CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (17.02.2022)

Trzynasty dzień Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie oraz inne wydarzenia sportowe w czwartkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (17.02.2022):

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (17.02.2022):

ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PEKIN 2022 NA ŻYWO – EUROSPORT:

02:00 Curling mężczyzn: USA – Dania
Transmisja: Eurosport 5

02:25 Narciarstwo dowolne: halfpipe kobiet – kwalifikacje
Transmisja: Eurosport 2

03:30 Narciarstwo alpejskie: zjazd do kombinacji kobiet
Transmisja: Eurosport 1

04:30 Narciarstwo dowolne: skicross kobiet – kwalifikacje
Transmisja: Eurosport 2

05:00 Hokej kobiet, mecz finałowy: Kanada – USA
Transmisja: Eurosport 1 / Eurosport 3

07:00 Curling kobiet: Szwajcaria – Japonia
Transmisja: Eurosport 5

07:25 Narciarstwo alpejskie: slalom do kombinacji kobiet
Transmisja: Eurosport 1

07:25 Narciarstwo dowolne: skicross kobiet – finały
Transmisja: Eurosport 2

08:55 Kombinacja norweska – konkurs drużynowy na skoczni dużej
Transmisja: Eurosport 2

09:30 Łyżwiarstwo szybkie: bieg na 1000 m kobiet
Transmisja: Eurosport 1 / Eurosport 4

11:00 Łyżwiarstwo figurowe: program dowolny solistek
Transmisja: Eurosport 1 / Eurosport 4

12:00 Kombinacja norweska: sztafeta mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

13:10 Curling mężczyzn: mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 2

17:00 Strefa medalowa – magazyn
Transmisja: Eurosport 1

ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PEKIN 2022 NA ŻYWO – TVP:

03:25 Narciarstwo alpejskie: zjazd do kombinacji kobiet
Transmisja: TVP Sport

05:05 Hokej kobiet, mecz finałowy: Kanada – USA
Transmisja: TVP Sport

06:55 Narciarstwo alpejskie: slalom do kombinacji kobiet
Transmisja: TVP 1

07:30 Narciarstwo dowolne: skicross kobiet
Transmisja: TVP Sport

08:55 Kombinacja norweska: konkurs drużynowy na skoczni dużej
Transmisja: TVP Sport

09:25 Łyżwiarstwo szybkie: bieg na 1000 m kobiet
Transmisja: TVP 1

11:05 Łyżwiarstwo figurowe: program dowolny solistek
Transmisja: TVP 1

11:55 Kombinacja norweska: sztafeta mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

13:05 Curling mężczyzn: mecz półfinałowy
Transmisja: TVP Sport

POZOSTAŁE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Tenis, Turniej ATP w Rio de Janeiro: mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

11:00 Tenis, Turniej WTA w Dubaju: mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

13:00 Tenis, Turniej WTA w Dubaju: mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

14:00 Koloseum – magazyn sportów walki
Transmisja: Polsat Sport

15:10 Kolarstwo: Wyścig dookoła Andaluzji – 2. etap
Transmisja: Eurosport 2

16:00 Tenis, Turniej WTA w Dubaju: mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

16:00 Boks, Polsat Boxing Promotions: oficjalny trening i konferencja prasowa
Transmisja: Polsat Sport

16:35 Jeździectwo: Cavaliada Tour w Krakowie – duża runda
Transmisja: TVP Sport

16:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Hebar Pazardżik – Knack Roeselare
Transmisja: Polsat Sport News

17:00 Kolarstwo: Volta ao Algarve – 2. etap
Transmisja: Eurosport 2

17:20 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Berlin Recycling Volleys – Zenit Sankt Petersburg
Transmisja: Polsat Sport Extra

18:00 Tenis, Turniej WTA w Dubaju: mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

18:00 Koszykówka mężczyzn, Suzuki Puchar Polski ćwierćfinał: Anwil Włocławek – King Szczecin
Transmisja: Polsat Sport

20:00 Studio Pekin – magazyn sportowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:30 Koszykówka mężczyzn, Suzuki Puchar Polski ćwierćfinał: Polski Cukier Pszczółka Start Lublin – Enea Zastal BC Zielona Góra
Transmisja: Polsat Sport

20:30 Siatkówka mężczyzn, TAURON 1. liga: Olimpia Sulęcin – Mickiewicz Kluczbork
Transmisja: Polsat Sport News

21:00 Tenis, Turniej ATP w Rio de Janeiro: mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

22:00 Golf, Turniej PGA TOUR: The Genesis Invitational – runda 1
Transmisja: Golf Channel

23:00 Tenis, Turniej ATP w Rio de Janeiro: mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Winnipeg – Minnesota

01:35 Hokej, Liga NHL: Carolina – Florida

03:35 Hokej, Liga NHL: Calgary – Anaheim

04:05 Hokej, Liga NHL: Vegas – Colorado

11:00 Pool: Premier League

12:00 NHL On The Fly

17:45 Piłka nożna, Liga Europy 1/16 finału: FC Barcelona – SSC Napoli

18:00 Pool: Premier League

18:40 Piłka nożna, Liga Europy 1/16 finału: Borussia Dortmund – Glasgow Rangers

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy 1/16 finału: FC Midtjylland – PAOK Saloniki

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy 1/16 finału: PSV Eindhoven – Maccabi Tel Awiw

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy 1/16 finału: Fenerbahce Stambuł – Slavia Praga

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy 1/16 finału: Rapid Wiedeń – Vitesse Arnhem

18:40 Piłka nożna, Liga Europy 1/16 finału: Sheriff Tiraspol – Sporting Braga

18:40 Piłka nożna, Liga Europy 1/16 finału: Zenit Sankt Petersburg – Betis Sevilla

18:55 Hokej, Liga szwedzka: Rogle – Malmoe

19:00 Piłka ręczna, Bundesliga: SC Magdeburg – Frisch Auf Goeppingen

20:00 Dart: Premier League

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy 1/16 finału: Celtic Glasgow – Bodo/Glimt

20:55 Piłka nożna, Liga Europy 1/16 finału: Atalanta Bergamo – Olympiakos Pireus

20:55 Piłka nożna, Liga Europy 1/16 finału: FC Porto – Lazio Rzym

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy 1/16 finału: Leicester City – Randers

20:55 Piłka nożna, Liga Europy 1/16 finału: Sevilla FC – Dinamo Zagrzeb

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy 1/16 finału: Olympique Marsylia – Karabach Agdam

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy 1/16 finału: Sparta Praga – Partizan Belgrad

20:55 Piłka nożna, Liga Europy 1/16 finału: RB Lipsk – Real Sociedad

22:45 Magazyn skrótów Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x