CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (14.04.2022)

Mecze trzeciej rundy tenisowego turnieju ATP 1000 w Monte Carlo a także ćwierćfinały piłkarskiej Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy oraz inne sportowe wydarzenia w czwartkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (14.04.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (14.04.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA faza play-in: Atlanta Hawks – Charlotte Hornets
Transmisja: Canal+ Sport

03:30 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA faza play-in: New Orleans Pelicans – San Antonio Spurs
Transmisja: Canal+ Sport

11:00 Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo – mecz 3. rundy
Transmisja: Polsat Sport

12:00 Kolarstwo: Tour of Turkey – 5. etap
Transmisja: Eurosport 1

13:00 Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo – mecz 3. rundy
Transmisja: Polsat Sport

13:50 Kolarstwo: Giro di Sicilia – 3. etap
Transmisja: Eurosport 1

15:00 Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo – mecz 3. rundy
Transmisja: Polsat Sport

17:00 Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo – mecz 3. rundy
Transmisja: Polsat Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga mecz o 9. miejsce: Cuprum Lubin – Projekt Warszawa
Transmisja: Polsat Sport Extra

18:00 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Barca – Unicaja
Transmisja: Sportklub

18:30 Piłka nożna, studio przed meczem towarzyskim: Lechia Gdańsk – Szachtar Donieck
Transmisja: Polsat Sport

18:30 Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo – mecz 3. rundy
Transmisja: Polsat Sport

19:25 Piłka nożna, mecz towarzyski: Lechia Gdańsk – Szachtar Donieck
Transmisja: Polsat Sport

19:50 Hokej kobiet, Mistrzostwa świata Dywizji 1B Katowice 2022: Polska – Chiny
Transmisja: TVP Sport

20:10 Koloseum – magazyn sportów walki
Transmisja: Polsat Sport Fight

20:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Miedź Legnica
Transmisja: Polsat Sport News

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga mecz o 11. miejsce: Ślepsk Malow Suwałki – LUK Lublin
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:30 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Hereda San Pablo Burgos – Joventut Badalona
Transmisja: Sportklub

21:00 Golf, Turniej PGA TOUR: RBC Heritage – runda 1
Transmisja: Golf Channel

21:30 Piłka nożna, studio po meczu towarzyskim: Lechia Gdańsk – Szachtar Donieck
Transmisja: Polsat Sport

22:00 Basket Office – magazyn koszykarski
Transmisja: Canal+ Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:30 Major League Baseball: Rays – Athletics

01:05 Hokej, Liga NHL: Columbus – Montreal

01:05 Hokej, Liga NHL: Philadelphia – NY Rangers

02:35 Hokej, Liga NHL: Winnipeg – Seattle

18:00 Piłka nożna, ćwierćfinał Ligi Europy: Atalanta Bergamo – RB Lipsk

18:40 Piłka nożna, ćwierćfinał Ligi Konferencji Europy: PSV Eindhoven – Leicester City

18:45 Piłka nożna, Liga Europy: Instant Highlights

20:00 Dart: Premier League

20:30 Piłka nożna, ćwierćfinał Ligi Europy: FC Barcelona – Eintracht Frankfurt

20:55 Piłka nożna, ćwierćfinał Ligi Konferencji Europy: PAOK Saloniki – Olympique Marsylia

20:55 Piłka nożna, ćwierćfinał Ligi Konferencji Europy: Slavia Praga – Feyenoord Rotterdam

20:55 Piłka nożna, ćwierćfinał Ligi Konferencji Europy: AS Roma – Bodo/Glimt

20:55 Piłka nożna, ćwierćfinał Ligi Europy: Rangers – Braga

20:55 Piłka nożna, ćwierćfinał Ligi Europy: Olympique Lyon – West Ham United

23:45 Piłka nożna: Magazyn skrótów Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x