CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (10.02.2022)

Szósty dzień Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie oraz inne wydarzenia sportowe w czwartkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (10.02.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (10.02.2022):

ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PEKIN 2022 NA ŻYWO – EUROSPORT:

02:00 Curling kobiet: Szwajcaria – Wielka Brytania
Transmisja: Eurosport 5

02:25 Snowboard: halfpipe kobiet – finał
Transmisja: Eurosport 2

02:30 Łyżwiarstwo figurowe: program dowolny solistów
Transmisja: Eurosport 1

03:30 Narciarstwo alpejskie: zjazd do kombinacji mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

04:00 Snowboard: cross mężczyzn – kwalifikacje
Transmisja: Eurosport 2

05:00 Hokej mężczyzn: Szwecja – Łotwa
Transmisja: Eurosport 3

07:00 Curling mężczyzn: Szwecja – USA
Transmisja: Eurosport 5

07:00 Snowboard: cross mężczyzn – finał
Transmisja: Eurosport 2

07:15 Narciarstwo alpejskie: slalom do kombinacji mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

08:30 Biegi narciarskie: bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
Transmisja: Eurosport 1

08:40 Curling mężczyzn: Szwecja – USA
Transmisja: Eurosport 2

09:30 Hokej mężczyzn: Finlandia – Słowacja
Transmisja: Eurosport 3

09:40 Hokej mężczyzn: Finlandia – Słowacja
Transmisja: Eurosport 1

12:00 Narciarstwo dowolne: skoki akrobatyczne drużyn mieszanych
Transmisja: Eurosport 2

12:55 Łyżwiarstwo szybkie: bieg na 5000 m kobiet
Transmisja: Eurosport 1 / Eurosport 4

13:00 Curling kobiet: Kanada – Korea Płd.
Transmisja: Eurosport 5

14:00 Hokej mężczyzn: Kanada – Niemcy
Transmisja: Eurosport 3

14:30 Hokej mężczyzn: Kanada – Niemcy
Transmisja: Eurosport 1

14:30 Saneczkarstwo: sztafeta
Transmisja: Eurosport 2

15:55 Hokej mężczyzn: Chiny – USA
Transmisja: Eurosport 2

17:00 Strefa medalowa – magazyn
Transmisja: Eurosport 1

ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PEKIN 2022 NA ŻYWO – TVP:

03:25 Narciarstwo alpejskie: zjazd do kombinacji mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

04:40 Łyżwiarstwo figurowe: program dowolny solistów
Transmisja: TVP 1

05:35 Łyżwiarstwo figurowe: program dowolny solistów
Transmisja: TVP Sport

07:10 Narciarstwo alpejskie: slalom do kombinacji mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

07:55 Biegi narciarskie: bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
Transmisja: TVP 1

09:35 Hokej mężczyzn: Finlandia – Słowacja
Transmisja: TVP Sport

12:55 Łyżwiarstwo szybkie: bieg na 5000 m kobiet
Transmisja: TVP Sport

14:05 Hokej mężczyzn: Kanada – Niemcy
Transmisja: TVP 1

14:25 Saneczkarstwo: sztafeta
Transmisja: TVP Sport

POZOSTAŁE TRANSMISJE NA ŻYWO:

11:00 Tenis, Turniej WTA w Sankt Petersburgu
Transmisja: Canal+ Sport

11:00 Tenis, Turniej ATP w Rotterdamie: mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

12:30 Tenis, Turniej ATP w Rotterdamie: mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

14:30 Tenis, Turniej ATP w Rotterdamie: mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – Asseco Arka Gdynia
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów: Hebar Pazardżik – Jastrzębski Węgiel
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna: Puchar Włoch ćwierćfinał: Atalanta Bergamo – AC Fiorentina
Transmisja: Polsat Sport News

19:30 Basket Office – magazyn koszykarski
Transmisja: Canal+ Sport

20:00 Studio Pekin – magazyn sportowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:15 Koloseum – magazyn sportów walki
Transmisja: Polsat Sport

20:30 Siatkówka mężczyzn, TAURON 1. liga: BBTS Bielsko-Biała – KPS Siedlce
Transmisja: Polsat Sport News

20:40 Piłka nożna, Liga angielska: Liverpool FC – Leicester City
Transmisja: Canal+ Sport

20:40 Piłka nożna, Liga angielska: Wolverhampton Wanderers – Arsenal Londyn
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:55 Piłka nożna, Puchar Włoch ćwierćfinał: Juventus Turyn – US Sassuolo
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

20:55 Piłka nożna, Puchar Francji ćwierćfinał: FC Nantes – SC Bastia
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

21:00 Piłka nożna, Puchar Hiszpanii półfinał: Athletic Bilbao – Valencia CF
Transmisja: TVP Sport

21:00 Golf, Turniej PGA TOUR: Waste Management Phoenix Open – runda 1
Transmisja: Golf Channel

21:30 Tenis, Turniej ATP w Rotterdamie: mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Philadelphia – Detroit

02:05 Hokej, Liga NHL: Edmonton – Chicago

02:05 Hokej, Liga NHL: Dallas – Nashville

03:35 Hokej, Liga NHL: Calgary – Vegas

04:05 Hokej, Liga NHL: Seattle – Arizona

04:35 Hokej, Liga NHL: Vancouver – NY Islanders

18:55 Hokej, Liga szwedzka: Vaxjo – Frolunda

19:00 Piłka ręczna, Bundesliga: HSG Wetzlar – SG Flensburg-Handewitt

20:00 Dart: Premier League

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x