Anwil Włocławek – King Szczecin: Typy, kursy (17.02.2022)

Od czwartku do niedzieli stolicą polskiej koszykówki będzie Lublin. Bowiem to tam spotka się osiem najlepszych drużyn, by rywalizować o   Suzuki Puchar Polski. W pierwszym czwartkowym   ćwierćfinale Anwil Włocławek zmierzy się z King Szczecin. Włocławianie szybko otrzymują okazję do rewanżu za niedawną porażkę ligową.      

typy anwil king
Anwil Włocławek – King Szczecin: Typy, kursy (17.02.2022) (foto: Andrzej Romański, PLK.pl)

Typy na mecz Anwil – King (18:00, 17.02.2022) 

Kursy bukmacherów:

  • 1,90 Anwil – 4,5 (Anwil wygra 5 punktami lub więcej) (Superbet)
  • 1,90 King + 4,5 (King przegra maksymalnie czterema punktami lub wygra) (Superbet)

Szybka okazja do rewanżu 

Gdy King Szczecin wygrywał w niedziele z Anwilem Włocławek w meczu ligowym, to   obie strony zdawały sobie sprawę, że jest to tylko wstęp. Bowiem już w czwartek czeka je starcie w ramach ćwierćfinału Suzuki Pucharu Polski. Szczecinianie zaczęli tak niedzielny pojedynek, jakby z miejsca chcieli osiągnąć przewagę psychologiczną. Od początku wychodziło im wszystko i już po siedmiu   minutach gry osiągnęli 15 punktów przewagi. Anwil pozbawiony swojego generała, Kamila Łączyńskiego był chaotyczny w ataku i niezbyt dokładny w obronie.

Wśród gospodarzy nie do zatrzymania był Stacy Davis. Wtedy trener Frasunkiewicz podjął decyzję, by jego kryciem zajął się James Bell. Była to decyzja, która odwróciła przebieg meczu. Davis zatracił wcześniejszą skuteczność, a Anwil mozolnie odrabiał straty, by w końcu wyjść na prowadzenie. Skuteczna pogoń nie zakończyła się jednak sukcesem, bo w kluczowych momentach gościom brakowało precyzji, a sprawy w swoje ręce wziął niezawodny tego dnia Filip Matczak. Dzięki tej wygranej to szczecinianie przystąpią do czwartkowego pojedynku z lepszej pozycji. 

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Sytuacja kadrowa zdecyduje o sukcesie

Przed każdym meczem w tym sezonie pytamy o sytuację kadrową poszczególnych drużyn. Również w czwartek może być to aspekt, który zdecyduje o zwycięstwie. Brak Kamila Łączyńskiego odbił się na zdolnościach organizacji gry. Na szczęście podstawowy rozgrywający Anwilu ma już wrócić na boisku. Włocławian wzmocnił też Michał Nowakowski (o czym informowaliśmy tutaj).

W King też niewesoło. Jeśli Flip Matczak pozostanie jedynym rozgrywającym, to z pewnością nie powtórzy takiego meczu, jak w niedziele. Anwil przegrał trzy mecze z rzędu i z pewnością nie zamierza wyjeżdżać z lublina już po pierwszym dniu rywalizacji. Dodatkowo ma ze szczecinianami rachunki do wyrównania… 

Przygotował: Oskar Struk


5 / 5. Ocen: 1

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Najwyższy kurs - 300.0 na wygraną City w finale LM
Najwyższy kurs - 300.0 na wygraną City w finale LM

This will close in 0 seconds

0
Dodaj swój komentarz.x