Abner Vinicius w kręgu zainteresowań Manchesteru City

Manchester City bacznie obserwuje rozwój obrońcy Athletico Paranaense, Abnera Viniciusa. 21-latek, który w zeszłym roku pomógł Brazylii w zdobyciu złota olimpijskiego, wystąpił we wszystkich rozgrywkach ligowych zdobywając przy tym trzy gole i 10 asyst.

Abner Vinicius manchester
Abner Vinicius w kręgu zainteresowań Manchesteru City (foto: WIK7)

Według The Telegraph, Man City zarzuciło sieć na Abnera jako potencjalny transfer, Obywatele chcą sprowadzić do klubu nowego lewego obrońcę przed sezonem 2022-2023.

Dziennik twierdzi, że mistrzowie Anglii regularnie obserwują obrońcę już od ponad roku, ale prawdopodobnie będą musieli zmierzyć się z wieloma innymi klubami o jego podpis. Rywalizują między innymi z Bayernem Monachium, PSG czy Internem Mediolan.

Abner, któremu zostało jeszcze dwa i pół roku kontraktu z Athletico, wygrał Campeonato Paranaense i Copa Sudamericana w ciągu ostatnich kilku lat.

Manchester City prowadzi również bardzo zaawansowane rozmowy na temat sprawdzenia napastnika Borussii Dortmund Erling Braut Haalanda.

5 / 5. Ocen: 2

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X