Antonio Conte: Hugo Lloris zostanie w Tottenhamie na dłużej!

Menadżer Tottenhamu Hotspur Antonio Conte jest pewny, że Hugo Lloris podpisze w niedalekiej przyszłości nowy kontrakt z klubem z północnego Londynu.

Hugo Lloris tottenham
Antonio Conte: Hugo Lloris zostanie w Tottenhamie na dłużej!

Hugo Lloris wkrótce z nowym kontraktem w Tottenhamie?

Obecna umowa 35-latka na stadionie Tottenham Hotspur wygasa pod koniec czerwca, a w ostatnich tygodniach pojawiło się wiele spekulacji na temat jego przyszłości.

Conte ma wrażenie, że rozmowy między obiema stronami już się rozpoczęły, a Włoch uważa, że reprezentant Francji wkrótce przedłuży umowę ze Spurs.

„Myślę, że rozmowy na temat przedłużenia umowy są na bardzo dobrej drodze. Dobrze wiesz, co myślę o Hugo. Jest naszym kapitanem, jest dla nas podstawowym bramkarzem, ma wielkie doświadczenie. Bardzo dobrze zna Tottenham i świetnie się tu czuje”, powiedział Conte dziennikarzom.

„Dla mnie jest ważnym graczem i jestem pewien, że znajdą dla niego rozwiązanie, aby kontynuować grę z Tottenhamem. Nie jestem osobą, która mówi o odnowieniu kontraktu z zawodnikami. Jest klub i ludzie, którzy to robią. Ale na pewno jestem przekonany, że ta sytuacja będzie wkrótce wyjaśniona.”

Lloris zaliczył 21 występów we wszystkich rozgrywkach dla Tottenhamu w sezonie 2021-2022, tracąc 25 razy i zachowując osiem czystych kont, co plasuje go w czołówce najlepszych bramkarzy Premier League.

5 / 5. Ocen: 2

Jarosław
Jarosław
Redaktor naczelny Sport1.pl. Dziennikarz od 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Podobne do: Antonio Conte: Hugo Lloris zostanie w Tottenhamie na dłużej!

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P