: Viktoria Pilzno – Slavia Praga
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

19:00 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Milwaukee Bucks – Dallas Mavericks
Transmisja: Canal+ Sport 2

19:00 Tenis: Turniej ATP w Miami – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

19:00 Piłka nożna, Liga grecka: Olympiakos Pireus – AEK Ateny
Transmisja: Sportklub

19:30 Magazyn piłkarski Liga+ Extra
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

20:00 Dart: Mistrzostwa świata Frimley Green 2022 – 2. dzień
Transmisja: Eurosport 1

20:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Argentyny – wyścig w klasie MotoGP
Transmisja: Polsat Sport News

20:05 Tenis stołowy, Liga Mistrzyń mecz finałowy: KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg – TTC Berlin Eastside
Transmisja: TVP Sport

20:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga ćwierćfinał play-off: IŁ Capital Legionovia Legionowo – Grot Budowlani Łódź
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, Liga francuska: Paris Saint-Germain – FC Lorient
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4 / nSport+

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Juventus Turyn – Inter Mediolan
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: FC Barcelona – Sevilla FC
Transmisja: Canal+ Sport

21:00 Golf, Turniej PGA TOUR: Valero Texas Open – finał
Transmisja: Golf Channel

21:00 Turbokozak – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

21:25 Piłka nożna, Liga portugalska: Sporting Lizbona – Pacos de Ferreira
Transmisja: Eleven Sports 3

21:30 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Los Angeles Lakers – Denver Nuggets
Transmisja: Canal+ Sport 2

22:00 Dart: Mistrzostwa świata Frimley Green 2022 – 2. dzień
Transmisja: Eurosport 1

22:50 Piłka nożna, Liga MLS: Portland Timbers – Los Angeles Galaxy
Transmisja: Polsat Sport News

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Winnipeg – Los Angeles

01:05 Hokej, Liga NHL: Carolina – Minnesota

01:05 Hokej, Liga NHL: Philadelphia – Toronto

01:05 Hokej, Liga NHL: Tampa Bay – Montreal

01:05 Hokej, Liga NHL: Boston – Columbus

04:05 Hokej, Liga NHL: Calgary – St. Louis

04:35 Hokej, Liga NHL: San Jose – Dallas

12:25 Piłka nożna, Serie A kobiet: AS Roma – Hellas Verona

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Pitea – Kristianstad

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Eskilstuna – Linkoping

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Brommapojkarna – Umea IK

13:25 Piłka nożna, Puchar Anglii kobiet: Leicester City – Arsenal Londyn

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Werder Brema – Sandhausen

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Karlsruher – Fortuna Dusseldorf

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Heidenheim – FC Nuernberg

13:30 NHL On The Fly

13:55 Piłka ręczna, Bundesliga: TBV Lemgo Lippe – GWD Minden

13:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: VfL Wolfsburg – Bayern Monachium

14:10 Sporty motorowe: Ferrari Challenge w Portimao – Trofeo Pirelli

14:25 Piłka nożna, Liga włoska kobiet: Juventus Turyn – Sampdoria Genua

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Orebro – Djurgarden

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Vittsjo – Rosengard

14:55 Hokej, Liga szwedzka: Farjestad – Skelleftea

14:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: TP Mazembe – Al Masry

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: FC Augsburg – VfL Wolfsburg

15:50 Rugby, Six Nations kobiet: Włochy – Anglia

15:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: Bayer Leverkusen – Hoffenheim

15:55 Rugby, Premiership: London Irish – Harlequins

16:40 Sporty motorowe: Ferrari Challenge w Portimao – Coppa Shell

17:20 Piłka nożna, Bundesliga: Borussia Moenchengladbach – FSV Mainz

17:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Simba SC – USGN

17:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: RS Berkane – ASEC Mimosas

17:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Royal Leopards – JS Saoura

17:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Orlando Pirates – Al Ittihad

19:00 Hokej, Liga NHL: Buffalo – Florida

19:05 Hokej, Liga NHL: Ottawa – Detroit

19:15 Piłka nożna: Magazyn skrótów Bundesligi

19:40 Piłka nożna, Puchar Anglii kobiet: Chelsea Londyn – Reading

20:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Pyramids FC – Zanaco FC

20:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: CS Sfaxien – Ahly Tripoli

20:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Coton Sport FC – AS Otoho

21:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Al Ahly – Al Hilal

22:05 Hokej, Liga NHL: New Jersey – NY Islanders

22:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Raja – Setif

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x