Brentford i Brighton walczą z Newcastle o Ekitike!

Brentford i Brighton złożyły konkurencyjne oferty za młodego, francuskiego napastnika Reims, Hugo Ekitike.

Brentford i Brighton walczą z Newcastle o Ekitike!

Ekitike na celowniku Newcastle, ale też Brentford i Brighton!

W dalszym ciągu jednak faworytem do sprowadzenia do siebie Ekitike jest Newcastle United. Wczoraj ujawniono, że Newcastle prowadzą zaawansowane rozmowy w sprawie transferu za ponad 30 milionów funtów. 19-letni Ekitike jest najlepiej punktującym nastolatkiem z pięciu najlepszych lig w Europie mając na koncie osiem goli w 17 meczach. Ma także trzy asysty. Sam zainteresowany jest chętny na taki ruch.

Po kontuzji Calluma Wilsona (problem z łydką), The Magpies uznali za priorytet pozyskanie francuskiego napastnika. Jak donosi Daily Mail, trener Newcastle – Eddie Howe chce, aby transakcja za Ekitike została sfinalizowana przed sobotnim starciem Premier League z Watfordem. Zatem do porozumienia jest jeszcze trochę czasu.

Daily Mail twierdzi, że nie dość, że Ekitike będzie kosztował 25 milionów funtów, to jeszcze Reims chce bonusów, które wyniosą blisko 30 milionów funtów. Co więcej, chcą procentu od sprzedaży, a więc umowa nie jest jeszcze zawarta.

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuje się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, koszykówką, siatkówką i tenisem a także sportami zimowymi w tym najbardziej narciarstwem alpejskim. Nie potrafi żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button