CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (12.01.2023)

Mecze mistrzostw świata piłkarzy ręcznych 2023 w Polsce i Szwecji, półfinał piłkarskiego Superpucharu Hiszpanii: Betis Sevilla – FC Barcelona a także dwa mecze 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Włoch: AC Fiorentina – Sampdoria Genua i AC Milan – Genoa CFC oraz inne sportowe wydarzenia w czwartkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (12.01.2023)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (12.01.2023):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

03:30 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

05:30 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

08:30 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

09:00 Tenis: Turniej ATP w Adelajdzie – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

11:00 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

11:00 Koszykówka mężczyzn: Suzuki Puchar Polski – losowanie
Transmisja: Polsat Sport

14:00 Snooker: Turniej Masters w Londynie – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

14:05 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding – bieg indywidualny kobiet
Transmisja: TVP Sport

15:50 Piłka nożna, Puchar Zatoki Perskiej: Irak – Jemen
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

15:50 Piłka nożna, Puchar Zatoki Perskiej: Arabia Saudyjska – Oman
Transmisja: Polsat Sport Premium 5 PPV

16:25 Tenis stołowy, Eliminacje Drużynowych Mistrzostw Europy: Polska – Dania
Transmisja: TVP Sport

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Suzuki Arka Gdynia – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Transmisja: Polsat Sport Extra

UWAGA: W STS z kodem promocyjnym BETONLINE dodatkowe 100 PLN bez ryzyka + 1560 PLN w bonusach + 60 PLN za zadania na www.STS.pl.

17:30 Raport z Dakaru – magazyn sportów motorowych
Transmisja: Eurosport 1

17:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: MOYA Radomka Lotnisko Radom – Energa MKS Kalisz
Transmisja: Polsat Sport

17:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Hebar Parardżik – Berlin Recycling Volleys
Transmisja: Polsat Sport News

17:50 Piłka nożna, Puchar Włoch 1/8 finału: AC Fiorentina – Sampdoria Genua
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

19:15 Piłka nożna, Superpuchar Hiszpanii: studio
Transmisja: Eleven Sports 1

19:45 Snooker: Turniej Masters w Londynie – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

19:50 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń: Tenerife La Laguna – Allianz MTV Stuttgart
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

19:50 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń: Volero Le Connet – Vero Volley Milano
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

19:50 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń: Crvena Zvezda Belgrad – SC Poczdam
Transmisja: Polsat Sport Premium 3 PPV

19:55 Piłka nożna, Superpuchar Hiszpanii półfinał: Betis Sevilla – FC Barcelona
Transmisja: Eleven Sports 1

20:15 Koloseum – magazyn sportów walki
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:30 Siatkówka mężczyzn, TAURON 1. liga: BAS Białystok – BKS Visła ProLine Bydgoszcz
Transmisja: Polsat Sport

20:30 Koszykówka mężczyzn, Turkish Airlines Euroliga: Virtus Segafredo Bolonia – Olympiakos Pireus
Transmisja: Polsat Sport News

20:50 Piłka nożna, Puchar Włoch 1/8 finału: AS Roma – Genoa CFC
Transmisja: Polsat Sport Premium 4 PPV

22:00 Basket Office – magazyn koszykarski
Transmisja: Canal+ Sport

23:00 Basket Office. Over Time – magazyn koszykarski
Transmisja: Canal+ Sport

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Philadelphia – Washington

01:05 Hokej, Liga NHL: Toronto – Nashville

04:05 Hokej, Liga NHL: Los Angeles – San Jose

04:05 Hokej, Liga NHL: Anaheim – Edmonton

12:00 Hokej: NHL On The Fly

17:00 Bahrain Darts Masters – Dzień 1

17:40 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn: Arabia Saudyjska – Słowenia

17:55 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn: Węgry – Korea Południowa

17:55 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn: Chile – Iran

17:55 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn: Republika Zielonego Przylądka – Urugwaj

18:55 Hokej, Liga szwedzka: Lulea – Farjestad

20:25 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn: Islandia – Portugalia

20:25 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn: Hiszpania – Czarnogóra

20:25 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn: Szwecja – Brazylia

20:55 Piłka nożna, Premier League: Fulham Londyn – Chelsea Londyn

UWAGA: Nowy w GoPlusBet kod promocyjny 2023 – darmowy freebet na start!

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuje się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, koszykówką, siatkówką i tenisem a także sportami zimowymi w tym najbardziej narciarstwem alpejskim. Nie potrafi żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x