Bilety na MMA VIP 4 owiane tajemnicą. Jak można je kupić i ile kosztują?

Wszystko wskazuje na to, że odbędzie się kontrowersyjna gala MMA VIP 4. Bilety nie są dostępne w standardowej sprzedaży, ale chętni mogą zobaczyć to wydarzenie na żywo. W jaki sposób można nabyć wejściówkę i ile to kosztuje?

Bilety na MMA VIP 4 owiane tajemnicą. Jak można je kupić i ile kosztują?
Bilety na MMA VIP 4 owiane tajemnicą. Jak można je kupić i ile kosztują?

Gala MMA VIP 4 odbędzie się 5 marca!

Gala MMA VIP 4 to bez wątpienia najgłośniejszy i najbardziej kontrowersyjny projekt w historii polskich sportów walki. Tyle emocji nie wzbudziły ani pierwsze walki w klatce, ani nawet pojedynki na gołe pięści czy starcia kobiet z mężczyznami. O czwartej odsłonie wydarzenia organizowanego przez Marcina Najmana zrobiło się głośno po tym, jak ogłoszono, że z federacją współpracuje „Słowik” – były boss gangu pruszkowskiego, na którym do dzisiaj ciążą zarzuty.

Wiele osób starało się o to, by MMA VIP 4 w ogóle się nie odbyło. Wszystko spełzło jednak na niczym, chociaż trzeba przyznać, że obecnie zainteresowanie samym eventem nie jest już tak duże, jak było jeszcze niedawno. Widać to chociażby po liczbie polubień w mediach społecznościowych – zdjęcia o zbliżającej się gali nie mają szczególnie wielu fanów, bo 50 czy 60 reakcji to liczba nieszczególnie imponująca przy okazji gali MMA.

STS kod promocyjny 2022
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Fakty są jednak takie, że wydarzenie odbędzie się i będzie to miało miejsce 5 marca. Gdzie MMA VIP 4? To interesujące pytanie, bo nawet na kilkanaście godzin przed imprezą nie można było się tego dowiedzieć.

Bilety na MMA VIP 4. Sprzedaż inna niż zwykle

Swego czasu mówiło się o tym, że Marcin Najman zorganizuje MMA VIP 4, jednak nie będzie publiczności podczas eventu. Okazuje się jednak, że i z tym na swój sposób „El Testosteron” sobie poradził, bo sprzedaż biletów MMA VIP 4 ruszyła. Wejściówki można nabywać, chociaż cały proces wygląda zupełnie inaczej, niż w przypadku innych tego typu wydarzeń.

Internauci komentują, że zakup biletu na MMA VIP 4 to proces pokręcony jeszcze bardziej, niż zapisanie się do fryzjera podczas pandemii koronawirus. Zgodnie z oficjalnym komunikatem, wejściówki nabyć można, składając zamówienia na adres e-mail federacji MMA VIP.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bilety MMA VIP 4 dostępne są w trzech kategoriach cenowych. Wszystkie z nich otrzymały status wejściówek „VIP”:

 • 300 złotych – miejsca na płycie
 • 500 złotych – miejsca przy samej klatce
 • 1000 złotych – miejsce przy stole + catering

Jeżeli ktoś chciałby obejrzeć MMA VIP 4 na żywo, musi napisać wiadomość do biura organizatora gali i złożyć zamówienie na konkretne bilety. Co jednak równie ciekawe, na ten moment nie wiadomo, gdzie MMA VIP 4 się odbędzie!

Gdzie odbędzie się MMA VIP 4? To tajemnica!

Polski Ken wystąpi na MMA VIP 4 (fot. Instagram/MMAVIP)
Polski Ken wystąpi na MMA VIP 4 (fot. Instagram/MMAVIP)

To może wydawać się nieprawdopodobne, ale jeszcze w piątek, czyli na dzień przed galą, nie było oficjalne ogłoszone to, gdzie odbędzie się MMA VIP 4. Bilety zakupione na to wydarzenie nie uprawniają do otrzymania informacji o miejscu organizacji wydarzenia wcześniej niż przed godziną 11 w dniu 5 marca.

Jak czytamy na oficjalnym Instagramie MMA VIP, każdy, kto zakupi wejściówkę, otrzyma dokładny adres lokalizacji, w której odbędą się pojedynki zaplanowane na sobotę, ale nastąpi to dopiero na 8 godzin przed początkiem gali. Ta startuje punktualnie o 19.

Wiadomo na sto procent, że wszystko zorganizowane zostanie w aglomeracji warszawskiej, a więc można spodziewać się, że będzie to zarówno gdzieś w stolicy, jak i okolicznych mniejszych miejscowościach.

Z pewnością MMA VIP 4 nie zostanie zorganizowane w dużym obiekcie sportowym. Hale widowiskowo-sportowe wielokrotnie odmawiały Najmanowi, a władze miast jasno deklarowały, że nie ma u nich wstępu dla eventów promowanych twarzą byłych mafiozów.

Bilety MMA VIP 4 nie dla ciebie? PPV też dostępne!

Najmanowi udało się znaleźć serwis transakcyjny, dzięki któremu można nabyć prawa do obejrzenia gali MMA VIP 4 w systemie PPV. W innym naszym materiale informowaliśmy o tym, jak obejrzeć MMA VIP 4. Cena najniższego pakietu to koszt prawie 30 zł.

Podczas warszawskiej gali, która będzie miała miejsce 5 marca, zobaczymy następujące pojedynki:

 • Marcin Najman vs Misiek z Nadarzyna
 • Michał Pasternak vs Kacper Miklasz
 • Tomasz Chic vs Żurom
 • Rafał Jackiewicz vs Kazik Klimat Kartel
 • Bonus BGC vs Damian Nagana
 • Polski Ken vs Mua Boy
 • GSP vs Bosski Roman
 • Oliwia Sadkowska vs Paris

Obecnie na żadnej stronie bukmacherskiej w Polsce nie można znaleźć kursów na podane wyżej walki. Wydaje się jednak, że w wielu starciach wskazanie faworyta nie powinno nikomu sprawić większych problemów. Sportowo bez dwóch zdań najlepiej zapowiada się występ Michała Pasternaka. Z kolei najwięcej emocji wzbudza występ Miśka z Nadarzyna. 60-latek to jednak rywal, który dla „El Testosterona” nie powinien stanowić większego zagrożenia.

4.1 / 5. Ocen: 422

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

300 PLN za gola Legii lub Rakowa!

X
0
Dodaj swój komentarz.x