Bartman vs Janowicz na gali Clout MMA w 2024 roku?

W rozmowie z Arturem Przybyszem były siatkarz – Zbigniew Bartman, zdradził, że w przyszłym roku jest możliwe stoczenie pojedynku dla organizacji Clout MMA z polskim tenisistą – Jerzym Janowiczem.

W 2024 roku może dojść do walki Bartman- Janowicz na jednej z gali federacji Clout MMA. Źródło: TVP Sport/YouTube (screeny).

Mistrz Europy z 2009 roku oznajmił, że włodarze federacji freakowej prowadzą rozmowy z samym Janowiczem, jednak jak na razie 33-latek z Łodzi z powodu zobowiązań zawodowych nie może stoczyć pojedynku z byłym siatkarzem w tym roku.

Sam Bartman w rozmowie z Arturem Przybyszem powiedział oznajmił, że do samego tenisisty ma szacunek i nie będzie robił typowych „dymów” na konferencjach prasowych.

-Ja do Jerzyka nie mam żadnych zatargów, nie ma tu żadnej złej krwi. Ale myślę, że walka będzie bardzo ciekawa, bo siatkówka, tenis więc zestawienie dwóch fajnych sportów. Drugie podobne gabaryty zresztą nawet Jerzyk jest ode mnie wyższy bodajże o siedem centymetrów, także dwa wielkie chłopy. Poza tym na konferencjach też by było ciekawe, bo Jerzy jest znany z niewyparzonego języka, także myślę, że byłoby wesoło – stwierdził były siatkarz.

Cały wywiad Artura Przybysza ze Zbigniewem Bartmanem można obejrzeć poniżej:

Źródło: Artur Przybysz/YouTube

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X
0
Dodaj swój komentarz.x