Club Brugge – Manchester City: Typy, kursy (19.10.2021)

We wtorek rozpoczynamy trzecią kolejkę piłkarskiej Ligi Mistrzów. Do Belgii przylatuje tym razem finalista poprzednich rozgrywek. Podopieczni trenera Pepa Guardioli są zdecydowanym faworytem tego starcia i jakiekolwiek stracone punkty będą sensacją. Mecz na stadionie imienia Jana Breydela poprowadzi Rumun Kovacs. Pierwszy gwizdek o 18:45. Transmisja na antenach Polsatu.

Club Brugge – Manchester City: Typy, kursy (19.10.2021)

Typy na mecz Club Brugge – Manchester City

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 10.50 – 5.75 – 1.28 (STS)
  • 10.00 – 5.80 – 1.30 (Fortuna)
  • 9.80 – 6.00 – 1.28 (Betclic)

Co ciekawe przed tym pojedynkiem, to Belgowie plasują się wyżej w tabeli grupy A. Club Brugge po remisie u siebie z PSG 1:1 oraz wyjazdowym zwycięstwie z RB 2:1 zajmuje drugie miejsce tuż za plecami Paryżan. Angielski klub ma jeden punkt mniej od wtorkowego rywala. Obywatele pierwsze spotkanie wygrali z Lipskiem 6:3 natomiast w drugiej kolejce ulegli w Paryżu PSG 2:0.

W tym meczu uważamy, że nie padnie więcej jak trzy gole. Manchester City od blisko miesiąca gra bez polotu. Nie kreuje sobie dużo sytuacji. Ostatnie cztery spotkania Obywateli to:

  • 2:0 Burnley
  • 2:2 Liverpool
  • 0:2 PSG
  • 1:0 Chelsea

Oczywiście piłka bywa przewrotna i być może we wtorek to się zmieni i Anglicy diametralnie zmienią swoją postawę w ofensywie. Jeżeli tak się nie stanie to wielu goli się nie spodziewamy.

Belgowie również tak jak rywale od pewnego czasu mają problemy pod bramką rywali. W ostatnich sześciu spotkaniach Clubu Brugge w zaledwie jednym padło więcej niż dwa gole. Było to spotkanie z RB Lipsk. W lidze Brugia w meczach u siebie nie strzela nawet średnio dwóch goli na spotkanie.

Uważamy, że City ten mecz wygra, a może się zdarzyć tak, że gospodarze w ogóle nie strzelą gola, co daje większe szanse na powodzenie naszego typu. Jest to scenariusz jak najbardziej możliwy.

Nasz typ: poniżej 3.5 gola w meczu (kurs 1.63 na www.STS.pl).

0 / 5. Ocen: 0

Łukasz Garguła
Łukasz Garguła
Skromny człowiek. Jego pasją od dziecka jest sport oraz fizyka. Lubi także inne nauki ścisłe jak chemia czy astronomia. Całkiem nieźle wychodzi mu typowanie. Na Sport1.pl odpowiedzialny za zapowiedzi i analizy wydarzeń sportowych.

Podobne do: Club Brugge – Manchester City: Typy, kursy (19.10.2021)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P