Bukmacherzy przewidują wynik WOŚP 2022. Znów rekord?

Według analityków BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w tym roku zagra 30 stycznia, pobije kolejny rekord zebranych środków. Bukmacher prognozuje, że WOŚP łącznie zbierze co najmniej 220 mln zł. Zdaniem BETFAN relacja z finału pojawi się w Wiadomościach TVP, ale poprzedzi ją materiał dotyczący Donalda Tuska.

Bukmacherzy przewidują wynik WOŚP 2022. Znów rekord?
Bukmacherzy przewidują wynik WOŚP 2022. Znów rekord?

Ile pieniędzy zbierze WOŚP w 2022? Oto kursy!

Zbliża się jubileuszowy, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrane podczas niego pieniądze pójdą na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci. Rok temu WOŚP zebrał blisko 211 mln zł. Zdaniem BETFAN tegoroczna zbiórka przebije ten wynik – kurs u bukmachera na taki scenariusz wynosi 1.20, co oznacza niemal pewne zdarzenie. BETFAN uważa też, że pęknie granica 220 mln zł. Kurs na taki rozwój sytuacji wynosi 1.50. To wedle analiz bukmacherskich opcja najbardziej prawdopodobna.

Zebranie kwoty wyższej o kolejne 10 mln zł, tj. 230 mln zł, ma już nieco mniejsze szanse, ale wciąż jest całkiem realne – kurs na to w portalu www.Betfan.pl wynosi 1.83. Natomiast zebranie co najmniej 240 mln zł to już w BETFAN kurs 2.50, oznaczający znacznie mniej prawdopodobne zdarzenie.

WOŚP 2022 wg bukmacherów
WOŚP 2022 wg bukmacherów

Jak co roku WOŚP z pewnością będzie ważnym tematem w programach informacyjnych. Zdaniem BETFAN 30 stycznia relacji z wydarzenia nie zabraknie również w głównym wydaniu Wiadomości TVP (kurs 1.40). Z racji tego, że program skrupulatnie śledzi działalność przewodniczącego PO, można się zastanawiać, co pojawi się jako pierwsze tego dnia w Wiadomościach: materiał na temat Donalda Tuska czy WOŚP?

Czytając bukmachera Betfan opinie, większe szanse ma ten pierwszy scenariusz – kurs w tym wypadku wynosi 1.35, wobec 2.85 na to, że jako pierwsza będzie jednak wyemitowana relacja z WOŚP. Te kursy oznaczają, że każde postawione 100 zł, w razie spełnienia się którejś z tych opcji, przyniosłoby odpowiednio: 135 zł lub 285 zł wygranej.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button