Betfan płaci 15 PLN za każdy triumf Świątek!

Jak poradzi sobie Iga Świątek podczas WTA Finals 2022? Dodatkowym powodem do trzymania kciuków za naszą zawodniczkę są freebety do zdobycia u bukmachera Betfan!

Betfan płaci 15 PLN za każdy triumf Świątek!
Betfan płaci 15 PLN za każdy triumf Świątek!

Specjalna oferta od Betfan na WTA Finals 2022

Oferta specjalna ważna jest od 31 października do ostatniego meczu Igi Świątek podczas turnieju WTA Finals. Przygotowane tutaj bonusy dostępne są dla wszystkich, którzy posiadają konto w Betfan i zagrają odpowiedni kupon.

Aby odebrać premie, należy zakwalifikować się poprzez zagranie odpowiedniego kuponu:

  • AKO
  • Minimum trzy zdarzenia na kuponie
  • Stawka 29 lub 89 PLN
  • Przynajmniej jeden typ związany z meczem Świątek podczas WTA Finals 2022
  • Kurs ogólny co najmniej 3.50

Jeżeli Ig świątek wygra mecz, gracz otrzyma po postawieniu kuponu w BETFAN bonus w postaci freebetu. Do odebrania jest 5 PLN w przypadku stawki 29 PLN oraz 15 PLN, gdy postawi się zakład za 89 PLN.

STS bonus + kod promocyjny BETONLINE
STS nowy bonus bez ryzyka + kod promocyjny BETONLINE

Świątek wygrywa – gracz dostaje nawet 15 PLN!

Nie trzeba stawiać tylko i wyłącznie fazy grupowej WTA Finals 2022. Jeżeli zawodniczce z naszego kraju uda się przejść do rundy play-off, również typerzy będą mieli szansę na zdobywanie dodatkowych bonusów.

Kiedy można spodziewać się freenetów na koncie? Maksymalnie w ciągu 24 godzin od zakończenia spotkania z udziałem Igi Świątek. Bonus ważny jest przez 48 godzin, a może być wykorzystany na wszystko to, co znajduje się w ofercie marki Betfan.

W trakcie promocji każdemu graczowi przysługuje maksymalnie 5 freebetów. W tym przypadku nie są brane pod uwagę zakłady zagrane za środki bonusowe, zakłady systemowe, a także te z działu Matchday Boost.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jak postawić kupon na WTA Finals u bukmachera Betfan?

  1. Wejście na www.Betfan.pl
  2. Zalogowanie na konto lub rejestracja za darmo z kodem promocyjnym „BETONLINE
  3. Przejście do zakładki „WTA Finals” w dziale „Popularne”
  4. Wybranie zakładów
  5. Określenie stawki i kliknięcie żółtego przycisku „Zagraj”

Tenis – nie tylko zakłady na to, kto wygra!

Przy zakładach na WTA Finals 2022 można grać nie tylko na to, kto wygra, ale również ile będzie setów, gemów albo jakim konkretnie wynikiem zakończy się pojedynek.

Jeżeli ktoś nie ma jeszcze konta w Betfan, może zarejestrować się na www.Betfan.pl ze specjalnym kodem promocyjnym „BETONLINE„. W pakiecie na start jest do odebrania 600 PLN jako cashback, 60 w postaci freebetu oraz dodatkowe 1000 PLN przy drugiej wpłacie jako doładowanie 100%.

Na naszej stronie internetowej można na bieżąco sprawdzać pewniaki na tenis. Jeżeli ktoś chce stawiać zakłady na WTA Finals 2022, zawsze znajdzie coś interesującego dla siebie.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 194

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Najwyższy kurs - 300.0 na wygraną City w finale LM
Najwyższy kurs - 300.0 na wygraną City w finale LM

This will close in 0 seconds

0
Dodaj swój komentarz.x