CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (07.04.2022)

Rewanżowy mecz półfinałowy Ligi Mistrzów siatkarzy: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel oraz inne sportowe wydarzenia w czwartkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (07.04.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – CZWARTEK (07.04.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

02:30 Tenis, Turniej WTA w Charlestonie: mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

14:00 Dart: Mistrzostwa świata Frimley Green 2022 – 6. dzień
Transmisja: Eurosport 2

14:20 Jeździectwo: Finał Pucharu Świata w skokach przez przeszkody w Lipsku – 1. dzień
Transmisja: TVP Sport

15:30 Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków – 4. etap
Transmisja: Eurosport 1

16:00 Dart: Mistrzostwa świata Frimley Green 2022 – 6. dzień
Transmisja: Eurosport 2

17:00 Tenis, Turniej WTA w Charlestonie: mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport 2

17:10 Polska Hokej Liga, 3. mecz finałowy play-off: Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Katowice
Transmisja: TVP Sport

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Asseco Arka Gdynia – Trefl Sopot
Transmisja: Polsat Sport

19:00 Tenis, Turniej WTA w Charlestonie: mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport 2

19:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów – studio
Transmisja: Polsat Sport

20:00 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów rewanżowy mecz półfinałowy: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel
Transmisja: Polsat Sport

20:05 Piłka nożna kobiet, Eliminacje mistrzostw świata: Polska – Armenia
Transmisja: TVP Sport

20:15 Koloseum – magazyn sportów walki
Transmisja: Polsat Sport Fight

20:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: GKS Tychy – Arka Gdynia
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:20 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów rewanżowy mecz półfinałowy: Trentino Itas – Sir Sicoma Monini Perugia
Transmisja: Polsat Sport News

22:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów – studio
Transmisja: Polsat Sport

22:00 Basket Office – magazyn koszykarski
Transmisja: Canal+ Sport

22:30 Dart: Mistrzostwa świata Frimley Green 2022 – 6. dzień
Transmisja: Eurosport 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:35 Hokej, Liga NHL: Winnipeg – Detroit

01:35 Hokej, Liga NHL: Washington – Tampa Bay

02:05 Hokej, Liga NHL: St. Louis – Seattle

04:05 Hokej, Liga NHL: Anaheim – Calgary

04:05 Hokej, Liga NHL: Vegas – Vancouver

12:00 World Pool Championship: faza grupowa

12:30 NHL On The Fly

18:00 Piłka nożna, Liga Europy ćwierćfinał: RB Lipsk – Atalanta Bergamo

18:30 World Pool Championship: faza grupowa

18:40 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy ćwierćfinał: Feyenoord Rotterdam – Slavia Praga

18:45 Piłka nożna, Liga Europy: Instant Highlights

18:55 Hokej, Liga szwedzka: Vaxjo – Frolunda

19:00 Piłka ręczna, Bundesliga: HBW Balingen-Weilstetten – TVB Stuttgart

19:00 Major League Baseball: Yankees – Red Sox

20:00 Dart: Premier League

20:45 Piłka nożna, Liga Europy ćwierćfinał: Eintracht Frankfurt – FC Barcelona

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy ćwierćfinał: Leicester City – PSV Eindhoven

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy ćwierćfinał: Olympique Marsylia – PAOK Saloniki

20:55 Piłka nożna, Liga Konferencji Europy ćwierćfinał: Bodo/Glimt – AS Roma

20:55 Piłka nożna, Liga Europy ćwierćfinał: Braga – Glasgow Rangers

20:55 Piłka nożna, Liga Europy ćwierćfinał: West Ham United – Olympique Lyon

22:00 Major League Baseball: Twins – Mariners

23:45 Piłka nożna: Magazyn skrótów Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x