Bandycki faul tajskiego piłkarza. Natychmiast zwolniony z klubu! [VIDEO]

‌Aitsaret Noichaiboon z klubu Bangkok FC dopuścił się bandyckiego zachowania na murawie. Po zaatakowaniu rywala został natychmiast usunięty nie tylko z boiska, ale także i drużyny.

Bandycki faul tajskiego piłkarza. Natychmiast zwolniony z klubu! [VIDEO]
Bandycki faul tajskiego piłkarza. Natychmiast zwolniony z klubu! [VIDEO] (fot. screen)

Brutalny faul piłkarza w Tajlandii

Do sytuacji doszło podczas spotkania w tajlandzkiej trzeciej lidze. Zawodnik klubu Bangkok FC w końcówce meczu został zahaczony przez rywala, co wywołało u niego skrajnie mocne zdenerwowanie. Nie miało dla niego znaczenia to, że oponent przeprosił za swoje zachowanie i nie było widać w nim krzty złośliwości. Aitsaret Noichaiboon widział to jednak inaczej i zamiast ruszyć do piłki podbiegł do rywala, a następnie ciosem z łokcia zadał mu mocny cios, który powalił oponenta.

Reakcja sędziego i innych piłkarzy była natychmiastowa. Piłkarz po bandyckim ataku otrzymał czerwoną kartkę i zmuszony był opuścić boisko. Nikt nie spodziewał się jednak, iż tylko na takiej karze się zakończy i tak też się stało.

Bangkok FC w trybie natychmiastowym zwolnił swojego piłkarza. Ruangsuphanimit, który został na boisku napadnięty, trafił do szpitala, gdzie założony mu 24 szwy na twarzy.

eWinner kod promocyjny - bonus powitalny
eWinner kod promocyjny – bonus powitalny

Prawdopodobnie Aitsaret Noichaiboon zostanie wkrótce zawieszony przez związek piłkarski, któremu podlega. Tym samym nie można wykluczyć, że jego występ przeciwko North Bangkok University był jednocześnie ostatnim meczem w karierze.

Poniżej prezentujemy wideo, na którym można zobaczyć całą opisywaną sytuację:

4.5 / 5. Ocen: 242

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x