Anthony Martial co raz bliżej Newcastle United

Newcastle United podobno bacznie obserwuje sytuację Anthony’ego Martiala w Manchesterze United, a Sroki poważnie rozważają jego transfer już w styczniowym okienku.

Anthony Martial newcastle
Anthony Martial co raz bliżej Newcastle United (foto: Ash Donelon/Manchester United via Getty Images)

Anthony Martial w Newcastle jeszcze w styczniu?

Martial powiedział Czerwonym Diabłom, że chce poszukać nowego klubu podczas zimowego okna transferowego, a jak wiadomo, chętnych na jego pozyskanie nie brakuje, oprócz Newcastle zainteresowanie napastnikiem Manchesteru wykazuje także Sewilla.

Klub z La Liga nie może sobie pozwolić na zapłacenie pełnej gazy 26-latka w ramach proponowanej umowy wypożyczenia, co może uniemożliwić im podpisanie kontraktu już podczas zimowego okna.

Według Daily Mail, Newcastle monitoruje sytuację pozyskania napastnika, ponieważ drużyna Eddiego Howe’a po kontuzji Calluma Wilsona nie ma wielu opcji na szpicy.

Daily Mail twierdzi, że Sroki początkowo interesowało się w tym miesiącu młodszym napastnikiem, ale niedawny problem Wilsona zmusił klub zagrożony spadkiem do zmiany planów i przyspieszeniem transferu.

Martial strzelił tylko raz w 10 występach dla Man United w sezonie 2021-22 i w obecnym klubie raczej ma małe szanse na dalsze występy w Premier League.


5 / 5. Ocen: 3

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button