CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (15.09.2022)

Mecz grupy C piłkarskiej Ligi Konferencji Europy: Lech Poznań – Austria Wiedeń, towarzyski mecz reprezentacji Polski siatkarek z Turczynkami oraz inne sportowe wydarzenia w czwartkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? - CZWARTEK (15.09.2022)
CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (15.09.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (15.09.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

14:00 Kolarstwo: Tour de Luxembourg – 3. etap
Transmisja: Eurosport 1

16:00 Kolarstwo: Wyścig dookoła Słowacji – 3. etap
Transmisja: Eurosport 1

17:00 Siatkówka kobiet, mecz towarzyski: Polska – Turcja
Transmisja: Polsat Sport

17:30 Kolarstwo: Coppa Sabatini
Transmisja: Eurosport 1

17:30 Siatkówka mężczyzn, Memoriał Józefa Gajewskiego w Suwałkach: Trefl Gdańsk – Cerrad Enea Czarni Radom
Transmisja: Polsat Sport Extra

18:10 Piłka ręczna kobiet, PGNiG Superliga Kobiet: Eurobud JKS Jarosław – MKS Zagłębie Lubin
Transmisja: TVP Sport

18:45 Piłka ręczna mężczyzn, Liga Mistrzów mecz fazy grupowej: Telekom Veszprem HC – Paris Saint-Germain Handball
Transmisja: Eurosport 1

19:30 Siatkówka mężczyzn, Memoriał Józefa Gajewskiego w Suwałkach mecz półfinałowy: MKS Ślepsk Suwałki – Indykpol AZS Olsztyn
Transmisja: Polsat Sport

20:05 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Lech Poznań – Austria Wiedeń
Transmisja: TVP Sport

20:15 Koloseum – magazyn sportów walki
Transmisja: Polsat Sport Extra

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

20:30 Siatkówka mężczyzn, TAURON 1. liga: BKS Proline Visła Bydgoszcz – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Transmisja: Polsat Sport News

20:45 Piłka ręczna mężczyzn, Liga Mistrzów mecz fazy grupowej: ORLEN Wisła Płock – FC Porto
Transmisja: Eurosport 1

20:45 Piłka nożna: Liga Mistrzów – magazyn
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:30 Major League Baseball: Twins – Royals

18:15 Piłka nożna, Liga Europy: Sheriff Tiraspol – Manchester United

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Djurgarden – FK Molde

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: Midtjylland – Lazio Rzym

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: Real Sociedad – Omonia Nikozja

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Żalgiris Wilno – FC Basel

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: CFR Cluj – Sivasspor

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Slavia Praga – Ballkani

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Pjunik Erewań – Slovan Bratysława

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Gent – Shamrock Rovers

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Apollon Limassol – Dnipro

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: Trabzonspor – Crvena Zvezda

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: Karabach Agdam – FC Nantes

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: AS Monaco – Ferencvaros

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: Olympiakos Pireus – SC Freiburg

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: Feyenoord Rotterdam – Sturm Graz

18:45 Piłka nożna, Liga Europy: Instant Highlights

19:00 Piłka ręczna, Bundesliga: Flensburg-Handewitt – Fuechse Berlin

20:00 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Lech Poznań – Austria Wiedeń

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: Union Saint-Gilloise – Malmoe FF

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Partizan Belgrad – OGC Nice

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: FC Koeln – FC Slovacko

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Silkeborg – West Ham United

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: FCSB – Anderlecht Bruksela

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Basaksehir – AC Fiorentina

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: RFS – Hearts

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: Braga – Union Berlin

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: AS Roma – HJK Helsinki

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: Betis Sevilla – Ludogorec

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: Rennes – Fenerbahce Stambuł

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: Dynamo Kijów – AEK Larnaca

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: Bodo/Glimt – FC Zurych

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Hapoel Beer Szewa – Villarreal

21:00 Major League Baseball: Blue Jays – Rays

23:45 Piłka nożna, Liga Europy: UEL & UECL Magazyn

UWAGA: Nowym graczom zakładów wzajemnych, firmy bukmacherskie oferują promocje powitalne na obstawianie meczów i bonusy na start. Pełna oferta promocji i bonusy bez depozytu dostępne na stronie głównej.

5 / 5. Ocen: 41

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x