CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (20.01.2022)

Czwartek w sporcie to między innymi kolejne mecze w wielkoszlemowym turnieju Australian Open oraz w mistrzostwach Europy piłkarzy ręcznych.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (20.01.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (20.01.2022)

TELEWIZYJNE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Tenis, Australian Open: mecze 1. rundy
Transmisja: Eurosport 1

01:00 Tenis, Australian Open: mecze 1. rundy
Transmisja: Eurosport 2

11:35 Łyżwiarstwo figurowe, Mistrzostwa Czterech Kontynentów: taniec rytmiczny
Transmisja: Polsat Sport

12:55 Piłka nożna, sparing: Legia Warszawa – Riga FC
Transmisja: TVP Sport

14:00 Łyżwiarstwo figurowe, Mistrzostwa Czterech Kontynentów: program krótki par sportowych
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:05 Biathlon, Puchar Świata w Antholz-Anterselvie: bieg indywidualny mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport

14:15 Biathlon, Puchar Świata w Antholz-Anterselvie: bieg indywidualny mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

15:20 Piłka ręczna mężczyzn, Mistrzostwa Europy: 2. runda fazy grupowej
Transmisja: Eurosport 2

15:45 Łyżwiarstwo figurowe, Mistrzostwa Czterech Kontynentów: ceremonia otwarcia
Transmisja: Polsat Sport Extra

16:00 Snooker, Turniej Shoot Out: 1. runda
Transmisja: Eurosport 1

16:30 Łyżwiarstwo figurowe, Mistrzostwa Czterech Kontynentów: program krótki solistek
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:30 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Enea Zastal BC Zielona Góra – Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Transmisja: Polsat Sport News

17:50 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń: Grupa Azoty Chemik Police – ZOK UB
Transmisja: Polsat Sport

17:50 Piłka ręczna mężczyzn, Mistrzostwa Europy: 2. runda fazy grupowej
Transmisja: Eurosport 2

18:55 Piłka nożna, Puchar Hiszpanii: Elche – Real Madryt
Transmisja: TVP Sport

18:55 Piłka nożna, liga hiszpańska: Getafe – Granada
Transmisja: Eleven Sports 2

19:45 Snooker, Turniej Shoot Out: 1. runda
Transmisja: Eurosport 1

19:50 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń: Igor Gorgonzola Novara – VK Dukla Liberec
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:00 Debata+. Rosyjska Ruletka – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport

20:15 Koloseum – magazyn sportów walki
Transmisja: Polsat Sport

20:20 Piłka ręczna mężczyzn, Mistrzostwa Europy: 2. runda fazy grupowej
Transmisja: Eurosport 2

20:30 Siatkówka mężczyzn, TAURON 1. liga: Exact Systems Norwid Częstochowa – MKS Będzin
Transmisja: Polsat Sport News

20:40 Piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej: Arsenal Londyn – Liverpool FC
Transmisja: Eleven Sports 1

21:25 Piłka nożna, Puchar Hiszpanii: Athletic Bilbao – FC Barcelona
Transmisja: TVP Sport

22:00 Basket Office – magazyn koszykarski
Transmisja: Canal+ Sport

INTERNETOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, liga NHL: New Jersey – Arizona
Transmisja: Viaplay

01:35 Hokej, liga NHL: NY Rangers – Toronto
Transmisja: Viaplay

04:05 Hokej, liga NHL: Anaheim – Colorado
Transmisja: Viaplay

16:50 Piłka nożna, Puchar Narodów Afryki: Sierra Leone – Gwinea Równikowa
Transmisja: Viaplay

16:50 Piłka nożna, Puchar Narodów Afryki: Wybrzeże Kości Słoniowej – Algieria
Transmisja: Viaplay

17:25 Futsal, Mistrzostwa Europy: Kazachstan – Słowenia
Transmisja: sport.tvp.pl

19:50 Piłka nożna, Puchar Narodów Afryki: Mali – Mauretania
Transmisja: Viaplay

19:50 Piłka nożna, Puchar Narodów Afryki: Gambia – Tunezja
Transmisja: Viaplay

20:25 Futsal, Mistrzostwa Europy: Włochy – Finlandia
Transmisja: sport.tvp.pl

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button