CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (21.04.2022)

Półfinałowe mecze play-off TAURON Ligi siatkarek, szósty dzień mistrzostw świata w snookerze a także emocje piłkarskie i kolejne mecze turniejów tenisowych oraz inne sportowe wydarzenia w czwartkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (21.04.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (21.04.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:25 Piłka nożna, Liga brazylijska: CR Flamengo – SE Palmeiras
Transmisja: Polsat Sport

11:00 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie – mecz 3. rundy
Transmisja: Polsat Sport

12:30 Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie – mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

13:00 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie – mecz 3. rundy
Transmisja: Polsat Sport

13:35 Koszykówka mężczyzn, Liga chińska mecz półfinałowy: Guangsha – Shanghai
Transmisja: Sportklub

14:00 Kolarstwo: Tour of the Alps – 4. etap
Transmisja: Eurosport 1

14:00 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – 6. dzień
Transmisja: Eurosport 2

14:30 Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie – mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

14:30 Tenis: Turniej ATP w Belgradzie – 1. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport News

15:00 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie – mecz 3. rundy
Transmisja: Polsat Sport

15:25 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – 6. dzień
Transmisja: Eurosport 1

16:30 Tenis: Turniej ATP w Belgradzie – 1. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport News

17:00 Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie – mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

17:00 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie – mecz 3. rundy
Transmisja: Polsat Sport

17:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga półfinał play-off: Developres BELLA DOLINA Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź
Transmisja: Polsat Sport

18:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: UD Levante – Sevilla FC
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

18:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: RCD Espanyol – Rayo Vallecano
Transmisja: Eleven Sports 2

19:45 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – 6. dzień
Transmisja: Eurosport 1

19:50 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga 2. mecz ćwierćfinałowy play-off: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – King Szczecin
Transmisja: Polsat Sport Extra

19:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Cadiz CF – Athletic Club
Transmisja: Canal+ Sport 5

20:15 Koloseum – magazyn sportów walki
Transmisja: Polsat Sport News

20:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga półfinał play-off: Grupa Azoty Chemik Police – Grot Budowlani Łódź
Transmisja: Polsat Sport

20:55 Piłka nożna, Liga angielska: Burnley FC – Southampton FC
Transmisja: Canal+ Sport 2

21:00 Żużel: PGE Ekstraliga – zapowiedź kolejki
Transmisja: Eleven Sports 1

21:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Sociedad – FC Barcelona
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

21:30 Golf, Turniej PGA TOUR: Zurich Classic of New Orleans – runda 1
Transmisja: Golf Channel

22:00 Basket Office – magazyn koszykarski
Transmisja: Canal+ Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:30 Major League Baseball: Tigers – Yankees

02:35 Hokej, Liga NHL: Edmonton – Dallas

04:05 Hokej, Liga NHL: Seattle – Colorado

04:05 Hokej, Liga NHL: Vegas – Washington

04:05 Hokej, Liga NHL: Arizona – Chicago

12:00 NHL On The Fly

18:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Eskilstuna – Brommapojkarna

19:55 Hokej, Liga szwedzka: Frolunda – Lulea

19:55 Dart: Premier League

20:00 Major League Baseball: Royals – Twins

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x