CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (13.10.2022)

Mecz Ligi Konferencji Europy: Hapoel Beer Szewa – Lech Poznań, mecz eliminacji mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych: Polska – Włochy, mecz półfinałowy mistrzostw świata siatkarek: Włochy – Brazylia a także drugi dzień mistrzostw świata w kolarstwie torowym oraz inne sportowe wydarzenia w czwartkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (13.10.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (13.10.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

09:00 Kolarstwo: Tour of Langkawi – 3. etap
Transmisja: Eurosport 1

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – BBTS Bielsko-Biała
Transmisja: Polsat Sport Extra

18:20 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa świata Saint Quentin 2022 – 2. dzień
Transmisja: Eurosport 1

18:20 Piłka ręczna mężczyzn, Eliminacje mistrzostw Europy: Polska – Włochy
Transmisja: TVP Sport

19:00 Koszykówka mężczyzn, Turkish Airlines Euroliga: Crvena Zvezda mts Belgrad – Panathinaikos Ateny
Transmisja: Polsat Sport News

20:15 Koloseum – magazyn sportów walki
Transmisja: Polsat Sport Fight

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

20:20 Siatkówka kobiet, Mistrzostwa świata Holandia i Polska 2022 mecz półfinałowy: Włochy – Brazylia
Transmisja: Polsat Sport

20:30 Tenis: Turniej WTA w San Diego – mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Family

20:30 Siatkówka mężczyzn, TAURON 1. liga: KPS Siedlce – BAS Białystok
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:45 Piłka nożna: Magazyn Ligi Mistrzów
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

20:55 Piłka nożna, 2. liga hiszpańska: Granada CF – Sporting Gijon
Transmisja: Canal+ Sport 5

22:00 Basket Office – magazyn koszykarski
Transmisja: Canal+ Sport 2

22:30 Tenis: Turniej WTA w San Diego – mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Montreal – Toronto

01:05 Hokej, Liga NHL: Carolina – Columbus

01:05 Hokej, Liga NHL: Washington – Boston

02:30 Major League Baseball: Dodgers – Padres

03:35 Hokej, Liga NHL: Colorado – Chicago

04:05 Hokej, Liga NHL: Edmonton – Vancouver

04:05 Hokej, Liga NHL: Anaheim – Seattle

12:00 Hokej: NHL On The Fly

18:15 Piłka nożna, Liga Europy: Bodo/Glimt – Arsenal Londyn

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Basaksehir – RFS

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Djurgarden – Gent

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: Union Saint-Gilloise – Sporting Braga

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: Karabach Agdam – Olympiakos Pireus

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Partizan Belgrad – FC Koeln

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: FC Nantes – SC Freiburg

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: AC Fiorentina – Hearts

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: AEK Larnaca – Fenerbahce Stambuł

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: Feyenoord Rotterdam – FC Midtjylland

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: Dynamo Kijów – Rennes

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: CFR Cluj – Slavia Praga

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Austria Wiedeń – Villarreal

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Apollon Limassol – AZ Alkmaar

18:40 Piłka nożna, Liga Europy: Betis Sevilla – AS Roma

18:45 Piłka nożna, Liga Europy: Instant Highlights

18:55 Hokej, Liga szwedzka: Lulea – Farjestad

20:00 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Hapoel Beer Szewa – Lech Poznań

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: Union Berlin – Malmoe FF

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: West Ham United – Anderlecht Bruksela

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: FC Vaduz – Dnipro

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Shamrock Rovers – FK Molde

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: Real Sociedad – Sheriff Tiraspol

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: PSV Eindhoven – FC Zurych

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: OGC Nice – FC Slovacko

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: Manchester United – Omonia Nikozja

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: Ludogorec Razgrad – HJK Helsinki

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: Lazio Rzym – Sturm Graz

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: Ferencvaros Budapeszt – Crvena Zvezda Belgrad

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: FCSB – Silkeborg

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Ballkani – Sivasspor

20:55 Piłka nożna, Liga Europy: Trabzonspor – AS Monaco

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy: Żalgiris Wilno – Pjunik Erewań

21:30 Major League Baseball: Astros – Mariners

23:45 Piłka nożna: Magazyn skrótów UEL & UECL

UWAGA: Promocje i bonusy na start oferują graczom najlepsi bukmacherzy: STS, Fortuna, Superbet. Pełna oferta i promocje na stronie głównej w zakładce – freebety.

5 / 5. Ocen: 5

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x