CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (21.07.2022)

Mecz ćwierćfinałowy Ligi Narodów siatkarzy: Polska – Iran, mecze czterech polskich drużyn w 2. rundzie kwalifikacyjnej Ligi Konferencji Europy, siódmy dzień lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Eugene i 18. etap kolarskiego wyścigu Tour de France oraz inne sportowe wydarzenia w czwartkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? - CZWARTEK (21.07.2022)
CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (21.07.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (21.07.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:15 Lekkoatletyka, Mistrzostwa świata Eugene i Portland 2022: 6. dzień – sesja nocna
Transmisja: TVP Sport

01:25 Piłka nożna, Florida Cup: Charlotte FC – Chelsea FC
Transmisja: Polsat Sport

01:25 Piłka nożna, Florida Cup: Orlando City SC – Arsenal Londyn
Transmisja: Polsat Sport Extra

11:00 Tenis: Turniej WTA w Hamburgu – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

13:00 Tenis: Turniej WTA w Hamburgu – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

13:00 Tenis: Turniej ATP w Hamburgu – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

13:15 Kolarstwo, Tour de France 18. etap: Lourdes – Hautacam
Transmisja: Eurosport 1

15:00 Tenis: Turniej WTA w Hamburgu – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

15:00 Tenis: Turniej ATP w Hamburgu – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

15:30 Szermierka, Mistrzostwa świata Kair 2022: 7. dzień
Transmisja: Eurosport 2

17:00 Tenis: Turniej WTA w Hamburgu – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

17:00 Tenis: Turniej ATP w Hamburgu – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:30 Golf, Turniej DP World Tour: Cazoo Classic – runda 1
Transmisja: Golf Channel

17:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Narodów ćwierćfinał play-off: Francja – Japonia
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, 2. runda kwalifikacyjna Ligi Konferencji Europy: Lech Poznań – Dinamo Batumi
Transmisja: TVP Sport

18:25 Piłka nożna, 2. runda kwalifikacyjna Ligi Konferencji Europy: Pogoń Szczecin – Broendby Kopenhaga
Transmisja: TVP 2

19:00 Tenis: Turniej ATP w Hamburgu – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

19:50 Piłka nożna, 2. runda kwalifikacyjna Ligi Konferencji Europy: Pogoń Szczecin – Broendby Kopenhaga
Transmisja: TVP Sport

20:00 Żużel: PGE Ekstraliga – zapowiedź kolejki
Transmisja: Eleven Sports 1

20:30 Golf, Turniej PGA TOUR: 3M Open – runda 1
Transmisja: Golf Channel

20:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Narodów ćwierćfinał play-off: Polska – Iran
Transmisja: Polsat Sport / TVP 2

20:55 Piłka nożna, 2. runda kwalifikacyjna Ligi Konferencji Europy: Raków Częstochowa – FK Astana
Transmisja: TVP Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

03:00 Mieszane sztuki walki, Invicta FC 48: Tennant vs Rubin

13:00 Championship League Snooker

18:00 Championship League Snooker

18:55 Piłka nożna, 2. runda kwalifikacyjna Ligi Konferencji Europy: Rapid Wiedeń – Lechia Gdańsk

19:00 Major League Baseball: Marlins – Rangers

21:00 Dart: World Matchplay – ćwierćfinały

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x