Adwokat Lewandowskiego zaatakował Kucharskiego

Już w lutym w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia ruszy proces Cezarego Kucharskiego. Były menadżer Roberta Lewandowskiego został oskarżony o szantażowanie byłego napastnika Bayernu Monachium oraz jego żony Anny. Tuż przed startem rozprawy Kucharski opublikował w sieci wpis sugerujący, że główny dowód w sprawie został sfabrykowany. Natychmiast zareagował adwokat piłkarza.

Adwokat Lewandowskiego zaatakował Kucharskiego
Adwokat Lewandowskiego zaatakował Kucharskiego

Cezary Kucharski uderza w Roberta Lewandowskiego. Piłkarza czekają spore problemy?

Nie ma intrygi doskonałej…nawet jak się ją zaplanuje, zatrudni armię ludzi…usłużnych prokuratorów, media, które mogą zmanipulować opinię publiczną itd. nadejdzie taki dzień, że Lewandowski będzie się tłumaczył ze „studia nagrań” – napisał Kucharski na Twitterze, tym samym zasugerował, że nagranie na którym ma szantażować piłkarza, zostało sfabrykowane.

Były menadżer „Lewego” zamieścił także fragment dokumentu, który prawdopodobnie ma być ekspertyzą. Z dokumentu ma wynikać, że dowody zostały sfałszowane.

W opinii biegłego ujawniono kilka nagrań dowodowych zawierających zapis różnych fragmentów tego samego zdarzenia akustycznego, co czyni tym samym materiał dowodowy materiałem nieautentycznym. Istotnym jest również fakt, że ingerowano we wszystkie fragmenty poprzez edycję, wycinanie, skracanie pozbawianie ciągu zdarzenia akustycznego, a niewykluczone, że również łączenie fragmentów w celu uzyskania dłuższego zapisu, co również pozbawia te pliki znamion autentyczności – czytamy w opublikowanym framencie.

Według prokuratury, były agent dopuścił się szantażu, żądając od Lewandowskiego 20 milionów euro w zamian za milczenie w sprawie jego rzekomych oszustw podatkowych. Samo nagranie stanowi jeden z głównych dowodów w całym postępowaniu.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Nie trzeba było długo czekać na reakcję obozu piłkarza na wpis Kucharskiego. Adwokat „Lewego” jest przekonany, że jego klient nie ma powodów do obaw.

(Cezary Kucharski, przyp.red.) po raz kolejny publikuje fragmenty opinii przygotowanej na jego zlecenie, próbując wytworzyć wrażenie, że pojawiają się jakieś nowe informacje na poparcie jego jedynej linii obrony. Fakt jest jednak taki, że to wciąż ten sam dokument, a Prokuratura zleciła trzy niezależne ekspertyzy potwierdzające autentyczność nagrań oraz brak jakiejkolwiek ingerencji w nie, co przedstawiła w akcie oskarżenia. Sprawę rozstrzygnie sąd, a pierwsza rozprawa odbędzie się w najbliższy czwartek, stąd zrozumiała nerwowość Pana Kucharskiego. Ja jestem spokojny, bo wiem, że nagrania są autentyczne, a dowody niezbite – powiedział Siemiątkowski w rozmowie z Interią.

Pierwsza rozprawa w tej sprawie odbędzie się w czwartek 2 lutego w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieście.

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x