Boga w Atalancie, badania medyczne w Mediolanie

Jeremie Boga przeszedł badania lekarskie w domu opieki La Madonnina. Zawodnik będzie do dyspozycji trenera Atalanty Bergamo – Gian Piero Gasperiniego po zakończeniu Pucharu Narodów Afryki. Boga przechodzi z Sassuolo do Atalanty a transakcja jest o wartości 22 mln euro plus premie.

fot. Pixabay

Badania medyczne Bogi w Mediolanie!

Pomocnik reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej przeszedł badania lekarskie w Atalancie. Zawodnik przeszedł zwyczajową kontrolę, która jest niezbędnym krokiem przed oficjalnym transferem z Sassuolo. Boga nie będzie jednak od razu do dyspozycji Gasperiniego. Po przejściu badań medycznych wróci do reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej przed Pucharem Narodów Afryki, który rozpocznie się 9 stycznia. Po zakończeniu rozgrywek zawodnik będzie mógł rozpocząć swoją przygodę w Nerazzurrich.

Transfer Bogi jest drugim najdroższym zakupem w historii Atalanty. Operacja kosztowała 22 mln euro plus bonusy. Tylko Zapata (26 mln euro) kosztował Nerazzurrich więcej. Iworyjski pomocnik to ważny element w układance Gasperiniego. Jeremie zaliczył w tym sezonie 12 występów w koszulce Sassuolo. Jego bilans to 673 minuty na boisku z trzema asystami.

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz
Tomasz Bysiewicz
Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Podobne do: Boga w Atalancie, badania medyczne w Mediolanie

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P