Bukmacherzy nie wierzą w Michniewicza. Oto kursy na Rosja – Polska!

Reprezentacja ma nowego trenera. Bukmacherzy zdają się jednak nie wierzyć w Michniewicza, gdyż kursy na Rosja – Polska nie są szczególnie optymistyczne dla Biało-Czerwonych.

Bukmacherzy nie wierzą w Michniewicza. Oto kursy na Rosja - Polska!
Bukmacherzy nie wierzą w Michniewicza. Oto kursy na Rosja – Polska!

Rosja – Polska (baraże MŚ 2022): kursy bukmacherów

Reprezentacja Polski w piłce nożnej zajęła drugie miejsce w grupie eliminacyjnej do MŚ 2022, co pozwoliło jej na wzięcie udziału w barażach. Niestety, po niekorzystnym rezultacie w ostatnim spotkaniu eliminacji Biało-Czerwoni nie obronili miejsca wśród drużyn rozstawionych, dlatego baraże rozpoczną od pojedynku na wyjeździe.

Pierwszą batalię o wejściówkę do Kataru zawodnicy z naszego kraju rozegrają w Moskwie. Ich rywalem będą piłkarze Rosji. Zwycięzca tego pojedynku zagra z triumfatorem starcia między Szwecją a Czechami. W tym wszystkim na pewno dobrą wiadomością jest fakt, że ewentualny bezpośredni mecz o mundial Polska rozegra u siebie. Wiadomo już, iż będzie to miało miejsce na Stadionie Śląskim.

Ostatni mecz eliminacyjny Polska rozgrywała pod wodzą Paulo Sousy, jednak Portugalczyk ostatecznie zrezygnował z pracy z kadrą naszego kraju i przeniósł się do Brazylii. Cezary Kulesza podjął decyzję, że następcą Sousy zostanie Czesław Michniewicz.

Polska daje zarobić więcej od Rosji. A kto zwycięży?

Firmy bukmacherskie zdają się nie do końca wierzyć w moc sprawczą nowego szkoleniowca. Po tym jak Michniewicz został ogłoszony trenerem Polski kursy na spotkanie barażowe z Rosją nie wyglądają szczególnie optymistycznie dla kibiców z kraju nad Wisłą. Będzie to tylko jeden pojedynek, co oznacza, że nie będzie możliwości rozegrania rewanżu, a wszystko rozstrzygnie się albo w ciągu 90 minut, albo w dogrywce lub rzutach karnych.

Na stronie www.STS.pl faworytem do zwycięstwa meczu Rosja – Polska są gospodarze. Kursy na nich nie można też jednak zaliczyć do niskich, gdyż jest to 2.47 (w chwili tworzenia tego materiału). W przypadku Polski to 2.90.

Jeżeli ktoś uważa, że dojdzie do dogrywki, a może nawet serii jedenastek, obstawić powinien remis. Kurs na brak rozstrzygnięcia w regulaminowym czasie gry to 3.15, czyli to on daje zarobić najwięcej w przypadku trafienia.

  • wygra Rosja – kurs 2.47
  • remis – 3.15
  • wygra Polska – 2.90
Rosja Polska kursy bukmacherskie
Rosja Polska kursy bukmacherskie

Obstawić można także to, kto awansuje do drugiego meczu barażowego. W takim zakładzie uwzględnia się już ewentualne dogrywki oraz karne. Tutaj zarobić już można nieco mniej, ale kursy w Fortuna i STS nadal wskazują – oczywiście – na Rosjan:

  • awans Rosji – 1.79
  • awans Polski – 2.04

Pozostałe zakłady na spotkanie reprezentacji Polski z Rosją sprawdzić można na www.STS.pl.

5 / 5. Ocen: 2

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Wiadomości sportowe

Back to top button