CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (08.09.2022)

Ćwierćfinałowy mecz Polska – USA w ramach siatkarskich mistrzostw świata, mecz mistrzostw Europy koszykarzy: Serbia – Polska, mecz Lecha Poznań z Villarreal w 1. kolejce Ligi Konferencji Europy a także jedenasty dzień wielkoszlemowego turnieju tenisowego US Open oraz inne sportowe wydarzenia w czwartkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? - CZWARTEK (08.09.2022)
CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (08.09.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (08.09.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:30 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku
Transmisja: Eurosport 1

02:20 Piłka nożna, Copa Libertadores rewanżowy mecz półfinałowy: CR Flamengo – Velez Sarsfield
Transmisja: Polsat Sport

03:00 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku
Transmisja: Eurosport 1

10:50 Piłka nożna plażowa, Turniej finałowy Euro Beach Soccer League: Szwajcaria – Estonia
Transmisja: Polsat Sport

13:20 Piłka nożna plażowa, Turniej finałowy Euro Beach Soccer League: Ukraina – Azerbejdżan
Transmisja: Polsat Sport

13:50 Koszykówka mężczyzn, EuroBasket 2022 mecz grupy D: Finlandia – Holandia
Transmisja: TVP Sport

14:30 Kolarstwo, Vuelta a Espana 18. etap: Trujillo – Piornal
Transmisja: Eurosport 1

14:50 Piłka nożna plażowa, Turniej finałowy Euro Beach Soccer League: Ukraina – Azerbejdżan
Transmisja: Polsat Sport

17:20 Siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa świata Polska i Słowenia 2022 mecz ćwierćfinałowy: Argentyna – Brazylia
Transmisja: Polsat Sport

17:20 Koszykówka mężczyzn, EuroBasket 2022 mecz grupy D: Czechy – Izrael
Transmisja: TVP Sport

18:00 Golf, Turniej DP World Tour: BMW PGA Championship – runda 1
Transmisja: Golf Channel

18:00 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku
Transmisja: Eurosport 1

18:20 Kolarstwo kobiet: Ceratizit Challenge by La Vuelta – 2. etap
Transmisja: Eurosport 2

19:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Zurychu – 2. dzień
Transmisja: Polsat Sport Extra

19:35 Hokej, Liga Mistrzów: ZSC Lions Zurych – GKS Katowice
Transmisja: Polsat Sport News

20:00 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku
Transmisja: Eurosport 1

20:15 Koloseum – magazyn sportów walki
Transmisja: Polsat Sport Fight

20:45 Piłka nożna: Liga Mistrzów – magazyn
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

20:50 Siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa świata Polska i Słowenia 2022 mecz ćwierćfinałowy: Polska – USA
Transmisja: Polsat Sport

20:55 Koszykówka mężczyzn, EuroBasket 2022 mecz grupy D: Serbia – Polska
Transmisja: TVP Sport

21:00 Żużel: PGE Ekstraliga – zapowiedź kolejki
Transmisja: Eleven Sports 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Major League Baseball: Yankees – Twins

17:45 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Konferencji Europy: Villarreal – Lech Poznań

18:40 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Konferencji Europy: Austria Wiedeń – Hapoel Beer Szewa

18:40 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Konferencji Europy: Ballkani – CFR Cluj

18:40 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Konferencji Europy: OGC Nice – FC Koeln

18:40 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Konferencji Europy: Slovacko – Partizan Belgrad

18:40 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Konferencji Europy: Anderlecht Bruksela – Silkeborg

18:40 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Konferencji Europy: AC Fiorentina – RFS

18:40 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Konferencji Europy: Hearts – Basaksehir

18:40 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Europy: Union Berlin – Union Saint-Gilloise

18:40 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Europy: Malmoe FF – Braga

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

18:40 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Europy: HJK Helsinki – Betis Sevilla

18:40 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Europy: Ludogorec Razgrad – AS Roma

18:40 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Europy: Fenerbahce Stambuł – Dynamo Kijów

18:40 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Europy: AEK Larnaca – Rennes

18:40 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Europy: PSV Eindhoven – Bodo/Glimt

18:40 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Europy: FC Zurych – Arsenal Londyn

18:45 Piłka nożna, Liga Europy: Instant Highlights

19:00 Piłka ręczna, Bundesliga: Gummersbach – Magdeburg

20:55 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Konferencji Europy: Shamrock Rovers – Djurgarden

20:55 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Konferencji Europy: FC Basel – Pjunik Erewań

20:55 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Konferencji Europy: Slovan Bratysława – Żalgiris Wilno

20:55 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Konferencji Europy: Sivasspor – Slavia Praga

20:55 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Konferencji Europy: FK Molde – Gent

20:55 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Konferencji Europy: Dnipro – AZ Alkmaar

20:55 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Konferencji Europy: FC Vaduz – Apollon Limassol

20:55 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Konferencji Europy: West Ham United – FSCB

20:55 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Europy: Ferencvaros – Trabzonspor

20:55 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Europy: Crvena Zvezda – AS Monaco

20:55 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Europy: FC Nantes – Olympiakos Pireus

20:55 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Europy: SC Freiburg – Karabach Agdam

20:55 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Europy: Sturm Graz – Midtjylland

20:55 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Europy: Lazio Rzym – Feyenoord Rotterdam

20:55 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Europy: Omonia Nikozja – Sheriff Tiraspol

20:55 Piłka nożna, 1. kolejka Ligi Europy: Manchester United – Real Sociedad

22:00 Major League Baseball: Brewers – Giants

23:00 Piłka nożna, Liga Europy: UEL & UECL Magazyn

UWAGA: Nowym graczom zakładów sportowych, legalni bukmacherzy w Polsce przygotowali szereg atrakcyjnych promocji i bonusów na start. Szczegóły znajdziemy na stronie poświęconej promocjom bukmacherskim.


5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x