Błachowicz – Teixeira powtórka. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Jan Błachowicz podczas gali UFC 267 zmierzył się z Brazylijczykiem Gloverem Teixeirą. Gdzie powtórka tego wydarzenia do obejrzenia? Już teraz dowiedz się, kiedy, o której i w jaki sposób włączyć retransmisję!

Błachowicz - Teixeira powtórka. Kiedy i gdzie obejrzeć?
Błachowicz – Teixeira powtórka. Kiedy i gdzie obejrzeć?

UFC 267 (Błachowicz – Teixeira) powtórka – jak obejrzeć?

Walka Jan Błachowicz – Glover Teixeira była jednym z najdłużej wyczekiwanych wydarzeń MMA przez polskich kibiców tego sportu. Zawodnik z Cieszyna występował jako obrońca tytułu mistrzowskiego wagi półciężkiej, więc stało przed nim spore wyzwanie. Fighter z naszego kraju w tym roku przed październikowym eventem tylko raz walczył – w marcu jego rywalem był niepokonany wówczas Israel Adesanya, którego udało się Polakowi pokonać.

Nie tylko Błachowicz, ale także Marcin Tybura oraz Maciej Oleksiejczuk wpisani zostali do karty walk UFC 267. Nie tylko więc dla main eventu wiele osób chciało obejrzeć to wydarzenie na żywo. A tym razem uruchomienie transmisji nie było skomplikowane, gdyż wystarczyło uruchomić bezpłatny stream na stronie internetowej bukmachera Fortuna – www.STS.pl.

Kto chciał, mógł obejrzeć UFC za darmo w Polsce i to bez żadnego problemu – wystarczyło obstawianie z darmowego konta bukmacherskiego w STS czy Fortuna. A jak ma się sprawa z powtórkami?

STS kod promocyjny 2022
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Gdzie z UFC 267 powtórka? Postanowiliśmy sprawdzić, w jaki sposób przygotowana zostanie dla kibiców z UFC 267 retransmisja TV. Dzięki temu można dowiedzieć się, gdzie powtórka walki Błachowicz – Teixeira. Tutaj już – niestety – nie wszystkim będzie łatwo uzyskać dostęp do odpowiednich materiałów wideo.

Na szczęście, możemy być pewni tego, że UFC w swoich mediach społecznościowych będzie na bieżąco zamieszczało najważniejsze akcje gali o numerze 267. Pojawiać się też więc na pewno będą również momenty z pojedynki z udziałem polskich zawodników, w tym walki Błachowicz – Teixeira 30 października 2021.

Błachowicz – Teixeira retransmisja TV. Kiedy i gdzie?

W Polsce telewizją z prawami do udostępniania relacji z gal UFC jest Polsat. To na antenie Polsatu Sport można było obejrzeć pojedynki zaplanowane na UFC 267, w tym właśnie pojedynek Błachowicz – Teixeira. Retransmisja z tego eventu będzie zatem pokazywana również w tym miejscu.

Warto sprawdzić ramówkę Polsatu Sport oraz pokrewnych kanałów, by przekonać się, o której powtórka UFC 267 oraz na jakiej konkretnie antenie będzie dostępna. Fani powinni wiedzieć, iż ten pojedynek obejrzeć będzie można:

  • w niedzielę (31 października) o godzinie 6.00 na antenie Polsatu Sport
  • w niedzielę (31 października) o godzinie 22.55 również w Polsacie Sport
  • w poniedziałek (1 listopada) o godzinie 23.00 na Polsacie Sport

Oczywiście, można spodziewać się, że z walki Błachowicz – Teixeira powtórka będzie dostępna w internecie. Trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość, gdyż z oficjalnych źródeł raczej zbyt szybko materiałów z tego pojedynku nie zobaczymy. Z kolei nielegalne filmiki będą prawdopodobnie bardzo szybko usuwane z sieci, nie mówiąc już o tym, że korzystanie z nich nie jest najlepszym wyborem dla kibiców.

Warto na bieżąco sprawdzać informacje na temat UFC. Na szczęście, kanały Polsatu są dostępne nie tylko w telewizji, ale również i w internecie, tak więc każdy zainteresowany może w odpowiedni sposób uzyskać prawo do ich oglądania – czy to na chwilę, czy też dłużej.

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X