CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (02.10.2022)

Kolejne mecze nowego sezonu siatkarskiej PlusLigi i mistrzostw świata siatkarek, Grand Prix Singapuru Formuły 1 a także emocje piłkarskie w ligach europejskich oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (02.10.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (02.10.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

04:00 Sporty walki, Bellator 286: Pitbull vs Borics
Transmisja: TVP Sport

07:00 Koszykówka mężczyzn, NBA Japan Games: Golden State Warriors – Washington Wizards
Transmisja: Canal+ Sport

07:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Tajlandii – wyścig w klasie Moto3
Transmisja: Polsat Sport News

08:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Tajlandii – wyścig w klasie Moto2
Transmisja: Polsat Sport News

08:30 Tenis: Turniej ATP w Seulu – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

09:45 Lekkoatletyka: Maraton w Londynie
Transmisja: Eurosport 1

09:45 Koszykówka mężczyzn, Liga australijska: South East Melbourne Phoenix – Tasmania JackJumpers
Transmisja: Sportklub

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

10:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Tajlandii – wyścig w klasie MotoGP
Transmisja: Polsat Sport News

10:25 Amp futbol, Mistrzostwa świata Turcja 2022: Polska – Tanzania
Transmisja: TVP Sport

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

11:30 Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Paryżu – 2. mecz półfinałowy mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

11:55 Formuła 1: Grand Prix Singapuru – parada kierowców
Transmisja: Eleven Sports 1

12:00 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Anadolu Efes – Galatasaray NEF
Transmisja: Sportklub

12:00 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: Łomża Industria Kielce – Gwardia Opole
Transmisja: TVP Sport

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Miedź Legnica – PGE FKS Stal Mielec
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:25 Piłka nożna, Liga włoska: Lazio Rzym – Spezia Calcio
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Ruch Chorzów – Sandecja Nowy Sącz
Transmisja: Polsat Sport

12:30 Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Paryżu – mecz o 3. miejsce kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

12:55 Piłka nożna, Liga francuska: FC Lorient – Lille OSC
Transmisja: Eleven Sports 3

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

13:00 Tenis: Turniej WTA w Tallinie – mecz finałowy
Transmisja: Canal+ Sport 5

13:00 Kolarstwo: Tour of Croatia – 6. etap
Transmisja: Eurosport 1

13:30 Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Paryżu – mecz o 3. miejsce mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: RCD Espanyol – Valencia CF
Transmisja: Canal+ Sport 2

13:55 Formuła 1: Grand Prix Singapuru
Transmisja: Eleven Sports 1

14:05 Siatkówka kobiet, Mistrzostwa świata Holandia i Polska 2022 mecz grupy D: Japonia – Argentyna
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie – PGE Skra Bełchatów
Transmisja: Polsat Sport

14:45 Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Paryżu – mecz finałowy kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Korona Kielce
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: US Sassuolo Calcio – US Salernitana
Transmisja: Eleven Sports 2

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Sampdoria Genua – AC Monza
Transmisja: Eleven Sports 3

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: US Lecce – US Cremonese
Transmisja: Eleven Sports 4

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
  • 3500 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN w bonusach
  • 34 PLN freebet
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
  • 1500 PLN w bonusach
  • 100 PLN bez ryzyka
  • 60 PLN za zadania

15:00 Piłka nożna, Liga słoweńska: ND Gorica – NK Maribor
Transmisja: Sportklub

15:30 Snooker: Turniej British Open – mecz finałowy
Transmisja: Eurosport 2

15:30 Tenis: Turniej ATP w Sofii – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:50 Siatkówka kobiet, Mistrzostwa świata Holandia i Polska 2022 mecz grupy A: Holandia – Włochy
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

16:00 Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Paryżu – mecz finałowy mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

16:05 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Klingenthal
Transmisja: TVP Sport

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Celta Vigo – Betis Sevilla
Transmisja: Canal+ Sport 2

16:55 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Unicaja – Gran Canaria
Transmisja: Canal+ Sport 5

17:00 Piłka nożna, Liga francuska: AS Monaco – FC Nantes
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – BM Stal Ostrów Wielkopolski
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Widzew Łódź – Raków Częstochowa
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: PSG Stal Nysa – Ślepsk Malow Suwałki
Transmisja: Polsat Sport

17:30 Tenis: Turniej ATP w Tel Awiwie – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport News

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Atalanta Bergamo – AC Fiorentina
Transmisja: Eleven Sports 1

18:00 Żużel: Drużynowe Mistrzostwa Europy U-23 Tarnów 2022
Transmisja: TVP Sport

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Girona FC – Real Sociedad
Transmisja: Canal+ Sport 2

18:30 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Valencia Basket – Club Joventut Badalona
Transmisja: Sportklub

18:55 Piłka nożna, Liga czeska: SK Slavia Praga – FC Slovan Liberec
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

19:30 Liga+ Extra – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

20:00 Snooker: Turniej British Open – mecz finałowy
Transmisja: Eurosport 1

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Trefl Gdańsk – Barkom-Każany Lwów
Transmisja: Polsat Sport

20:30 Piłka nożna, Liga grecka: PAOK Saloniki – Panathinaikos Ateny
Transmisja: Sportklub

20:40 Piłka nożna ,Liga francuska: RC Lens – Olympique Lyon
Transmisja: Canal+ Sport / Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Juventus Turyn – Bologna FC
Transmisja: Eleven Sports 2

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Madryt – CA Osasuna
Transmisja: Eleven Sports 1

21:00 Turbokozak – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

21:00 Piłka nożna, MLS: Portland Timbers – Los Angeles FC
Transmisja: Polsat Sport News

22:00 Golf, Turniej PGA TOUR: Sanderson Farms Championship – finał
Transmisja: Golf Channel

23:15 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Major League Baseball: Tigers – Twins

03:00 Major League Baseball: Dodgers – Rockies

10:40 Sporty motorowe: W Series – wyścigi

12:25 Piłka nożna, Serie A kobiet: Juventus – Pomigliano

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Vittsjo – Umea IK

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Brommapojkarna – IFK Kalmar

12:55 Piłka nożna, Championship: Stoke City – Watford

13:00 Super League Triathlon w Toulouse

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Magdeburg – Regensburg

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Karlsruher – Nuernberg

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Kaiserslautern – Braunschweig

13:55 Piłka ręczna, Bundesliga: Melsungen – Fuechse Berlin

14:10 Piłka nożna, Premier League: Manchester City – Manchester United

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Pitea – Hammarby

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Orebro – Rosengard

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Linkoping – Hacken

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Eskilstuna – Kristianstad

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Djurgarden – AIK

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Hertha Berlin – Hoffenheim

15:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: Duisburg – Bayern Monachium

15:55 Rugby, Premiership: Harlequins – Northampton Saints

16:40 Piłka nożna, Liga duńska: Fortuna Hjorring – Broendby IF

17:20 Piłka nożna, Bundesliga: Schalke 04 – FC Augsburg

17:25 Piłka nożna, Premier League: Leeds United – Aston Villa

18:00 Mieszane sztuki walki, LFL 6: Suijdam vs Etebar

20:00 Major League Baseball: Astros – Rays

20:10 Piłka nożna: Magazyn skrótów Bundesligi

21:00 Sporty motorowe: NRX Rallycross Series w Minneapolis

UWAGA: Nowym graczom zakładów sportowych, najlepsi bukmacherzy oferują specjalne promocje i bonusy na start. Szczegóły na stronie głównej w zakładce – bonusy bez depozytu.

5 / 5. Ocen: 5

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x