Bruno Guimaraes nie dla Arsenalu Londyn?

Cel transferowy Arsenalu Londyn Bruno Guimaraes zapewnił, że nie będzie naciskał na transfer w styczniu z Lyonu. Mówi się, że Juventus, Everton i Newcastle są również zainteresowani 24-latkiem z Lyouny, domagającym się za niego około 40 milionów funtów.

Bruno Guimaraes arsenal
Bruno Guimaraes nie dla Arsenalu Londyn? (foto: AFP via Getty Images)

Bruno Guimaraes nie ma presji żeby odchodzić zimą z Lyonu

Ale Guimaraes zostawi w tym miesiącu wszelkie oferty transferowe swojemu agentowi po tym, jak zaimponował Lyonowi i reprezentacji Brazylii.

„To normalne, że o tym wspomina się, gdy jesteś mistrzem olimpijskim, zostałeś powołany do drużyny narodowej i dobrze sobie radzisz w klubie” – powiedział Globo Esporte.

„Ale tak naprawdę nie lubię o tym myśleć. Pozwalam mojemu agentowi zajmować się tym na czym zna się najlepiej.

Lyon ma kontrakt z Guimaraes do czerwca 2024 r., a jego przedłużenie nie zostało wykluczone przez gracza.

„Nastąpiła zmiana w zarządzaniu” – dodał. „Rozmawialiśmy o tym krótko, gdy [były dyrektor sportowy] Juninho był w klubie. Kiedy nadejdzie czas, porozmawiamy o tym ponownie. Teraz skupiamy się na awansie w tabeli ligowej i powrocie Lyonu na właściwej pozycji.


5 / 5. Ocen: 3

Jarosław
Jarosław
Redaktor naczelny Sport1.pl. Dziennikarz od 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Podobne do: Bruno Guimaraes nie dla Arsenalu Londyn?

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P