79 zł co tydzień od bukmachera Betfan. Jak odebrać?

Firma bukmacherska Betfan przygotowała dla graczy ofertę, która pozwala na zdobycie w każdym tygodniu aż 79 zł na obstawianie. Jak zdobyć ten bonus?

79 zł co tydzień od bukmachera Betfan. Jak odebrać?
79 zł co tydzień od bukmachera Betfan. Jak odebrać?

Betfan: Co tydzień freebet do zdobycia!

Oferta specjalna przygotowana przez bukmachera Betfan to propozycja dla osób, które regularnie typują. Co jednak warte podkreślenia, już nawet niekoniecznie ponadprzeciętna aktywność zapewnia bonus. Bukmacher Betfan nagradza tych, którzy obstawiają przez 7 dni w tygodniu!

  • 3 dni obstawiania = 10 zł bonusu
  • 4 dni obstawiania = 15 zł do zdobycia
  • 5 dni typowania meczów = 20 zł na konto
  • 6 dni grania = 25 zł do zgarnięcia
  • 7 dni typowania = bonus 79 zł na konto!

Do tej promocji specjalnej kwalifikują się kupony, zagrane między czwartkiem a środę. W czwartki z kolei wypłacane są bonusy. Na jedno konto można otrzymać maksymalnie jeden.

Betfan cashback bonus
Betfan cashback bonus

79 zł tygodniowo od Betfan

Jaki kupon należy zagrać, aby się zakwalifikować? Po wejściu na www.Betfan.pl i logowaniu wystarczy każdego dnia trwania promocji grać zakłady o następujących parametrach:

  • kurs kuponu co najmniej 2.00
  • stawka 79 zł
  • każdy typ z kursem minimum 1.25

Nagrody bonusowe są przyznawane w formie freebetu, czyli darmowego zakładu. Wniosek nasuwa się tutaj sam, że im więcej się typuje, tym lepiej, gdyż można dzięki temu zgarnąć więcej pieniędzy!

Kiedy freebety od Betfan?
Kiedy freebety od Betfan?

Na nowych nadal czeka bonus na start!

Oferta specjalna obowiązuje nie tylko przez jeden tydzień, a działać będzie aż do odwołania. Wygrane z freebetu trafiają na konto główne, dzięki czemu nie trzeba ich przed wypłatą obracać i można od razu przeznaczyć na dowolny cel – w tym zlecić wypłatę na konto bankowe!

Nowi klienci też dostają możliwość odebrania freebetu w tej promocji. Jeżeli ktoś jeszcze nie rejestrował się w Betfan, może to zrobić nawet teraz. Wystarcza do tego wypełnienie formularza online na www.Betfan.pl. Dostępny jest obecnie limitowany kod promocyjny „BETONLINE„, a dzięki niemu do zgarnięcia jest 600 PLN jako cashback na start oraz doładowanie drugiej wpłaty na konto 100% do kwoty 1000 PLN.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x