CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (10.11.2022)

Mecz eliminacji mistrzostw Europy koszykarzy: Polska – Szwajcaria, mecz Ligi Mistrzów siatkarzy: Aluron CMC Warta Zawiercie – Halkbank Ankara a także kolejne mecze włoskiej Serie A oraz inne sportowe wydarzenia w czwartkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (10.11.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (10.11.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

02:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: San Antonio Spurs – Memphis Grizzlies
Transmisja: Canal+ Sport

11:50 Piłka nożna, FORTUNA Puchar Polski 1/8 finału: Lechia Zielona Góra – Radomiak Radom
Transmisja: Polsat Sport

14:00 Tenis: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie – mecz fazy grupowej
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:00 Piłka nożna: Konferencja prasowa reprezentacji Polski
Transmisja: TVP Sport

16:00 Tenis: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie – mecz fazy grupowej
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:20 Piłka nożna, FORTUNA Puchar Polski 1/8 finału: Pogoń Siedlce – Apklan Resovia Rzeszów
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:50 Piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy 2022: Chorwacja – Słowenia
Transmisja: Eurosport 1

17:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Aluron CMC Warta Zawiercie – Halkbank Ankara
Transmisja: Polsat Sport

18:00 Sporty walki, Babilon MMA 32 ważenie przed walką: Konrad Rusiński – Łukasz Siwiec
Transmisja: Polsat Sport Fight

18:25 Piłka nożna, Liga włoska: Hellas Werona – Juventus Turyn
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynków 🎪Fortuna850 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

18:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Rayo Vallecano – Celta Vigo
Transmisja: Canal+ Sport

19:00 Golf, Turniej PGA TOUR: Cadence Bank Houston Open – runda 1
Transmisja: Golf Channel

19:30 Tenis: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie – mecz fazy grupowej
Transmisja: Polsat Sport Extra

19:35 Koszykówka mężczyzn, Eliminacje mistrzostw Europy: Polska – Szwajcaria
Transmisja: TVP Sport

19:55 Piłka nożna, Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – SC Cambuur
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

19:55 Koszykówka mężczyzn, Turkish Airlines Euroliga: Maccabi Playtika Tel Awiw – Barca
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

20:15 Koloseum – magazyn sportów walki
Transmisja: Polsat Sport News

20:20 Piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy 2022: Węgry – Dania
Transmisja: Eurosport 1

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki – Cerrad Czarni Radom
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Lazio Rzym – AC Monza
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

21:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Madryt – Cadiz CF
Transmisja: Canal+ Sport

21:30 Tenis: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie – mecz fazy grupowej
Transmisja: Polsat Sport Extra

22:00 Basket Office – magazyn koszykarski
Transmisja: Canal+ Sport 2

23:00 Basket Office. Over Time – magazyn koszykarski
Transmisja: Canal+ Sport 2

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - wybierz bukmachera z najlepszą ofertą kursów, zakładów i bonusów na start.

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Florida – Carolina

01:35 Hokej, Liga NHL: Washington – Pittsburgh

01:35 Hokej, Liga NHL: Montreal – Vancouver

04:05 Hokej, Liga NHL: Anaheim – Minnesota

11:00 Tenis, Billie Jean King: Włochy – Kanada

11:00 Tenis, Billie Jean King: Australia – Belgia

11:50 Rugby na wózkach, Puchar Świata: Francja – USA

12:00 Hokej: NHL On The Fly

14:20 Rugby na wózkach, Puchar Świata: Walia – Szkocja

17:00 Tenis, Billie Jean King: Polska – Czechy

UWAGA: Sprawdź aktualne promocje bukmacherskie - zakłady bez ryzyka, freebety, wyższe kursy na mecz.

17:00 Tenis, Billie Jean King: Hiszpania – Wielka Brytania

17:50 Rugby, Puchar Świata: Francja – Wyspy Cooka

19:00 Piłka ręczna, Bundesliga: Fuechse Berlin – Hannover-Burgdorf

20:20 Rugby, Puchar Świata: Australia – Nowa Zelandia

20:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Magdeburg – Darmstadt

20:55 Piłka nożna, Carabao Cup: Manchester United – Aston Villa

UWAGA: Sprawdź aktualne oferty na start, nowy ranking bukmacherów 2023 z promocjami i premiami dla nowych graczy.

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x