CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (27.10.2022)

Mecz Ligi Konferencji Europy: Austria Wiedeń – Lech Poznań a także mecz Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych: Celje Pivovarna Lasko – Łomża Industria Kielce oraz inne sportowe wydarzenia w czwartkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (27.10.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (27.10.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

02:45 Piłka nożna, Liga brazylijska: SC Corinthians Paulista – Fluminense FC
Transmisja: Polsat Sport

09:00 Golf: Amatorskie Mistrzostwa Azji i Pacyfiku – 1. dzień
Transmisja: Eurosport 2

11:25 Kolarstwo: Tour de France – prezentacja trasy
Transmisja: Eurosport 1

14:00 Tenis: Turniej ATP w Wiedniu – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

14:00 Koszykówka mężczyzn, Liga chińska: Shanxi Loongs – Beijing Ducks
Transmisja: Sportklub

15:30 Tenis stołowy, LOTTO Superliga: Energa Manekin Toruń – KS Dekorglass Działdowo
Transmisja: TVP Sport

16:00 Tenis: Turniej ATP w Wiedniu – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Enea Zastal BC Zielona Góra – Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: IŁ Capital Legionovia Legionowo – Grupa Azoty Chemik Police
Transmisja: Polsat Sport

KOD PROMOCYJNY: KODBET

BETCLIC CASHBACK 200 PLN

17:30 Tenis: Turniej ATP w Wiedniu – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport News

18:00 Sporty walki, Babilon MMA 31 ważenie przed walką: Adrian Błeszyński – Dagomir Zimmer
Transmisja: Polsat Sport Fight

18:40 Piłka ręczna mężczyzn, Liga Mistrzów: Celje Pivovarna Lasko – Łomża Industria Kielce
Transmisja: Eurosport 1

19:30 Golf, Turniej PGA TOUR: Butterfield Bermuda Championship – runda 1
Transmisja: Golf Channel

19:30 Tenis: Turniej ATP w Wiedniu – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

20:15 Koloseum – magazyn sportów walki
Transmisja: Polsat Sport News

20:30 Siatkówka mężczyzn, TAURON 1. liga: Chemeko-System Gwardia Wrocław – Polski Cukier Avia Świdnik
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka ręczna mężczyzn, Liga Mistrzów: HBC Nantes – THW Kiel
Transmisja: Eurosport 1

20:45 Piłka nożna: Magazyn Ligi Mistrzów
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
  • 3500 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN w bonusach
  • 34 PLN freebet
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
  • 1500 PLN w bonusach
  • 100 PLN bez ryzyka
  • 60 PLN za zadania

21:00 Tenis: Turniej ATP w Bazylei – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

22:00 Basket Office – magazyn koszykarski
Transmisja: Canal+ Sport

23:00 Basket Office. Over Time – magazyn koszykarski
Transmisja: Canal+ Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:35 Hokej, Liga NHL: NY Islanders – NY Rangers

02:05 Hokej, Liga NHL: St. Louis – Edmonton

04:05 Hokej, Liga NHL: Anaheim – Tampa Bay

12:00 Hokej: NHL On The Fly

17:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Austria Wiedeń – Lech Poznań

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: Union Berlin – Sporting Braga

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: PSV Eindhoven – Arsenal Londyn

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: FC Zurych – Bodo/Glimt

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Villarreal – Hapoel Beer Szewa

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: FC Vaduz – AZ Alkmaar

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: FC Slovacko – FC Koeln

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: OGC Nice – Partizan Belgrad

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: Malmoe FF – Union Saint-Gilloise

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: Ludogorec Razgrad – Betis Sevilla

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: Lazio Rzym – FC Midtjylland

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: AEK Larnaca – Dynamo Kijów

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: AC Fiorentina – Basaksehir

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Anderlecht Bruksela – FCSB

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: Fenerbahce Stambuł – Rennes

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: Instant Highlights

18:55 Hokej, Liga szwedzka: Oskarshamn – Rogle

19:00 Dart, Mistrzostwa Europy: Humphries vs Ratajski

19:00 Piłka ręczna, Bundesliga: Frisch Auf Goeppingen – Stuttgart

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: West Ham United – Silkeborg

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: Sturm Graz – Feyenoord Rotterdam

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Slovan Bratysława – Pjunik Erewań

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Sivasspor – CFR Cluj

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Shamrock Rovers – Gent

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: Crvena Zvezda Belgrad – Trabzonspor

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: Omonia Nikozja – Real Sociedad

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: FC Nantes – Karabach Agdam

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: Manchester United – Sheriff Tiraspol

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: HJK Helsinki – AS Roma

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - wybierz bukmachera z najlepszą ofertą kursów, zakładów i bonusów na start.

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: SC Freiburg – Olympiakos Pireus

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: Ferencvaros Budapeszt – AS Monaco

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Dnipro Dniepropietrowsk – Apollon Limassol

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Ballkani – Slavia Praga

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Hearts – RFS

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: FC Basel – Żalgiris Wilno

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: FK Molde – Djurgarden

23:00 Piłka nożna: Magazyn skrótów UEL&UECL

UWAGA: Nowe bonusy i promocje oferują graczom legalni bukmacherzy w Polsce. Sprawdź ofertę na stronie głównej.

5 / 5. Ocen: 5

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x