Była gwiazda Irlandii Robbie Keane trenerem Maccabi Tel Aviv

Robbie Keane, najlepszy strzelec w historii Republiki Irlandii, właśnie przejął stanowisko trenera drużyny Maccabi Tel Aviv z Izraela. Jest to jego pierwsza praca jako trenera w piłce nożnej, co czyni tę wiadomość jeszcze ciekawszą.

Robbie Keane
Była gwiazda Irlandii Robbie Keane trenerem Maccabi Tel Aviv

Robbie Keane trenerem Maccabi Tel Aviv

Robbie Keane zdobył serca fanów swoimi niesamowitymi umiejętnościami strzeleckimi i charakterystycznym stylem gry. Teraz, po zakończeniu krótkiego pobytu w Leeds, Keane jest gotów wziąć na siebie nowe wyzwanie jako menedżer Maccabi Tel Aviv. Jego doświadczenie jako członka sztabu szkoleniowego Middlesbrough i Leeds United, a także jego pracę dla FAI po zakończeniu kariery, z pewnością przyczyniły się do jego przygotowania do tej roli.

Maccabi Tel Aviv to zespół o ugruntowanej pozycji na izraelskiej scenie piłkarskiej. W ubiegłym roku drużyna zajęła trzecie miejsce w ligowej tabeli, co zapewniło im udział w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy, które odbędą się już w przyszłym miesiącu. Robbie Keane będzie miał niezwykłą okazję doprowadzić Maccabi Tel Aviv do sukcesów na arenie międzynarodowej.

ZOBACZ: Superbet kod promocyjny

Jego zdolności przywódcze, wiedza taktyczna i zamiłowanie do piłki nożnej zapowiadają obiecującą przyszłość dla tej izraelskiej drużyny.

Warto również wspomnieć o wpływie Robbie’go Keane’a na rozwój piłki nożnej w Irlandii. Jako reprezentant kraju i najlepszy strzelec w historii Republiki Irlandii, Keane stał się ikoną dla wielu młodych piłkarzy. Jego praca dla FAI po zakończeniu kariery zawodniczej pomogła w rozwijaniu talentów i promowaniu piłki nożnej w kraju.

5 / 5. Ocen: 11

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia zakłady bukmacherskie. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x