Ceremonia ważenia przed FAME MMA 17 za nami

Dziś odbędzie się gala FAME MMA 17 w Krakowie. W walce wieczoru Amadeusz „Ferrari” Roślik zmierzy się z polskim pięściarzem — Kamilem Łaszczykiem. Wczoraj wszyscy zawodnicy pojawili się na oficjalnej ceremonii ważenia, gdzie pokazali swoje umiejętności podczas krótkiego media-treningu, oraz zważyli sobie wagę podczas ceremonii ważenia.

Włodarze FEN i FAME MMA zmierzą się pod dzisiejszej gali FAME MMA 17 w Krakowie. Foto: FAME MMA YouTube(screen)

Ogromna różnica kilogramów w walce dwóch włodarzy

Od razu możemy zapewnić, że wszyscy zawodnicy zmieścili się w limicie wagowym. Największa różnica wagi, jeżeli chodzi o kilogramy jest w walce włodarzy FAME MMA i FEN-Michała „Boxdela” Barona i Pawła „Prezesa FEN” Jóźwiaka. Sam jeden ze współwłaścicieli FAME MMA wniósł na wagę o 15 kilogramów więcej od swojego przeciwnika. Ozdobą tej walki dodaje też fakt, że obaj zawodnicy zmierzą się w klatce rzymskiej, gdzie zakres ruchu jest zdecydowanie mniejszy, od normalnego oktagonu do walk MMA. Sędzią tej walki będzie doświadczony polski sędzia MMA-Piotr Jarosz, który w klatce rzymskiej sędziował walki między Arkadiusza Tańculi z Jackiem Murańskim, czy walkę „no limit” – Marcina Dubiela i Kacpra Błońskiego.

FAME MMA 17 kod promocyjny
FAME MMA 17 kod promocyjny

Natomiast w walce wieczoru Amadeusz „Ferrari” Roślik na ceremonii ważenia wniósł- 77,5 kg, natomiast Kamil Łaszczyk tylko-70,8 kg, więc obu zawodników dzieli łącznie aż 6,7 kilogramów różnicy,

Początek gali FAME MMA 17 w Krakowie rozpocznie się o godzinie 19:30. Transmisję wydarzenia można będzie obejrzeć w systemie PPV. Chętne osoby mogą zakupić dostęp do gali w dwóch pakietach: BASIC za 34,99 zł i PREMIUM- 39,99 zł.

Wyniki ważenia przed FAME MMA 17:

Amadeusz „Ferrari” Roślik (77,5 kg) vs. (70,8 kg) Kamil „Szczurek” Łaszczyk
Wacław „Wac Toja” Osiecki (89,9 kg) vs. (89,4 kg) Sebastian „Alterboy” Fabijański
Michał „Boxdel” Baron (120,5 kg) vs. (104,5 kg) Paweł Jóźwiak
Cezary „Czarmageddon” Jóźwik (69,3 kg) vs. (70,5 kg) Tomasz „Gimper” Działowy
Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka (81,4 kg) vs. (84,3 kg) Alan Kwieciński
Filip „Filipek” Marcinek (69 kg) vs. (70,8 kg) Robert Karaś
Marcin „Polish Zombie” Wrzosek (82,8 kg) vs. (94,2 kg) Piotr Szeliga
Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk (63,8 kg) vs. (63,4 kg) Wiktoria Jaroniewska

4.8 / 5. Ocen: 41

Miłosz Sojka

Na Sport1 zajmuje się głównie newsami piłkarskimi z kraju i ze świata. Interesują się także sportami walki, zwłaszcza Fame MMA i KSW.

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x