Birmingham – Peterborough – Typy bukmacherskie 25 stycznia (wtorek)

W najbliższy wtorek emocjonować będziemy się rozgrywkami angielskiej Championship. O godzinie 20:45 rozegranych zostanie pięć spotkań. W tym Birmingham na St. Andrew’s Stadium podejmować będzie Peterborough.

Birmingham – Peterborough – Typy bukmacherskie 25 stycznia (wtorek)

Birmingham vs Peterborough. Typ i Analiza

Przed tym meczem goście nie mają problemów kadrowych. Natomiast w drużynie gospodarzy kontuzjowani są tacy piłkarze jak Deeney, Sanchez oraz Richards co nie zmienia faktu, że są faworytem.

Birmingham z dorobkiem trzydziestu jeden punktów zajmuje osiemnaste miejsce w tabeli. W pięciu ostatnich spotkaniach zdobyło zaledwie cztery punkty co nie świadczy o ich najlepszej formie.

W ostatnim meczu jednak przyszło przełamanie. Na swoim boisku pokonali Barnsley 2-1 co powinno napawać optymizmem przed nadchodzącym meczem z Peterborough.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Goście bronią się przed spadkiem. Aktualnie z dziewiętnastoma punktami sklasyfikowani są na dwudziestym drugim miejscu. Ostatnie wyjazdowe spotkanie z West Brom Peterborough zakończyło porażką 0-3.

Na wyjazdach jest dostarczycielem punktów o czym doskonale świadczy ten bilans spotkań 1-0-12. Jak więc widać, przed piłkarzami Birmingham kolejna szansa na zwycięstwo.

Typ: 1 (kurs 1.91 na Fortuna)


5 / 5. Ocen: 1

Marek Pawliński

Specjalista od analiz piłkarskich, znany z forum BetOnline, gdzie miał skuteczność nie mniejszą niż 70%, a Yield zawsze na plusie :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button